Armastuskiri

Tervist, tuli meelde, et kunagi paar aastat tagasi olin kirjutanud armastuskirja ühele neiule. See oli A4 paberile kirjutatud ilusti. :)
Mida arvate?
Tsau X!
Sulle võib see kiri imelik tunduda, aga palun loe vähemalt lõpuni!
Ma olengi ehk nii arg, et ei julge seda näost näkku öelda, aga nii on ehk sulle vb paremgi seda lugeda… Juba kui Sind esimest korda nägin, armusin Sinusse! Ent ma ei tahtnud seda teatavaks teha Sinu enda huvides, sest Sul oli suhe teise poisiga. Mul on tõeliselt kahju, et Sul ei ole suhetega vedanud ning oled pidanud haiget saama. See poiss, kes niisuguse ideaaltüdrukuga halvasti käitub, peab olema väga loll. Oleks kõik inimesed sinusugused, oleks maailm palju sõbralikum, usaldusväärsem ja rahulikum. Iga Sinuga veedetud hetk on unustamatu ja hindamatu väärtusega. Mul on lõbus ja hea, tunnen end vabalt.
Oled tihti mind eiranud ja ignoreerinud, aga olen leppinud sellega. Saan ka sinust aru – haigused, kool, eraelu jne.
Sa oled väga andekas ja loominguline ning üliilus - isegi maailma kaunimas, eesti keeles pole nii piisavalt ja sobivaid sõnu Su ilu iseloomustamiseks!
Ma ei kujuta ette mis Sa pärast selle kirja lugemist teed – unustad ja väldid mind või vastupidi, aga tea, et Sa oled armsaim inimene siin maailmas! Tea, et olen Sul alati kas või moraalselt toeks kui abi vaja on. Andesta kui kunagi olen Sulle kunagi midagi valesti öelnud!
Isegi kui Sind enam ei näe, oled pakkunud tundeid, mida on raske sõnadesse panna. Ja need on hetked, mille nimel tasub elada.

R
Dr cbble: "Oleme need, kes oleme! Laskem ka teistel elada ja abistame üksteist! "

Re: Armastuskiri

samas normaalne, et tuimalt ainult imalusi ei loobi, vaid selline vaba stiil ka samas. mõte on hea, aga isiklikult mulle tundub natuke suvalt tehtud ja kuidagi mitte piisavalt korralik. aga vb olen ise liiga hull eesti keele friik, et püüan ise igal pool ikka parima sõnastuse poole jne, sest samas on ju mõte ikkagi kõige olulisem.

Re: Armastuskiri

Mul on üks teine kirjutis ka, mis ma ikkagi MSN-s edastasin. :D:D
See päev, mil Sind esmakordselt nägin, oli selle aasta üks ilusaimad. Kogu mu päev oli edukas ja eriti Sina olid see kook kirsi all.
Mind köidab tüdrukute juures kõige enam silmad, Sinu omad lummasid mind.
Imelik on seda siin MSNs kirjutada, aga mul on selline tunne nagu Sa ei tahaks mind enam näha. Saan aru ja aktsepteerin, et pühendad aega endale, trennile ja sõpradele, aga kahju, et minu jaoks üldse mitte.
Igatahes tea, et kadestan seda poissi, kes Su kunagi endale saab.
Antud tekst oli tolle hetke emotsioon, ja mõned hetked olid meeldejäävad tõesti.
Aga ajad mööduvad ja nüüd ka arvamus muutunud.

Parimat talle igatahes!
edt: see on ühele teisele tüdrukule
Dr cbble: "Oleme need, kes oleme! Laskem ka teistel elada ja abistame üksteist! "
Vasta

Mine “Minu looming”