Tokio Hotel Serielle

Hey, alustasin mõndaaega tagasi järjeka kirjutamist. Paljud on öelnud, et see on üli hea.
Aga otseloomulikult pole see ÜLI hea, seega soovin ka teie arvamusi ja kriitikat.
Ja siis võiksite rääkida mida te tahaksite veel lugeda seal järjekas :)

Link: http://tokiohotelserielle.blogspot.com/

Kena talve teile :) Ja kindlasti vastukaja paluks kaa :)
''In life, we always fall for the person who will never fall for us,
always want things that we can't have, and say things we shouldn't.'' -Zayn Malik

Re: Tokio Hotel Serielle

Tokio Hotel? ma olen elus nii mõndagi näinud ja lugenud ("sööbik ja pisik" tuleb meelde kui üks viimaseid kirjutisi mida olen silmanud) nii et minu arvamust võib pidada professionaalseks ja läbimõelduks.. minu meelest on su teos liialt šovinistlik, finnofiilne ja ksenofoobne, soovitan sul nende asjade kallal töötada (võta soola ja pipart vähemaks, magedakeelelistel eestlastel võtab su särtsakas teos suuõõne lõõmama ja kurgunibu pendeldama). Soovitan sul see ümber kirjutada epopöana, nii on see sutsu loetavam keskmisel eestimailasel, kelle keskmine IQ on vere alkoholisisaldusest niikuinii madalam.

E: sa näed et ma olen teinud sellele postitusele 8 muudatust, seega on minu arvamus vägagi rafineeritud.
E2: 9
E3: 10 nüüd sa pead mind uskuma
Viimati muutis vertigo, 30 Jaan 2012, 22:03, muudetud 10 korda kokku.

Re: Tokio Hotel Serielle

Soovitan veel õigekirja kaeda, eriti eesliite "üli-" kasutust. Samuti häirib rasvane tekst otsekõne puhul. Sisu ei hakka kommenteerima, tunnistan, et eriti palju ei lugenud, vaatasin niisama üle, hakkas vastu.
Mustjas revolver sülgab veriseid kuule, mis õhus tarduvad ja hukutavad helevalgeid rahulinde. Ankruketil ei ole lõppu, millega laul algaks.
Vasta

Mine “Minu looming”