elu.

ma elan oma elu , aga mu hing ei ela oma elu
ta elab minu sees ja elab minu elu.
aga , ma ei taha et ta mu elu elab.
sest , ta teeb mu elu valusaks.
aga ma ei taha et mul valus oleks,.
just seepärast ma käesen.
tal lahkuta igaveseks.

Re: elu.

Ma ei saa aru, mis hingevalust te koguaeg jahvatate. Oi mu süda see, too ja kolmas. Mis teil on tõesti selline tegevusepuudus, et vaja hakata ette kujutama olematut hingevalu ja sellesse veel nii kiivalt uskuda? Ma vajan täiendavat kursust, et seda mõista.

s0ul kirjutas:Ma ei saa aru, mis hingevalust te koguaeg jahvatate. Oi mu süda see, too ja kolmas. Mis teil on tõesti selline tegevusepuudus, et vaja hakata ette kujutama olematut hingevalu ja sellesse veel nii kiivalt uskuda? Ma vajan täiendavat kursust, et seda mõista.
+1
Ise te teete ju oma elu siin hulluks selliste kirjutistega. Teie elul pole midagi hullu tegelikult. Te ise loote selle elu hulluks, hakkate mingeid luuletusi või mis iganes asju siin kirjutama mis on täielik arulagedus ja siis hakkate veel ise seda uskuma ka. No tõepoolest.. :D
Kohtusid armastus ja sõprus. Armastus küsis sõpruselt:" Kui mina olen maailmas olemas, siis miks sind vaja on?"
Sõprus vastas:"Et jätta naeratus sinna, kuhu sina jätad pisarad"

SomeoneIsMe kirjutas:
s0ul kirjutas:Ma ei saa aru, mis hingevalust te koguaeg jahvatate. Oi mu süda see, too ja kolmas. Mis teil on tõesti selline tegevusepuudus, et vaja hakata ette kujutama olematut hingevalu ja sellesse veel nii kiivalt uskuda? Ma vajan täiendavat kursust, et seda mõista.
+1
Ise te teete ju oma elu siin hulluks selliste kirjutistega. Teie elul pole midagi hullu tegelikult. Te ise loote selle elu hulluks, hakkate mingeid luuletusi või mis iganes asju siin kirjutama mis on täielik arulagedus ja siis hakkate veel ise seda uskuma ka. No tõepoolest.. :D
iga inimene tuleb oma probleemidega erinevalt toime ju. keegi joonistab, keegi kirjutab luuletusi ja keegi kirjutab luuletusi vigaselt. me ei saa hukka mõista neid ju. muidugi enamjaolt mõtleme me oma elu ise raskeks jah, kuid me ju ei tea, kas teema autoril on illusioon sitast elust või tõesti kriis.

Inimene võib oma elu sitaks teha, öeldakse ju, et sa oled see mida sa mõtled. Illusioon või mitte, siis nõrga inimese mõistust võib selline jama tõesti mõjutada. Tulebki maa peale tagasi tuua need, enne kui nad endale midagi teevad või hakkavad oma elu saboteerima. Ses mõttes et jah, ma ei tea mis ma öelda tahtsin... ühesõnaga ärge mõelge liiga palju üle, inimesed.
Vasta

Mine “Minu looming”