Re: Ma tegin kaardi Puravikule

Tuhkur kirjutas:Mina ja tähelepanuvajadus? Kindlasti mitte! Mulle meeldib pigem enda loomadega tegeleda, raamatuid lugeda ja näitustel käia, mitte lollitada., selge? Hahhaaa, mida sa siis väiksena kandsid, tampoone? Ma ei saa naeru pidama! Fotol pole küll võileibu, aga rämpstoit teeb sama välja. Muide, kas sa sotsialiseerida oskad?
Tähelepanuvajadus. Sul ju on see. Kes sul siin lollitab? Mulle meeldib ka raamatuid lugeda ja kinos käia ja jalutada ja mida kõike veel. Sa vist olid mähkudes liiga kaua. Pealegi on peale mähkmeid ka marliriidest. Kuna Sotsialiseerumine on protsess, mille käigus inimene õpib tundma oma kultuuri ja kujundab oma arusaama enda kohta. Sotsialiseerumine toimub erinevate rollide õppimise kaudu. Siis Võileib oskab seda suurepäraselt teha :)
”Don't touch my soul with dirty hands."
30.01.16

Tuhkur kirjutas:Ja vertigole- pilt on änksa, aga jutumullis kujutatud lause on jabur. Tuhkrupea minu keha otsas pole ka muljetavaldav ning miks ma pesuväel olen? Kas sa tead, mis värvi fotol olev tuhkur on üldse? Ei tea? Pole ime ka.
lause on tõesti jabur, hea et sa sellest ise ka lõpuks aru said. tuhkur paistab olevat beež.

nii palju siis tänulikkusest kui sulle tehti kaart sinu palumise peale.

Tuhkur kirjutas:Mina ja tähelepanuvajadus? Kindlasti mitte! Mulle meeldib pigem enda loomadega tegeleda, raamatuid lugeda ja näitustel käia, mitte lollitada., selge? Hahhaaa, mida sa siis väiksena kandsid, tampoone? Ma ei saa naeru pidama! Fotol pole küll võileibu, aga rämpstoit teeb sama välja. Muide, kas sa sotsialiseerida oskad?
Ja vertigole- pilt on änksa, aga jutumullis kujutatud lause on jabur. Tuhkrupea minu keha otsas pole ka muljetavaldav ning miks ma pesuväel olen? Kas sa tead, mis värvi fotol olev tuhkur on üldse? Ei tea? Pole ime ka.
Kuhu ma sattunud olen? 0.o
See pole küll unikaalne, aga tõesti Tuhkur mine lasteaeda tagasi!!!
Mulle käivad pinda sinu lapselikud, ennast täis ja solvavad kommentaarid! Ja ma arvan et ma pole ainuke! Ma saan aru et sul on puberteet ja sa üritad tärk välja paista, aga äkki sa rahuneksid maha! Kohe kahju hakkab sinust! :(

Saatsin mitmele modelliagentuurile kandideerimisavalduse tehniliseks disaineriks. Korjasin kokku kõik oma tööd siit teemast ja saatsin neile. Hoidke mulle pöialt, et ma ikka soovitud ametipostile saaksin! Selline nägi välja minu kaaskiri:

Lugupeetud inimene, kes seda loeb

Ma soovin kandideerida Teie vahvasse firmasse tehniliseks disaineriks (photoshopperiks). Ma uurisin kodulehel Teie töid ja ma pean ütlema, et Teil on küll palju potentsiaali, aga Teil jääb puudu seda särtsu, seda oomphi, mida ainult mina saan pakkuda.

Teada tuntud tõde on, et fotode retušeerimine ja modellindus käivad käsikäes. Naised mehed tehakse vajadusel saledamaks, paksemaks (et mitte sattuda hätta anoreksofoobidega, mõned inimesed pole üldse sallivad), nahk läikivamaks, hambad valgemaks jne. Photoshopi ja muude pilditöötlusprogrammide kasutamine pole kohustus, see pole tüütu osa protsessist, mida suvaline IT eriala lõpetanu peab tegema - ei, see on kunst. Kunstitunnetus sünnib kaasa, see on anne, seda ei saa õppida, aga seda saab arendada. Just seda olen ma teinud ja ma olen üsna kindel, et olen nüüdseks saavutanud piisava taseme, et Teiega ilu maailma tagasi tuua.

Natuke ka minu meetoditest ja filosoofiast. Üldine pilt pole niivõrd tähtis kui detailidele keskendumine. Vaadake näiteks Pyongyangi Google Mapsist, see on kohutav kuidas nad on üritanud enda kommunistlikest raipedest linna ilusamaks töödelda. Mina aga oma kullisilmadega märkasin mitu amatöörlikku viga, muidu oleks isegi usutav olnud, et enamus maja katustest on hallid, aga siis tulevad suvalised siniste ja roheliste katustega ehitised ning törts siniseid puid. Ning seda kutsutakse professionaalseks tööks, vähemalt seal maal.

Mida ma oskan kokkuvõtteks öelda? Piisab vast sõnadest, ma kinnitasin sellesse meili manuse "portfolio.rar". Ei, ärge kartke, see pole viirus. Samas kui loogiliselt mõelda, Teil töötavad ju oma ala spetsialistid, arvatavasti on teil tugevad antiviirused ja tulemüürid peal. Sellest portfoliost leiate ka kausta "kaardid", nimelt mulle meeldib ka inimestele personaalseid kaarte valmistada. Senimaani kurdetud pole, kõik on olnud nende üle rõõmsad, nagu oleksite ka teie, kui Te mulle võimaluse annaksite. Jään ootama Teie vastust.

Tänan Teid tähelepanu eest.

Teile edu soovides

aga ma küsiks, et miks te ise kellelegi kunagi ei tee ja aint palute? see pole etteheide, aga lihtsalt et kes siin on aktiivseimad kaarditegijad (ei räägi endast, mina pole), miks nemad peavad kogu aeg olema need, kes vaeva näevad, ma arvan, et nemad tahaks ka näha, et neid meeles peetakse.. nii toimivad sellised asjad ikka paremini, kui need, kes tahavad, et neile tehtaks, ka siis ise midagi välja mõtlevad :).

See on kõigile neile, kes mind ja Võileiba on samal ajal ihaldanud. Võimalus on kuni ma veel magan... aga samas ma võib-olla ei saagi ise sealt või seest kuidagi välja pärast, kui juba ärkvel olen. Siis ma ei tea.
Võileib on muidu pildil päris karvane, aga ta enam ausalt ei ole, nii et pole vaja tema peale karjuda. Võib ihaldada küll.
http://imageshack.us/a/img593/8707/20121021194840.jpg
muru

Have you ever walked into what seemed
to be somebody else's dream?

http://reaalnehipiman.blogspot.com

Jänes kirjutas:See on kõigile neile, kes mind ja Võileiba on samal ajal ihaldanud. Võimalus on kuni ma veel magan... aga samas ma võib-olla ei saagi ise sealt või seest kuidagi välja pärast, kui juba ärkvel olen. Siis ma ei tea.
Võileib on muidu pildil päris karvane, aga ta enam ausalt ei ole, nii et pole vaja tema peale karjuda. Võib ihaldada küll.
http://imageshack.us/a/img593/8707/20121021194840.jpg
Sa oled armas.

Võileib kirjutas:
Nsm. kirjutas:Ühel päeval otsustas Võileib mulle külla tulla ja me tegime paar reidikat instagram'iga :D
MU JUUKSED ON PUNAKASPRUUNID MITTE ORANZID!!!!
Ja mul ei ole punased sokid, ma rääkisin punasest aluspesust. :s

Hea päev oli muidu. Mäletan <33
Tänud kah. <3
Läks paar tooni viltu no :S Instagrammi süü xd
Oleks ma teinud mustad sokid oleks all olnud must udukogu :D
”Don't touch my soul with dirty hands."
30.01.16
Vasta

Mine “Minu looming”