Jutt;Suitsetamine;Minu sees olev maailm on selle tühistanud.

Tudvustan ennast siis. Olen 14. aastane ja mulle meeldib koos sõpradega väljas käija. Teen seda vabal ajal ausalt öeldes väga palju. Minu nimi on Laureen.See juhtus umbes aasta tagasi. Ühel päeval läkisme nagu tavaliselt välja koos sõpradega ja kolasime lihtsalt tänavatel. Rääkisime kõikidest uudistest mis me olime kuulnud. Nägime vastu tulemas kolme poissi. Mina ja minu kaks sõbrannat (Katharina ja Eliise.) Olime suht rõõmsad. Nad kutsusud meil endaga kaasa, lihtsalt linna peale kolama ja mõtlesime , et mis seal ikka, ja läksime. Varsti saime teada nende nimed (Hendrik, Karl ja Robin). Nad pakkusid meile suitsu. Loog ju see, et me pole varem suitsetanud. Võtsime siis vastu ja tundus päris hea. Ainult mind ajaas see natuke köhima. Mis seal ikka, kannatasin ära ja selle õhtu jooksul tegin ära viis suitsu..! Suht halb oli pärast olla aga mõtlesin, et küll läheb vasrti üle. Niisiis, jõudisme kohe koju ja pea hullult valutas. Kata ja Elsu läksid ka kohe koju. Mul oli nii paha olla mingi 2-3 päeva. Ema kahtlustas mingit haigust ja pidin arstile minema. Arst sai aru, et ma olen suitsetanud. Ma tegin nägusid ja ta sai aru, et ta seda emale ei ütleks, ma ütlen seda ise. Niisiis, arst ütles emale ,et noorte eas ongi palju sellseid valusid jne. Ema oli natuke kartlik aga see laabus pari päeva pärast. Kui nüüd see nädal välja arvestada tegin nädalas vähemalt 10 suitsu. Proovisime ka sõpradega seda kätte saada. Elsu jäi vahele üks kord ja polistsei kustsuti välja. Deaaamm. Pidi see juhtuma?! Oke. Nüüd siis toovad suitsu meile need posisd kuna nad on mingi 18 vnii. Saame iga päev kokku ja suitsetamine on põhitegevus meil. Mul on nädalas põhimõttelsielt iga päev peavalu. Ma tean, et suitsetamisest võivad igasugused haigused tulla jne. Aga ma ei karda seda. Oleme suitsetanud präeguseini juba pool aastat.Ühel õhtupoolikul Elsu kutsus mind endapoole.Tuli välja, et ta vanemad olid kodust ära läinud ja ta oli üpris suure peo korraldanud. Seal olid ka need poisid. Sain kohe aru ,et miski tõmbas mind Hendriku poole. Olime temagaterve õhtu koos. Ja ikka oli põhitegevus suitsetamine. Hendrik oli nii armas minu arust; lühikesed brünetid juuksed, ilusad suured ripsmed,pikk ja üpris sale. Nagu minagi. Peol oli suht lõbus kuna saime ka siidrit juua. Hendrikuga oli pidev jututeema armastusest jne.Andsin ka oma msni.Pidu hakkas lõppema ja läksin koju. Ta saatsi mind!! Läkisn oma tuppa magama ja hakkasin lugema mingit raamatut, oli kohustuslik kirjadus ,, Mina ja sina, ning meie´´ suht huvitav oli. Koju jõudes olid kõik juba uinunud. Oi, pole oma perest jõundud rääkidagi mul on ainult ema ja kasuisa; kes on suht kuri, väike vend on ka. Koju jõudes oli kell migi 22,00 ja nüüd kui ma juba peaaegu poole peal olin siis oli kell 02,01. Lugesin siis poole peale ja jäin magama kell 03,28(näitas äratuskell). Ärkasin äratuskella tirinal ja oh imet, kell oli 12,00 olin vist selle kogematta sisse lülitanud.Läkisn ja avasin oma läpaka. Logisin msni sisse ja panin oma pisiteleri käima.TCL pealt käis. Msnis oli ka Henndrik. meie vestlusest mäletan niipalju:
Hents says: Tere hommikust kaunitar.
Elsu says: Tere Lallu.
Kata[mullemeeldibsuits] says: Tereeehh.
Laureeen(mina) says: Tere jmh kõigile.
Suitsuhull says: (eks siis Robin) : Tereöä
Karl olen suits says: Ommikust.
Sain aru, et olen grupivestlusesse lisatud.
Hents says: Sain täna 10 kasti suitsu kätte, kas kellegil on soovi omada endale 1 kast.?
Kõik olid nõus ja mina ainult ei vastanud midagi.
Hents says: Noh Laureen, sa ei tahagii?
Laureen says: Mdea...
Hents says: Võta ikka. mis ssiin mõtleda.
Laureen says: Na, ma võtan siis.
Lõpetasime oma vestluse ja saime Kataga kokku. Elsu ei saandus tulla präegu. Läksime Hentsi poole. Saime oma kastid ja läksime siis suitsu tegema.
Mõne aja pärast tuli välja, et Karlil oli suitsetamisest vähk tulnud. Olin ni ehmunud ja ei suitsetanud enam kunagi. Preägu mõtlen, et hea , et see minuga ei juhtunud ja ei tee enam kunagi suitsu. Lõpp xd PS! See kõik on välja mõeldud!!!
Krissu. i Kata. xd
Vasta

Mine “Minu looming”