andke oma aus arvamus.

sind tahtes,su peale mõeldes ,igatsuses
üle mõeldes nii aju vigastades,kibestuses
ei taju enam reaalsust,sa oled lihtsalt veatu
elu on peatund,kas tõesti kõik nii on ette seatud
pean püsti tõusma,unustama ja edasi liikuma
ainulaadne oled,kuid mida ei ole seda ei ole
su silmad on lõpmatu sügavik ,hing sinna hääbub
pimedus saabund,ootan aega millal kõik laabub
esimest korda nii lootusetu ,ülejäänd elu sootuks
ununend ,tunne et olen kildudeks purunend ,ei kao
mõeldes su peale ,igal hommikul,päeval ja õhtul
vajan õhku ,enam olla ei saa ,end ära lõhkund
kuid tean et õnn pöördub,miski pole pöördumatu
paratamatu kuid ükski hing pole puutumatu
elu on selline ,saame haiget,peame pettuma
kuid tunneli lõpus alati valgus ,uus algus
minevik küll ei kustu kuid sellega annab elada
nii saad uuesti särada,kui suudad ja soovid saad
alati avada uue värava ,usu endase ,siis kõike suudad
õpi tehtud vigadest ,kuid jälle see kirjutatud
sind silmas pidades.ja see kõik jälle alguses
sama ring .surnud ring .läbinisti puru on hing-

Re: andke oma aus arvamus.

vertigo kirjutas:ma arvan et noh jah... kaota tühik ära enne kirjavahemärke, siis räägime. vormistus on kohutav, ei kutsu lugema.

vabandust mu eesti keel pole kunagi kirjutades õige olnud ,ei saa sinna midagi parata!
peaasi et mõte jõuaks kohale ja ma arvan et sellest peaks piisama ..
sel ajal kui ma veel koolis oleksin pidanud käima ma töötasin et äraelada et sellel teemal
rohkem paluks mitte kommentaare anda : )

salajane00bond kirjutas:peaasi et mõte jõuaks kohale ja ma arvan et sellest peaks piisama ..
Õigus jah, aga selleks, et mõtet edasi anda, peab olema vormistus lugejasõbralik, et võimalikult rohkem inimesi üldse lugema hakkaks. Enesearendamiseks pole kunagi hilja... vabandus, et ei käinud koolis ja nüüd ei tea ega oska sinna midagi parata, pole eriti vettpidav, kuna inimene õpib terve elu, eriti nii elementaarseid asju (kas või regulaarselt uudisportaale või ajalehti lugedes.. või kui oled luulesõber, siis loomeinimeste luuletusi lugedes - see tuleks eriti kasuks kui sind huvitab tõsiselt luule loomine). Kui sa ei taha ausaid arvamusi, siis ära järgmine kord küsi... ilma kriitikata jääd sa ühele kohale sammuma.

Nõustun Vertigoga. Palju meeldivam on lugeda, kui kirjakeel on korras ning sinna saad sina parata küll. Pööra rohkem tähelepanu, keskendu ning kontrolli üle, enne kui avaldad. Lihtsaid õigekirjareeglid (tühik pärast kirjavahemärke) pole keeruline omandada. On tosinate kaupa jutte, mille olen peale paari lauset pooleli jätnud, sest kirjastiil on kohutav ja niimoodi ei saagi mõte kohale jõuda.
Vasta

Mine “Minu looming”