Re: Mu muusikanurk.

Pole minu maitse, niisiis ei oska esimese ja kolmanda loo kohta midagi öelda :). Keegi, kes sellisest muusikast rohkem jagab, see oskab. Ise oskan selle Koit Toome coveri kohta natuke öelda, sest olen käinud muusikakoolis (küll mitte klaveri eriala). Et annet tundub sul olevat. Kuskil teemas mainisid, et sul pole sõpru väga. Järgmisest aastast muusikakooli ei tahaks minna? Sealt leiaks sõpru võib-olla ja saad aega sisustada ning tegeleda sellega, millele su on annet.

Keegi teine kirjutas:Pole minu maitse, niisiis ei oska esimese ja kolmanda loo kohta midagi öelda :). Keegi, kes sellisest muusikast rohkem jagab, see oskab. Ise oskan selle Koit Toome coveri kohta natuke öelda, sest olen käinud muusikakoolis (küll mitte klaveri eriala). Et annet tundub sul olevat. Kuskil teemas mainisid, et sul pole sõpru väga. Järgmisest aastast muusikakooli ei tahaks minna? Sealt leiaks sõpru võib-olla ja saad aega sisustada ning tegeleda sellega, millele su on annet.
Vaata, asi on selles, et ma lõpetasin muusikakooli ära. Mitte ei jätnud pooleli. Lõpetasin.

Keegi teine kirjutas:Oh. Lahe! Seda on rõõm lugeda. Aga kusagile edasi ei taha õppima minna, jätkata sellega?
Kui räägime klaverist, siis ei. Aga muusikaga tahaks küll jätkata. Praegu suvel olen motivatsiooni saanud, et kitarri õppida. Kui hästi läheb, siis lähen uuesti kitarri õppima (1 aasta õpitud, aga siis ei leidnud motivatsiooni), aga kui ei, siis tahaks kuskile laulukoori saada. Kahjuks, et kuskile koori saada, peab oma koolis laulma, aga see mulle ei istu. Mage kuidagi.

Mu Lugu
Algus juba oli hea, lugu üldse on mõnus ja kuulatav. Keskel ehk tuli liiga palju asju korraga, aga siiski hea lugu. Minule meeldib.

Koit Toome - Mälestused (Cover)
Ma kohutavalt armastan klaveripalasid ja see on suurepärane cover, minuarvates. Ja nagu juba mainitud - sul on annet.

K'naan - Wavin' Flag. Minu Remix/Remake
Haha, see lugu kummitas mind eelmine aasta väga kaua aega. Ja väga mõnus remix sinupoolt. :P Ainult kiidusõnad minupoolt.

Kuulasin ka su teisi lugusid ja mulle täitsa meeldivad su lood, subscribesin ka. :)
Jah, avataril olen mina, et keegi enam seda ei küsiks. :D
Enam väga siin ei käi, aga vahest eksin ära.
Uued tutvused oodatud, võid julgelt kirjutada.

Mulle meeldib su pärdilik tintinnabuli kasutus, aga kohati jäid su oktaavid liiga kilavaks.. soovitan sul solfedžos rohkem rõhku panna intoneerimise puhtusele ning meetrumi arendamisele.. su dünaamiliste rõhkude perioodilised kordused on väga ebakorrapärased ja asünkroonsed, et mitte öelda toored. Võttes arvesse su muusikalist talenti, pianisti andekust, repertuaari laiust, meloodilist puhtust... annaks ma hindeks tugeva 1/10
Pilt

Tegin uue dnb loo. Seekord siis minu esimene remix oma loost. Enne remixi kuulamist, soovitan kuulata originaali. Remixisin loo sellepärast, et kui originaali valmis tegin, siis sai see popiks tutvusringkonnas ning taheti remixe teha. Asi küll kuskile ei jõudnud (aga ehk jõuab?), aga andsin siiski oma panuse veel korra. Kriitika oodatud!

Originaal:
http://www.youtube.com/watch?v=HciV3CAPaVE

Remix:
http://www.youtube.com/watch?v=577zmuFn ... ideo_title

Adele cover oli väga hea! Sa oled vahepeal päris korralikult edasi arenenud.

Aga see dubstepi lugu mulle väga ei istunud ja väga nagu dubstepi ka ei meenutanud. Võib-olla on asi minus, dunno. :lol:
Jah, avataril olen mina, et keegi enam seda ei küsiks. :D
Enam väga siin ei käi, aga vahest eksin ära.
Uued tutvused oodatud, võid julgelt kirjutada.

hoi. kus kandis tegeled? mulle jubedasti meeldib sinu tahe ja puhendumus ning isegi suund. on küll areneda, kuid muusikuna ja muusikaharidusega inimesena ma ei leia, et karm kriitika sinu puhul õigustatud oleks. igati tore ja mõnus meloodiline kraam mida annaks hittideks välja vorpida. kaaluks isegi koostööd sinuga. oleks tore sinu trackidele midagi trummidel peale mängida.
no kus kurat on kirjas, et inimesed peavad nii lollid olema...

priidik kirjutas:hoi. kus kandis tegeled? mulle jubedasti meeldib sinu tahe ja puhendumus ning isegi suund. on küll areneda, kuid muusikuna ja muusikaharidusega inimesena ma ei leia, et karm kriitika sinu puhul õigustatud oleks. igati tore ja mõnus meloodiline kraam mida annaks hittideks välja vorpida. kaaluks isegi koostööd sinuga. oleks tore sinu trackidele midagi trummidel peale mängida.
Hommik, mr! Pealinnas ikka. Aitäh lahkete sõnade eest! :oops:
Jah, oleks rõõm endalgi kogeda koostööd, kuigi mul endal kindlat suunda pole. Õigupoolest üritan praegu dnb seti kokku teha. Hetkel 3-4 lugu olemas ja üks nelja päeva pärast, sünnipäeva ajal tulemas. Viimasel ajal olen muidugi üritanud oma algsetele juurtele tagasi minna, milleks on hip-hop ja rahulikum stiil. Kui nii võrrelda, siis kaks suhteliselt vastastikku asja, aga hei, kes ütles, et ei ole lubatud proovida? Ma teen seinast-seina oma muusikat. Mis pähe tuleb, see ka nö "paberile" kirja läheb.

see seinast-seina muusika tegemine on tegelikult ülimalt muhe, sest minu arvates on mingil kindlal või vähstel kindlatele muusikastiilidele jäädav pühendumine natuke mõistetamatu, mitte, et ma pahaga. imestan tänaseni, kuidas inimesed ei saa aru, et head muusikat võib kõikjalt tulla ja selle salgamine seetõttu, et antud stiil ei kuulu sinu muusikalisti, on isegi lapsik. kuulan veel mõne aja su lugusid ja viin end põhjalikult kurssi ja siis oskan juba kindlamaid plaane/visioone jagada sulle. seniks hoogu sulle juurde ja anna aga kütet ;)
no kus kurat on kirjas, et inimesed peavad nii lollid olema...

Aitäh! :) Ma ka ei mõista seda salgamist. Ise näiteks kuulan kõike ja proovin ka kõike või noh, kasutan erinevatest stiilidest erinevaid rütme jne. Kuigi jah, ma kahtlen sügavalt, kas mult kunagi tuleb mingi hea electro house lugu, sest fakt on, et selle õnnestumiseks on vaja hullult miksida ja seda ma veel ei oska, et tjah. Mingist electro house-st võime rääkida ehk 8 aasta pärast.. hahah :D

Tervist!
Head uut aastat kõigile, mis siis, et juba kevad kätte jõudmas. Vaatamata sellele, et siia pole kaks kuud midagi postitanud, siis pole ma ka veel lõplikult ära surnud. Küll aga proovin rohkem rõhku panna oma töödele (enne sai kahe päevaga mingi käkk valmis tehtud). Lisaks on viimasel ajal huvi hakanud pakkuma house, mille tõttu tegelen ka kahe house-i remixiga (Adele - Rolling in the Deep ja Coldplay - Viva La Vida). Siin siis enam-vähem algus minu Adele remixist.

http://soundcloud.com/mortheus/adele-ro ... n-the-deep

Mainin veel ära, et house-i proovin esimest korda.

Tubli! Sul on pühendumist!
Soovitan sul blogi või mõne lehekülje teha, sest hetkel on sul kõik muusika laiali. Pidin kaevama päris pikalt kuni leidsin mõne loo, mille link töötas. Inimestel on kiire ja ehk on ka natukene laisad, ei taha kaevata liiga pikalt. Lehekülg annaks sulle veel nii teistki juurde. Saaksid koguda endale mail listi ja kui sul uus lugu jälle välja tuleb, wa-bam, saadad selle neile. Inimestel ei ole meeles lihtsalt ja ei jälgi millal Mortheus uue loo välja laseb kuigi võib-olla tahaksid seda väga kuulata. Professionaalse lehekülje saab väga lihtsate vahenditega tänapäeval. Ei ole mingit koodimist, on wordpress. Võin aidata sind selles, väike kogemus on selles vallas.

Ainult edu sulle.
If you say you’re worthy, you are. If you say you’re not worthy, you’re not. Either way you will live into your story.
T Harv Eker
Vasta

Mine “Minu looming”