Re: viimane joonistus, mis tegite

Hobene kirjutas:
PisikeKellike kirjutas:Minu viimane korralikum pilt. 2 tundi tagasi alustasin kotka joonistamist, seda veel kuhugi üles laadind pole.

http://pre05.deviantart.net/2fa1/th/pre ... 96b9we.jpg
Ma vist nägin seda kuskil juba :)))
Mul on see üleval mu kahes fb kontos, kolmel joonistamise lehel, ühes grupis ja deviantartis on see ka. Niiet täitsa võimalik et sa oled seda näinud :D

PisikeKellike kirjutas:
Hobene kirjutas:
PisikeKellike kirjutas:Minu viimane korralikum pilt. 2 tundi tagasi alustasin kotka joonistamist, seda veel kuhugi üles laadind pole.

http://pre05.deviantart.net/2fa1/th/pre ... 96b9we.jpg
Ma vist nägin seda kuskil juba :)))
Mul on see üleval mu kahes fb kontos, kolmel joonistamise lehel, ühes grupis ja deviantartis on see ka. Niiet täitsa võimalik et sa oled seda näinud :D
Aga sa ütlesid, et sa pole seda kuskile üles laadinud :lol:.
¯\_(ツ)_/¯

Pärl kirjutas:
FlyingFireball kirjutas:Üle pika aja joonistasin midagi ka arvutis..
Kuidas arvutis võimalik midagi joonistada on? Ma ei suuda kriipsujukutki teha xd.
Kusjuures.. Ma ei tea :D lihtsalt teen. Digilauda ka ei kasuta (pole seda) ja ei taha ka. Tuleb harjutada :D mu esimesed pildid nägid kohutavad välja.. Sakilised jooned ja ma ei tea mis veel.. Nüüd tulevad juba normaalsemad pildid :D vahetasin programmi ka. MS Paint'i asemel kasutan nüüd PaintTool SAI'd

FlyingFireball kirjutas:
Pärl kirjutas:
FlyingFireball kirjutas:Üle pika aja joonistasin midagi ka arvutis..
Kuidas arvutis võimalik midagi joonistada on? Ma ei suuda kriipsujukutki teha xd.
Kusjuures.. Ma ei tea :D lihtsalt teen. Digilauda ka ei kasuta (pole seda) ja ei taha ka. Tuleb harjutada :D mu esimesed pildid nägid kohutavad välja.. Sakilised jooned ja ma ei tea mis veel.. Nüüd tulevad juba normaalsemad pildid :D vahetasin programmi ka. MS Paint'i asemel kasutan nüüd PaintTool SAI'd
Digilauda tahaks küll..
MS Paint on mõtetu :D, krt, ma ei mäletagi, mida ma kasutan joonistamiseks :/.
¯\_(ツ)_/¯

vertigo kirjutas:
termomeeter kirjutas:äkki kohe juba väiksest peast suunatakse, et tüdrukud joonistama ja poisid autodega mängima. ega ma ise ka sellest süüst puhas pole, oma hoolealustest (1,5-3-aastased) pakun ka pigem tüdrukutele välja joonistamist, kui on näha, et nad igavlevad.
sellest arutleti kunagi meedias ma mäletan. et lasteaedades juba jaotatakse tüdrukud ja poisid sooliste ootuste ja stereotüüpide poolest ära, nt poisse ei lubata kööginurka mängima ning tüdrukuid ei lubata autonurka (vihjates et tüdrukute töö on süüa teha ja poiste töö autot juhtida), tüdrukutele surutakse peale roosasid asju ja poistele tumedaid jne.. nii tulebki et kasvatatakse roosasid bimbosid ja roolijoodikuid. hihi
Okei, ma tean, et need postitused on tehtud 3 aastat tagasi, aga siiski, tahtsin ka kirjutada.

Igatahes, meil oli lasteaias nii, et mõned poisid tahtsid ka köögi/nukunurgas mängida, aga kasvatajad keelasid ja kui mõni poiss sinna ikka läks, siis kasvatajad põhimõtteliselt irvitasid ta üle ja lubasid homseks seeliku kaasa võtta, sest too olevat tüdruk, kui ta nukunurgas mängida tahab. Haige!
¯\_(ツ)_/¯
Vasta

Mine “Minu looming”