stand up act

sooviks koomikuks hakata see tundub päris tasuv töö ning toob feimi, see pole nagu anekdooti vestlemine, see on pigem nagu jutu jutustamine kus sa püanti ise välja ei too vaid mainid seda ning teised peavad ise asjale pihta saama, aga see oleks küll sitt lugu kui keegi naerma ei hakkaks, mul on kirjutamise suhtes päris helge pea, kirjanduses kõik lood naljakad ja kõik viied (mulle ei meeldi odav huumor), kas ma peaksin kirjutama need paberile või mõtlen käigupealt välja kuna tihti peale tuleb mulle seltskonnas vaim sisse ja siis teen 2 tundi jutti kõigile krambid (üks kord sain peksa kuna tüüp ajas midagi kurku, kuid pärast seda naeris ta mingi pool tundi edasi), siin on suht näide, kohe tuleb käigupealt:

noh, mingi paar nädalat tagasi olin ma sõbra pool, tegime mõned õlled, tead vaga lebo oli, pärast 5 õllet tuli hirmus kusehäda, nii mul kui mu sõbral, õue ma ei viicinud minna, mu sõber võttis lihtsalt tühja pudeli ning kuses selle ääreni täis, vaatasin teda imestunult, ta vedas kihla et mina nii palju ei suuda, nojah, võtsin riista välja, toppisin pudelisse, ja lasin sorinal kuidas juhtus, sõbrale näitasin, voh, pudel tühi, sõber naeris mu välja, aga noh, vähemalt vaiba sain täis, sõber näeb maas loiku ja hakkab õiendama et hommikul kõik haiseb, ütlen talle ei haise midagi, ütlesin et annan talle ühe oma õlle, ta rahunes maha, kohe kui ta aru sai et jõi omaenda kust oksendas ta ning pillas pudeli maha, no näe, jälle oli vaip täis, pudel tühi, lohutasin teda ütlesin et oksehais katab kusehaisu, ja siit moraal, oksehais katab kusehaisu

Re: stand up act

tere!

Sa oledki n-ö tänapäeva koomik, sest praegu ongi popid "ropud" naljad. Tõsine respect kui viitsid midagi ette võtta ja proovida esineda, eesti keeles on see üpris raske sõnadega mängida, inglise keeles oleks palju-palju lihtsam. Fantaasia lendu paistab olevat, keep going! ;)

Muideks, Tln-s baaris Dr1nk, oli ka hiljuti üks stand up. Mingid Tartus elavad välismaalased rääkisid, kahjuks ise ei käinud, aga pidi päris huvitav olema.
Dr cbble: "Oleme need, kes oleme! Laskem ka teistel elada ja abistame üksteist! "

Re: stand up act

Keegiikka kirjutas:lihvi vele oma naljatamis oskust. kui see pidi olema nali siis sa põrusid.
jah, Inglise keeles tuleb palju paremini välja =/, aga ma ei teinud pausi ega midagi ma kirjutasin kõik käigu pealt, ma arvan kui ma kaaluksin rohkem asja siis saaks paremini
Vasta

Mine “Minu looming”