lara elu 1 .

tere , mina olen lara , ma olen tavaline teismeline tüdruk . ma olen 14 aastane elan koos kahe õega ja venna davidiga kes on 16 , õe nimed on mul kristiina ja kristel on 10 aastane ja kristiina sai just 18 täis täna !
sünnipäeva pidu toimus siin kõik oli väga lahe , oli palju inimesi siin , peaaegu terve kool , õde on siin hästi kohanenud ja teised pereliikmed mina aga mitte , me kolisime 6 kuud tagasi ameerikasse , los angelesse .
ema ja isa on mõlemad 44 aastased , ema töötab kohtunikuna , ja isa töötab giidina , ehk siis reisib palju ja see eeldab kah seda et on palju kodust ära . mis mulle kohe ültse ei meeldi kuna me oleme isaga väga lähedased , temaga saaks nagu kõigest rääkida ta on mulle nagu parim sõber .
emaga saan kah hästi läbi aga mitte nii hästi , kuigi temagagi on vahest mõndadel teemadel hea rääkida , ma pole nagu tavaline tüdruk mulle meeldivad autod , kiired ja sellised suured autod , tahaks kah suurena omale autot .
täna on pühapäev , kool on suht normaalne mul kuigi ma pole uusi sõpru saanud , ma pole siin hästi kohanenud mis kah eelpool öeldud , mõned on muga rääkima tulnud aga , ma ei taha nendega rääkida , ma elasin ennem hispaanias seal koolis olin ma väga populaarne ma sündisin kah seal , seal olid nagu parimad inimesed ültse.
kuigi kah sellel koolil pole viga siin on väga sõbralikud inimesed , ma pole ülbeid inimesi näind .
mulle on silma jäänud üks poiss nimega charlie ta on väga ilus , tal on ilusad blondid juuksed , tal on väga ilusad helesinised silmad , ja ültse väga ilus , jalka pro on ta kah . mitte keegi poistest ei hakka talle jalkas vastu .
mina aga olen tumepruunide juustega , õlgadeni . mul on halli värvi silmad .
ma ei poolda ültse meikimist , teised kõik peres meigivad . ma olen ültse selline hall hiireke nagu öelda .
nt ma ei mõista miks on vaja inimestel kalleid firmakaid vaja kanda ? kuigi saaks samasugused ilusad riided kah , mis pole firmakad .
miks on vaja inimestel vaja rohkem maksta märgi eest ?
vend on mul kah paras vansipede , kõik tal vansi asjad . aga kell on palju ma hakkan juba magama minema .

nii , kell 3 öösel ärkasin jälle üles , midagi erilist ei teind lugesin oma lemmikut raamatut .
aga nüüd on kell 6:30 tavaline hommik , tõusen jälle üles pesin hambad ja panin midagi suvalist selga mis parajasti ette jäid .
ema tegi jälle röstsaiu koos meega , need on mu lemmikud ja õunamahla , isa loeb ajalehte , vend magab ei tea kas tal täna ültse plaanis kooli kah minna .
vend on mul tüdrukute seas üsna populaarne .
ja õed läksid juba välja , nad lähevad alati , kell 6 hommikul välja , ei tea küll mida tegema , olen kah kaasa tahtnud minna , aga see pidi nende eraasi olema , järelikult ei hakka ma kah nende eraasjadesse nende nina toppima .
sõin pool tundi kell on juba 07:00 kool asub mul päris kaugel me elame suhteliselt metsa sees kah , siin palju inimesi lähedal ei ela mõned 5-6 maja siin on .
seatsin sammud bussipeatuse juurde , muideks mu lähedal elab see kobe poiss kah , kellest ma rääkisin ehk siis charliest . ma ei saa teda vaadata ta on lihtsalt liiga ilus ja ta naeratus võtab mu lihtsalt jalust nõrgaks .
mõned minutid hiljem tuli kah buss , bussis istus charlie minu kõrvale , uskumatu , kuna varem ta seda küll teinud pole .
ütles mulle tere kah ja kuidas läheb noh rääkisime natuke .
kuni jõudsime koolini , kui ta bussist välja astus jooksis talle victoria suure hooga sülle , noh nad on kah koolis meil suur paar , mis mulle kohutavalt haiget teeb .
victoria on pruunide silmadega , ja tal on mustad juuksed charlie ja victoria on väga popid .
ma ei salli seda ültse , kui ma neid koos näen see teeb mulle nii haiget lihtsalt ..
aga noh , jõuan kappideni ,vahetan jalanõud ära . koolis on meil koolivorm kah kohustuslik , see vorm ei meeldi mulle kohe ültse .
tunnikell helises , ruttasin klassi juurde , klassis istun ma nele juures , igatund istun temaga .
ta kah selline hall hiireke , inimestega juttu ei tee jne .
noh , bioloogia on meil kõige normaalsem tund ültse , käin 7c .
kõige normaalsem klass pidi meil koolis olema kah ( õpetajate arust )
ise ma seda küll ei arva , minu meelest on see täitsa hull klass :D
täna on meil koolis 2 tundi , ei teagi miks .
aga ma ei saa kahjuks matemaatikasse minna , et see mulle meeldiks , see on kah normaalne eriti ei meeldi .
hambaarsti juurde .
tulin just hambaarsti juurest ära , hammas kohutavalt valutab ..tulin koju , kodus muidugi jälle david ja kristiina vaidlevad , nad ei saa eriti hästi läbi .
nad on hullemad vaenlased . kristiina tahab oma boyfriendi juurde kah kolida , kahju sellest . tavaliselt on tema see kes siin nalja teeb .
ta poiss on todd , väga ilus minu arvates , blondid juuksed ja tukk on musta värvi , lihtsalt liiga ilusad juuksed on tal .
ta on mu õest 1 aasta vanem ehk siis 19 .
aga keegi on mul ukse taga lähen avama kui näen ..

see mul esimene järjekas nii et mõistan kui ei meeldi , ja kui halb siis palun öelge kah seda või hea :d
nii et kõik kriitika on teretulnud :D
tahaks teada mis teie arvate mu esimesest järjekast tuli see normaalne välja või väga halb :)
ja kirjavead kah sees tean .

Re: lara elu 1 .

2 .

Ukse peal näen ma Charliet . Ma ei suuda seda uskuda , et see tõesti Charlie on .
Charlie : tere , kutsud mu sisse kah ?
mina : ikka ja , tule sisse , lähme minu tuppa parem .
ema : kes seal on ? ( ta on toas , kuna tal on mingi heinapalavik )
mina karjudes : ei keegi sõbranna lihtsalt tuli õppimist küsima .
Me läksime minu tuppa voodi peale istuma .
mina : kust sa tead kus ma elan ?
Charlie : ei noh , su õde ütled vot see väiksem .
mina imestades : ahsoo ..
Charlie : kuidas sul muidu läind on ?
mina : kle jaa hästi .
ma märkasin , et Charlie on kuidagi kurb . Mõtlesin , et kas küsida või mitte mis tal on ?
mina : aga , tead sa paistad kuidagi kurva moodi võinii ..
Charlie : ahjaa , see , ei noh , ma pole tegelt kurb , lihtsalt , mul tüdruk jättis maha ..
mina : aa , miks ?
Ma olin suht üllatunud , kuna nad olid koguaeg koos ja värki .
Charlie : ma ei tea tal pidavalt mingine uus olema .. mingi david .
mina imestades , kas tõesti mu vend david ?
mina : ahsoo , ega sa juhuslikult ei tea vana see david on ?
Charlie : mingi 16 pidi olema ..
ma sain ikka täieliku šhoki , et mu vend sebis Charlie tüdruku ära ..
mina : aa , okei siis , kahju , et sinu ja Victoriaga nii läks ..
tegelt ma ei mõelnud seda kahjut eriti tõsiselt vb , kuigi sellepärast et Charliele mõjus see halvasti .
Charlie : aga ma märkasin et sul on siin toas palju auto mudeleid
mina : jah , ma olen suur autofänn tegelt . see võib küll imelikult tunduda et mingi tüdruk fännab autosid ja värki .
Charlie : hehh , nojah , ei ole tegelt imelik , täitsa normaalne . naeratades
see ta naeratus see lihtsalt oli nii ilus et ma pidin , sinna ära sulama .
kuid ootamatult , Charlie suudles mind ..
ma olin tõesti üllatunud , muideks ma peaks mainima et ta suudles ikka kuradima hästi .
vaikus ..
Charlie : sorry , ma poleks tohtind seda teha .. see lihtsalt tuli kogematta ..
mina :ah , ei see , ei pole midagi ..
Charlie läks minema ..
ma mõtlesin selle suudluse peale terve õhtu , et kas ta tõesti suudles mind ? ja värki ..
sööma ma ei läind isu polnd mõtlesin terve õhtu Charliest .
äratuskell , oii , p*tsi , ma olin magama jäänd v ?
kell on 06:30 .. pesin hambad ja näo ära , panin veits meiki kah peale , ema tegi mannaputru meile ..
sõin ära , läksin välja .. bussipeatuses
mõteldes : hmm , kus Charlie on ?
buss , tuli , läksin bussi , aeg möödus nii aeglaselt kuidagi nagu tavaliselt , arvatavasti sellepärast et Charliet pole .
kui kooli jõusin nägin ma Charliet ta suudles Victoriaga .
ootasin kuni Victoria ära läks et küsida mis nüüd toimub ?
märkasin kah et Charlie kambast olevad poisid naeravad mu üle .
läksin Charlie juurde .. ta kamp oli kah ta juures , tahtsin küll taga kahekesi rääkida et mis toimub ..
mina : iou , charlie . Saaksid oma kambapoisidn ära saata ?
Charlie saatis nad ära .. ikka nad itsitasid ..
mina : kle mis toimub ? miks sa taga suudlesid ?
Charlie : ah vahet pole , ta ei jätnud mind tegelt maha , ma vedasin sõpradega kihla et ma suudlen sind .. ja muideks ma tean , et ma meeldin sulle , ära unistagi et sa mind kunagi saaksid .
ta naeris , ma olin nii haavunud , et ta seda ütles .. arvatasti ütles seda talle mu vend , kuna vennaga ükskord rääkisin et ta meeldib mulle .
nägin et nad mu vennaga räägivad , mu kahltused said selgeks , jah , mu vend seda talle rääkiski ..
mu vend : noh ma kuulsin et Charlie suudles sind jah ?
mina : kuidas sa võisid seda talle
rääkida ? kui ma seda sulle rääkisin siis ma kah eeldasin , et sa hoiad seda oma teada .. sa ju lubasid .. ma jooksin nuttes minema .
ma ei suutnud teda vaadata ja jooksin metsa .. ma pole varem seal käind , aga see tundus nii ilus koht .. see kui ilus roheline see mets oli .
me elasin algul linnas , ma olin siis jube linnabeib kah .. aga ma avastasin et mulle meeldib looduses rohkem olla .. siin ei sega siin keegi , saad rahulikult enda mõtteid mõelda , ilma et keegi sind siin segaks .
mulle hakkab juba uni tulema , passisin siin juba vähemalt 5 tundi , pime oli juba kah .
hakkasin kodu poole minema , aga ma ei leia kodu , kõndisin ja kõndisin , aga ei midagi . mitte ühtegi tuttavat kohta pole , ei tea kas ma ültse läksin õiges suunas , otsustasin lihtsalt et hakkan sinnapoole minema , äkki tulin sealt ..
otsisin otsisin .. vähemalt kolasin 2 tundi , hakkasin taskust telefoni otsima , aga telefoni pole kah ..
nägin mingit puud , istusin sinna puu alla ja lihtsalt nutsin . kõige pärast venna jama pärast ja Charlie ja kah sellepärast , et lisaks kõigele olen ma veel võõras metsas eksind kah .
ma jäin magama .. mind äratas vihm , müristas ja äikest lõi kah .vaatasin kella kell oli 00:49
ma kardan jubedalt äikest .. vihma ma armastan aga mitte sellises olukorras , pime oli kõik oli sopane ,ma ei julend liikuda kah , äkki saan veel äikesega .
kuid ma nägin ühte ..

3 .
kuid ma nägin ühte meest meest , tal oli keep peal kapuuts oli tal kah , et nägu eriti näha polnd .. ja mis kõige õudsam tal oli kirves kah .
ma olen väga hirmul .. ja siis hakkasin karjuma .
tema : ära karju , ma ei tee sulle midagi , sa kindlasti karjud selle kirve pärast jah ? kirves on mul selleks kaasas et ma tulin mõndasi puusi võtma .
mina : mis mõttes puu pärast ? sa tahad mulle öelda , et sa käid mingi öösiti , siis kui torm , vihma sajab , müristab ja äikest on puusi võtmas ?
mis sa teed nalja v ? nii loll ma ju kah ometi pole .
tema : aeg pole küll kõige sobivam , et metsa tulla ja puusi hakata võtma jah .
mina : arvata on et pole ju .
tema : aga mis nii noor neiu praegu metsas teeb ? ja kell 01:00 öösel ?
mina : asi on nii , et ma eksisin ära .
tema : aga kus sa muidu elad ?
mina : siin lähedal , kus majad on u 5-6 maja , ja veits edasi sealt siis on bussipeatus .. tead seda kanti ?
tema : hmm , noh , ma usun , et tean jah ..
mina : okei , saaksid mu palun siia viia ?
ta võttis mu auto peale , ma olin nii õnnelik kui kodu nägin ..
mina : vot see maja siin jah .
tema : selge , aga mine siis koju .
mina : tänan , et sa mu siia tõid .. tõesti ja vabandust , et ma ennem sind mingiks hullemaks sarimõrvariks pidasin .
tema : pole viga , eks ma oleks ise kah nii mõtelnd , kui keegi kirvega metsas on , aga mine maha nüüd siis , ema ja isa sul kindlasti kodus ootavad ..
siis tuli keegi autot kätega peksma ..
sain aru et see on mu ema .
ema : mida te teete ? olete te hull ? mingi pervert olete v ? ma kutsun politsei kohale ..
mina : ema ta pole pervo , ta aitas mul kodu üles leida , tõi mu siia , ära mente siia küll asjasse sega .
ema : mis ajast sa perverte kaitsed ? mis ta sulle tegi ? sundis ta sind millekski , käperdas sind kusagilt ?
mina : ei ema , ta pole pervo austalt , ta ei teind mulle midagi .
ema helistas .
ema : tere , siin on selline juhus , et üks vanem mees 50 aastane mees röövis alaealise 14 aastase tütre .me asume siin metsa sees , kus ligidal on pood nimega seveneleven , kilt linnast väljas u . selge tore , tulge siis ruttu .
mina : ema , mida sa nüüd tegid ? ta on täiesti süütu mees .
ema : kas sa ei saa aru tütreke ma kaitsen sind pervertide eest . sa ju tead et mulle perverdid ei meeldi .
mees : vabandust , aga ma pole tõesti teie tütrele midagi teind . ma tõin ta metsast ära , kuna ta oli eksinud .
ema nägi kirvest aknast .
ema : mis asja ? te ei usu ju ometi et ma seda usuks , ja ähvardate veel teda kirvega kah ?ei noh ..
mina : ema , ma palun sind , luba sellel autojuhil ära minna , ta ei ole pervo , palun .. minu pärast.
ema : mitte mingil juhul .
mees : proua see pole nii nagu te arvate , ma tõesti tõin ta ära , mul on endal abikaasa ja 2 last ja 4 lapselast .
ema : noh , ja arvate , et see muudab midagi et teil pere on ? pervert olete ikkagi , ja minu silmis peaksid kõik perverdid trellide taga olema .
ma nägin vilkuvaid tulesid ja kuulsin politsei auto häält .
ei noh jah , ja nüüd siis ongi kõik , et kas tõesti läheb süütu mees vangi ?
ema rääkis politseiga ära .
politsei : rääkige mis ta teile tegi ?
mina : mitte midagi , rääkisin ära nagu kõik oli et leidis metsast jne .
politsei : selge .
ja mis kõige imelikum mehelt ei küsitutki , lihtsalt viidi minema .
kogusee värk kestis u tund aega nende ootamine oli kah u pooltundi .
kell oli 02:00 , uni hakkas kah peale tulema , ütlesin emale , et ma lähen nüüd magama , homme ju kooli kah vaja minna .
ema : okei tütreke , mine siis magama , head ööd .
kuulsin et ema tegi kohvi omale .
jälle see tüütu äratuskell . kell oli 06:30 . panin äratuse kinni ja magasin edasi .
ema koputas uksele : noh kooli kah lähed v ?
mina : eii , ma ei taha minna sinna !
ema : miks ?
mina : kõige pärast .
ema : noh okei , helistan klassijuhatajale , ma mõistan ikkagi ju eile vägistati sind .
mina : ei , ema mind ei vägistatud .
ema : ma tean et sellest ei räägita . aga räägime sellest siis kui sa sellest oled valmis kah rääkima .
ma mõistsin , et ema ei kuula mind ..
kell oli 11:31 kui üles ärkasin , läksin pesin hambad ära , ja siis läksin msn-i . seal hakkas muga amber rääkima .

Amber : tsau , pole kaua rääkind vnii .
mina : kle pole jah ..
Amber : aga jah , mis muidu teed ?
mina : midagi erilist .. sa koolis polegi v ?
Amber : ei .
mina : miks ?
Amber : kle noh , mul üks probleem lihtsalt ..
mina : a , okei .
Amber : aga , miks sa koolis pole ?
mina : mul kah üks asi ja no kooli ei viitsind kah sellepärast minna , ühesõnaga mul palju muresid ja noh .. tead isegi ..
Amber : tean tean :D
mina : nojah :D
Amber : aga , kle dvjj seda , et ma nüüd pean minema eks :)
mina : a okei dvjj tsau siis :)
Amber : jah , tsau .. pärast räägime eks ? :)
mina : ofc :D
istusin siis lihtsalt , ja vahtisin tühja ..
kui ema koputas : kallike , oled sa seal ?
mina : jaa , ema ma olen siin , tule sisse .
ema : see mis ma küll räägin võib sulle raske olla .. aga juhtus selline asi , et meile helistati ja et vanaisa suri ära .
mina : mida ? ei see ei saa nii olla .. tõsiselt räägid v ?
ema : jah , ta sai infarkti ..
ma hakkasin lahinal nutma , ema kallistas mind .
ema läks toast ära , ennem küsisis tahad sa midagi süüa ? toon sulle äkki midagi head ?
mina : ei , jäta mind lihtsalt praegu rahule .
ma nutsin ja nutsin , meenutasin neid aegu , mis vanaisaga oli , kõik kõik on pe*ses , nüüd veel see jama kah kõige otsa . ma ei saa nii , miks elu näkku paneb koguaeg ?
läksin magama , ma ei tahtnud lihtsalt üleval olla , nende probleemide , vähemalt kui magan ei sega mind keegi ja mis unes hullemat ikka saaks juhtuda ?
ärkasin , tulistamise peale , ma sain paraja šhoki ikka , õnneks oli see telekas .
läksin siis jälle msn-i ..
mina : tsau Amber
Amber : iou ja .
mina : aga mis tegid siis ennem ? :D
Amber : midagi erilist , aga tead mis ? :)
mina : ei tea , mis siis ? :D
Amber : vaata me pole ammu näind onju , aga tead ma tulen ju los angelesse sulle külla :)
mina : tõesti v ?
Amber : jup .
mina : wow , lahe , parim uudis ültse :D
Amber : nojah :d
mina : millal tuled siis ?
Amber : ma lähen mingi homse lennuga pidi mingi kell 06:00 hommikul välja minema ..
mina : a , okei . milal siis kohal oled ?
Amber : ma ei tea , emps ütles et mingi 4 tunniga peaks kohal olema .
mina : aa , okei , lahe :D
Amber : aga kuidas muidu , sul seal teised elavad ?
mina : ma ei tea , ei huvita kah ..
Amber : okei , aga kle , kuidas sellel .. no tead su vennal läind on ?
mina : eii , ma ei taha tast rääkida , ausalt ärme parem räägi tast ..
Amber , no fain , teil jälle mingid tülid jah ? :D
mina : kle onjaa :d
Amber : mm , okei , aga tead kes veel kaasa tuleb ? -.-
mina : eii , aga kes tuleb siis ? :D
Amber : mu õde -.-
mina : omfg , ei no tore siis :S
Amber : mhm -.-
mina : okei , saab siis jälle tema närvidele käimist talutud :S :D
Amber : ega jah :D , noh sul arvestades lihtsam sellega et ma pean teda taluma ju mingi terve elu peaaegu onju ..
mina : mhm :D
Amber : tead ma jään su juurde ju nädalaks kah ;)
mina : omfg , nii lahe :D jeje , tead meil saab kindlalt lõbus olema :)
Amber : kindel see , kui õde muidugi närvidele ei käi , muidu kindlalt ju :D
mina : jup :D
mina : aga tead , ma nüüd eemale eks , tsau mus ;)
Amber : tsau (K) :)
omg , kell juba 18:00
kuna mul midagi paremat teind polnd , mängisin veits kitra .tegin mõne ilusa laulu kah .
ema : kallike , tule sööma söök on valmis !
mina : jaa kohe tulen .
issand , mu lemmik söök , praekartulid ja peekonit , mm nämma ..
vend ja õde jälle kaklesid , nagu tavaliselt ..
vend : kle , tead sry , et ma talle su saladuse välja rääkisin .
mina : ah tead , hoia must parem lihtsalt eemale .
vend : okei , kuidas tahad .
tõsiselt hea söök oli täna nagu ..
isa pole kah kodus.. läks jälle kindlasti u nädalaks ära .
läksin oma tuppa , panin raadi käima kuulsin et mu lemmik bänd metallica tuleb siia kontserdi andma , lõpuks läheb siis midagi paremaks , Amber ju tuleb ikkagi siis , hea söök ja lisaks kõigele tuleb Metallica kah siia .
läksin emaga rääkima : emps kle , seda et vaata metallica tuleb siia kontserdi andma , ja siis et kas ma saaksin sinna minna ?
ema : muidugi , võid , palju pilet maksab ?
mina : tonn .
ema : okei .
vaatasin kella kell oli 22:00 , uni hakkas veits kah peale tulema , läksin magama siis ..
mm , kell juba 12:00 ,läksin arvutisse msn-i
seal hakkas Raido rääkima .Raido sebis muga kunagi , aga jah , ta ei saand mind ..
Raido : tsau .
mina : iiou .
okei , enam vist ei räägi kah , läksin alla , siis nägin ma ..

4 . osa

siis nägin ma Amberit , kallistasime ja mida veel ..
läksime minu tuppa mina istusin tooli peale ja tema kott-tooli peale .
Amber : teil on siin väga lahe olemine .
mina : ma tean jaa ..
Amber : nii lahe et tegelt kah siia tulla sain .
mina : mhm si*aks .
Amber : sa siin omale mingi kuti kah leidnud oled ?
mina : veel mitte , mul pole siin ültse sõpru ..
Amber : a okei ..
mina : sa ?
Amber : kle jaa , vaata ma sebisin Raxi ära .
mina : tegelt kah v ?
Amber : jup , mingi 4 . kuu läheb meil ju .
mina : mm , lahe .
Amber : kle on jaa ..
läksime Amberiga arvutisse nzm , kuhugi lolli juttu ajama . vöga lahe ikka et ta siin on ..
ema koputas : söök on valmis tulge sööma .
läksime siis alla sööma ..
ema tegi spagette juustuga .. nämma :D
vend jälle ajab spagette ninast sisse ja suust välja , rõve vaadata lihtsalt , mul ajas praegu küll igaljuhul söögiisu ära ..
aga tunudb , et Amberil mitte.. ja teistel .
mina : klge , mis kell on ?
ema : 20:22
mina :juba ?
ema : jah juba .
läksime Amberiga msn-i . Amberi omasse ..
Rax : tsau mus (L)(K)
mina : tsau (L)
Rax : kle musi kus sa oled miks sind kodus polnd ?
mina : ee , ma ei tea .. lendasin sõbranna juurde .
Rax : a , okei , kelle siis ? :D
mina : Lara :D
Rax : aa , okei pole ammu teda näind ..
mina : ega jah :D
mina :kle , tead lõpetame suhte ära ?
Amber kõrval hull oled v ? sa ei kirjuta talle seda ..
Rax : miks ? :'(
mina : nzm , sa ei istu mulle sa igav juba , ära tüdinend 4 kuud ikka palju olnd , ma vajaks uut poissi omale :D
ja ma pole sind armastand kah :)
Rax : mida ? :o
mina : mhm :D
Amber passib voodi nurgas solvunult .
Rax : okei , kuidas tahad siis , ja tead sa oled üks krdi kadakas* .
mina : haah , ma pole Amber :d ma Lara tegelt :D
Amber polegi suga täna rääkind :D
Rax : aa , hah , okei , normaalne :D
mina : mm , sa hoolid Amberist vist väga jah ?
Rax : suht jaa . meil on väga tugev side tegelt .
mina : okei :d tegelt ma ei taha teie suhtest teada :D
Rax : aa , okei dvjj siis :D
mina : räägi kuidas sul muidu läind on ?
Rax : päris hästi .
mina : siis on tore ju :)
Rax : nojah :D
Rax : aga dvjj , tead ma nüüd magama kell ju 02:00 ja uni kah juba peal ja seda kah , et anna Amberile minu poolt head ööd musi :D
mina : mm , head ööd musi ? :d dvjj siis :D dvjj , head ööd siis :)
Rax : jah tsau , ilusaid unenägusid teile mõlemale :)
nägin et Amber magama jäänd , armas , antsin talle Raxi poolt head ööd musi kah ja läksin ise kah magama ..
ärkasin togimise peale , kell 07:06
Amber : kle ärka ülesse .
mina : mis asja , vaata mis kell on .
Amber : nii hilja ju .
mina : HILJA ? mis sa oled mingi varajane inimene v ?
Amber : jah
ärkasin siis üles , kuigi ise oleks parema meelega edasi tahtnud magada .
ema oli välja läinud .. jättis kirja : tsau , kullakesed , ma läksin poodi näksi tooma meile ja sõbrannaga lähen poodi kah tšillima .. Ärge mind koju oodake , võibolla ei jõuagi täna koju !
ei nojah tore siis .. aga kes siis süüa teeb ? kuna meist ei tee keegi , meil on peres ema see kes süüa teeb ..
isa auto tuli ..
isa : tsauu ..
Amber : tsau
Amber ja isa rääkisid suht kaua aega ..
ja noh ma ise ei läind kah nendega rääkima istusin kott-tooli peale , lugesin new mooni ja kuulasin ipodist kesha-tik tok-i
see on tõsiselt hea laul nagu , praegu mu lemmik vähemalt , ja new moon on kah kõige parem raamat , tavaliselt ma küll raamatuid ei loe , aga New Mooni loen küll , see kõige normaalsem raamat kah .
läksin alla , ja nägin ...

5 . osa

läksin alla ja nägin et , korter oli sassis ja rahvast polnd kah kodus ..
imelik , helistasin siis , Amberile , õele ja kõigile keegi ei vastand , olin siis nzm kodus , homme on mu sünnipäev kah . aga noh mis sellest ?
läksin siis magama , mis ma ikka üksi siin ikka üleval teen ?
magasin ja magasin .. ärkasin äratuskella peale .. kui alla jõudsin ja korda olin ennast teind siis kargasid kõik kusagilt välja , teised sugulased olid kah kohale tulnd , terve perekond peaaegu .
ma olin nii õnnelik , et nad seda ei unustand et mul sünnipäev on ..mõned teised sõbrad tulid kah kohale ..
tõsiselt lahe nagu ,
ema : tead ma kirjutan sulle vabastuse , mõtlen midagi sulle välja .. sul ju ikkagi sünnipäev
mina : aa okei siis .
nii palju torti oli , et süda läks pahaks , ei taha ültse magusast midagi kuuldagi , nii palju sööki , et lihtsalt jube ..
kuigi ma suutsin vaevu 3 tükki tordist ära süüa ..
sõi Amber 6 tükki tordist ära , jube lihtsalt , ei tea palju teised sõid .
Rax tuli kah kohale , Amberiga kudrutavad koguaeg kusagil ..
läksin ise msn-i .. msn-is kõik soovisid palju õnne sünnipäevaks .
msn-is oli kah päris tore mõndadega räägida .. kellega tavaliselt koguaeg ei jõua rääkida .
kõige rohkem olin Amberi ja Raxiga sünnipäeval koos ..
mängisime teiste sõpradega seal pudelit kah , pudel oli kah väga lahe ..
keegi lasi uksekella .. ja ema läks avama , kui seal oli Charlie , ta rikkus mu sünnipäeva ära , tema nägemine rikkus juba mu tuju ära ..
ma juba arvasin , et ongi parem sünnipäev .. Aga Charlie oli nii armas ta pani ennast ilusti riidesse , pidulikult kuigi ta tavaliselt käib igalpool ja teiste sünnadel tavaliselt .
ja tal olid roosad tulbid ..
Charlie : vabandust kõige pärast mis ma sulle teinud olen ja palju õnne sünnipäevaks !
mina : noh jah , aitäh .
Charlie : ma tõesti ei tahtnud , kuna sa tegelt kah meeldid mulle , see suudlus , ma mõtlesin seda tegelikult tõsiselt , ma lihtsalt ei julend seda sulle ütelda .
ja ma jätsin Victoria kah su pärast maha , kuna ma tõesti hoolin sust sa oled mulle kõik , sa olen mu päike .
mina : jaja , räägi aga siis jälle kindlasti mingi nali onju .
Charlie : ei see pole nali .. ma vannun , et see pole nali .Sa tõesti meeldid mulle .
mina : ma ei usu seda !
Charlie : mida ma tegema peaks , et sa mind usuks ?
mina : midagi , lihtsalt mine ära ja ära kunagi mu juurde tule !
Charlie : sorry , aga seda ma teha ei saa kahjuks ..
ja siis juhtus midagi imelist Charlie suudles mind , ma arvasin , et ta enam mulle ei meeldi , aga see tunne tuli kõik tagasi kui ta mind suudles .
Charlie : usud sa nüüd mind ?
mina : ma ei tea , ma tõesti ei tea , ma ei taha jälle haiget saada , ja see kah et sa ütlesid et ma ei saa sind ju kunagi , et ma ei tasuks unistada kah .
Charlie : sorry , see oli lihtsalt kihlveos , ja kui me selle kihlveoa sõlmisime siis ma ei olnd just kõige kainem kah , tõesti !
ma ei saa , ma ei tahaks teda uskuda , aga ta meeldib mulle , ja ma usun et tea tõesti ei valeta mulle , ma vihkan seda et ma olen selline kes kõikidele andestab ..
Charlie : annad mulle siis andeks ?
mina : jah .
Charlie : tänan , tohin ma sind suudelda ?
mina : noh kui sa tahad siis .. jah .
see on lihtsalt imeline kuidas ta mis suudleb .. ta ise on imeline ..
mina : sa suudled hästi .
Charlie : hah , ma ei tea ,võibolla tõesti .
Charlie : tead ma lähen nüüd aga anna oma msn ja nr ..
antsin oma kontaktandmed talle , lubas mulle sõnumi saata , ta on nii armas nagu , ma ei saa teda vist kunagi peast , ja südamest , kuna ta lihtsalt on nii tugevalt mu südamesse tunginud .
hakkasin magama minema , kui nägin , et ...
Vasta

Mine “Minu looming”