Keegi geenius

Tere. See pole tegelikult probleem.. pigem selline .. hmm.. noh.. kuidas nüüd öelda.
Ühesõnaga ma siin sobrasin oma arvuti vanades failides ja leidsin sealt ühe laulu või õigemini klaveripala, mille mulle saatis kunagi ammu-ammu üks netituttav. Selle netituttavaga sain ma tuttavaks siin foorumis, aga kahjuks enam me ei suhtle. Asi on nimelt selles, et selle pala tegi tema ise ehk siis ta ise mängib seal klaverit ja see lugu pani mind peaaegu et nutma. Kuradi ilus on..

Ja noh, ma ei tea.. ma kahjuks ei mäleta isegi mis selle geeniuse nimi on, aga kui ta siit end ära tundis, siis see on väga kena.

Tõesti, talent missugune.

Et jah, ma tänan.

Re: Keegi geenius

Tervist, jälle mina. Olen nüüd pikemat aega siin seda lugu kuulanud ja mõtlesin, et ikka tahaks selle inimese üles siit foorumis leida. Äkki õnnestub?

Kas keegi palun saaks soovitada mingit programmi vms, millega ma saaksin selle pala siia üles laadida et siinsed kasutajad seda kuulata saaks??? Äkki keegi tunneb ära..

Ma olen seda pala oma vennale ka lasnud kuulata.. ütles, et see on lihtsalt geniaalne. Ta alguses arvas, et see on mingi tuntud lugu.. Et jah, tõesti siin foorumis liigub kusil hästi talendikas mees.. ta oli kas 18 või 19 aastane.. Deem, mis ta nimi oli. Oeh, ei tule meelde. Aga igatahes, tal on kindlasti veel omaloomingut.. oleks imetore, kui ka seda kuulata saaks..

Et jah, jään täiega vastust ootama..

kõlab tõesti väga ilusti, seda võiks päris pikalt kuulata. :)
aga kahjuks ei oska ma kyll öelda kes see foorumlastest olla võiks, niiet edu otsimisel.
ise soovitaks sul jutukast uurida. paar päeva tagasi John Sheppart ja keegi veel rääkisid klaveritest, äkki nad oskavad sulle midagi mõistliku vastata :)

hm, pala on hea. :)

aga kui sa siin temaga tuttavaks ammu-ammu said, ja sa oled selle lapsemure kasutaja teinud 2011 aastal, siis äkki kui sul on see vana kasutaja alles, äkki ta andis sulle seal oma msni või midagi ? mingeid vanu kirju kuskil tõesti alles ei ole?

kuumastkülmem kirjutas:hm, pala on hea. :)

aga kui sa siin temaga tuttavaks ammu-ammu said, ja sa oled selle lapsemure kasutaja teinud 2011 aastal, siis äkki kui sul on see vana kasutaja alles, äkki ta andis sulle seal oma msni või midagi ? mingeid vanu kirju kuskil tõesti alles ei ole?
Mul oli enne siin kaks kasutajat.. mõlemad on ära kustutatud ja koos nendega ka kõik kirjad ja tema msn samuti.. et jah..

:(

kuumastkülmem kirjutas:aga äkki mäletad mis teemast sa ta leidsid? kammid "uusi tutvusi" teema uuesti läbi :D?
Hmm.. see on mõte, aga mul pole vist isegi kasutaja meeles.. deeem. Aga ma kammin läbi :)

See oli üldse kuidagi lühike tutvus.. Rääkisime vahelduva eduga msn´is.. see oli suvel. Siis tuli kool peale ja kõik see kraam ja rasked suhted ja siis ma ei jõudnud enam netti ja temaga ka jäi see suhtlus pooleli ja siis jamh..

Amadeus

Kui teemas "Uued tutvused" kasutajaid vaatasin, siis jäi silma just see.. Tundub kohutavalt tuttav ja vanus ning kuupäev ka sobivad.. ta tegi kasutaja mais ja just kuskil mai lõpus ma lisasin ta msn´i.. Kahjuks pole ta juba umbes neli kuud siin foorumis olnud..

Kas keegi on temaga veel suhelnud? Keegi teab tema msn´i?

Ma olen umbes 80 protsenti kindel, et see tema on..

Atsetoon kirjutas:Amadeus

Kui teemas "Uued tutvused" kasutajaid vaatasin, siis jäi silma just see.. Tundub kohutavalt tuttav ja vanus ning kuupäev ka sobivad.. ta tegi kasutaja mais ja just kuskil mai lõpus ma lisasin ta msn´i.. Kahjuks pole ta juba umbes neli kuud siin foorumis olnud..

Kas keegi on temaga veel suhelnud? Keegi teab tema msn´i?

Ma olen umbes 80 protsenti kindel, et see tema on..
Üks asi meenus veel. Talle meeldis hullult fotograafia ja tal peaks peegelkaamera olema.. Kui meenub veel midagi, siis kirjutan siia..

Vabandust, kui palju postitusi järjest tuleb..

Tere Tere!
Otsingud edenevad pahasti, sest inimene ei ole endast märku andnud ja mul endal ei ole ka midagi rohkem meenunud k.a. selle inimese nimi. Kuid olen seda lugu uuesti ja uuesti põhjalikult kuulanud ning avastasin, et selle loo alguses on mingi imevaikne heli.. või õigemini justkui mingi teise pala lõpp (seda on kuulda ainult kõrvaklappides) ja siis hakkab autor oma palaga nagu peale mängima vms. See tekitas minus kahtlust, et kas see inimene mõtles ikka ise selle loo välja :D :roll:

Aga mina ka ei tea.. lihtsalt kõik on võimalik. Samas niimoodi ülemõelda on vist suht mõttetu.

Aga jap..

Ma tegelikult juba kaotasin lootuse, et leian selle inimese üles..
Vasta

Mine “Minu looming”