Sõnad.

Sõnad.
Mul pole sõnu, aga tahan kirjutada. Mis ma siis kirjutan ? Nagunii tuleb mõttetu jutt, mis kellelegi midagi ei ütle, isegi mitte endale. Sõnad. Lihtsalt sõnad, aga ütlevad nii palju . Päike. Näed sa naeratasid! Surm. Anna andeks, ei tahtnud su naerunägu kaotada. Peod. Mõni põnev (öö)seiklus? Armastus. Liblikad kõhus? Kool. Tüütu? Sina. Kes ? Mina. Sina? Meie. Kes meie? Öö. Armunute jaoks? Hommik. Mitte jälle, tahan magada! Emme. Beebi esimene sõna. Eesti. Minu kodumaa. Kaisukaru. Lapsena sai ikka seda vana, kulunud aga ustavat sõpra igale poole kaasa tassitud. Sõbrad. Imelised olevused siin maailmas. Parim sõber. Kirjeltamatult hea. Viga. Masendav. Kogemus. Reis. Lahkuminek. Hüvastijätt. Meri. Rand. Päike. Rannaliiv. Tuli. Kuu. Tähed. Mälestused. Parim. Halvem. Vihkamine. Iga. Õde. Vend. Isa. Nutt. Naer. Silmad. Hämmastav, kui palju võivad tavalised sõnad mida igapäev kasutatakse öelda. Kui palju erinevaid emotsoone võivad sõnad tekitada. Meie oma emakeele sõnad, mis iial ei unune. Isegi, kui ma oma keelt igapäev ei kõnele...

:!: Do not copy! :)
Teie Kitty. Krrnjäu.
Vasta

Mine “Minu looming”