Re: Minu räpp.

Sa võiks laulda, siis oleks super. Mulle isiklikult räpp ei meeldi, sest mulle on oluline, et viis jääks pähe kumisema ja ma saaks vahel üksi kuskil ümiseda või laulda seda. Räppima ma ei hakka ju. Romantiliste laulude puhul rikub räpp üldse asja ära.

Aga sõnad on küll head ja luuletusi oskad sa ka kirjutada, nagu ühes teises teemas näha võis.

Sõbrapäeva videos see räpp ei toiminud minu arust eriti eelpool nimetatud põhjusel, et romantika ja räpp on minu jaoks üksteisele vastukäivad asjad, kuigi see video oli ise väga armas... see, kuidas sa lõpus ütlesid umbes, et "Jah, ma ei oska laulda, aga ma ikkagi armastan sind!" Väga armas. :)

Re: Minu räpp.

JamesPotter kirjutas:Ma teen kõike südamega.Ja me hakkame tartus bändi tegema.Eks ss jörisen laulda oma kirjutatud sõnu...:D
Aga kui sul laulmisega välja ei tule (näiteks kui ise tunned, et oled pigem räppija kui laulja), siis minu arust oleks väga tervitatav selline variant, et sa hakkad lihtsalt sõnu kirjutama ja keegi teine hõbekõri laulab. Ja kui asjal veel hea meloodia ka on, siis on kõik väga super ju.
Vasta

Mine “Minu looming”