2 juttu (järjeks ja üks niisama naljakas jutt)

Tahtsin siia oma järjekat copy-pasteetida, aga see on liiga pikk ja ma ei viitsi mitut postitust teha. Aga kõik mu järjeka 5 osa on siin http://www.rate.ee/blog/984396

väärakas jutt (seda et minu naljad on sellised, aga mitte ainult. Ma mõtlen vasakule ja olen muidu siuke toreda mõtlemisega :D)( btw, kui ei meeldi siis ära mölise mu kallal, sest pole minu mure kui sul siuke huumorisoon pole)

1: juss
Pärnus elas kord juss. Tal oli 3 krooni. Ta tahtis oma tüdrukule midagi sünnipäevaks osta. Ta tüdruku nimi oli Lissa. Lissa oli nii kole, et ta visati koolist välja, sest ta häiris oma välimusega teisi õpilasi. Ükspäev kui ta poodi läks hakkas kotkas talt silma välja nokkima, aga ta oksendas ennast täis, sest lissal oli odraiva.

Juss läks poodi ja tahtis kingitust osta. Aga kõik asjad olid liiga kallid. Ta varastas Lissale roboti-kleepsud. Ta jäi vahele. Aga lahke vanamutt oli nõus robotikleepsude eest ise maksma.

Juss tahtis kingituse ära pakkida, aga pakkimisteenus oli liiga kallis. Ta hiilis leti taha ja võttis paberit. Kodus võttis ta vanaema tehtud lõnga ja sidus sellega paki kinni. Kui Lissa kingituse sai oli ta väga õnnelik. Aga ta viskas kleepsud koos paberiga kogematta minema. Ta sidus lõngaga juuksed kinni, niiet kõik nägid ta kõrvast välja tilkuvat kõrvavaiku. Juss ja liisa olid väga õnnelikud. Nad läksid tee peale ja jäid sinna magama, sest Lissa maja lendas õhku, sest lissal oli herneste söömisest gaasid. Rekka sõitis lissast üle ja juss viskas ta kompostihunnikusse. Ta oli õnnelik, sest nüüd ta sai Lissa robotikleepsud endale.
Paari kuu pärast hakkas jussil igav. Ta läks linnapeale, et omale uus tüdruk otsida. Ta leidis, tüdruku nimi oli milvi. Milvi oli väga ilus, kooli kõige populaarsem ja kandis ainult firmakaid. Juss läks võttis Milvi ja lõi Milvile vastu pead. Milvi kaotas teadvuse ja kui ta üles ärkas ei mäletanud tamidagi. Juss siis valetas et Milvi on ta pruut. Milvi jäi uskuma. Nüüd oli Juss õnnelik aga Milvi tõeline poiss ei olnud. Ta lõi jussil 27 hammast välja, niiet jussile jäi ainult 1 hammas. Juss oli õnnetu, sest see hammas kukkus tal tanguputru süües välja. Ainuke asi mille üle ta õnnelik oli oli see, et ta ei pidanud enam hambaid pesema, aga ta suu hakkas haisema. Isegi kärbsed ei talunud seda lehka. Juss visati haisemise eestkoolist välja. Ta oli õnnetu. Juss tahtis saada koristajaks aga ta ei saa kui haridust pole. Juss oli nii õnnetu et läks koju ja suri ära. Arst nimega Geily Pihl äratas ta ellu ja lõi molli, niiet Jussil lendasid igemed ka välja. Juss lasi Geily vetsupotist alla, läks teise tuppa ja suri uuesti ära. Siis ta hakkas oma sõpru kummitama. Üks sõbver ehmus nii ära, et lasi püksid täis.

2: jass
Jussil oli vend jass. Jass on homo. Ta poisi nimi on Sass. Ükspäev sülitas Jass Sassile näkku ja Sass solvus. Ta sülitas vastu. Siis tuli neil tatisõda ja nad pidid pärast toa ära koristama. Nad koristasid ära, ning siis puhkasid. Nad hakkasid teletupsusi vaatama. Järsku tuli välja Jussi vaim. Jussi vaim hirmutas Sassi ja Sassil läksid püksid vedelat täis. Jass karjus, et Sass peab ise ära koristama. Sass solvus nüüd täielikult ja läks mehhikosse elama. Jass oli nii vihane, et ta läks vihtast punaseks. Lõpuks põles Jass ära.

3: Pirdik
Jussil ja Jassil on ilus õde. Ta nimi on Pirdik. Ta on täielik meestenaine. Sellepärast on tal kaks poissi. Nimed on neil Leivo ja Kusti. Ühekorra läks Pirdik Leivoga välja. Kusti sõi samas kohas burksi, kus Leivo ja Pirdik sõid ka koos burksi. Kusti solvus. Kusti ja Leivo läksid kaklema. Pirdik proovis neid laiali ajada aga nad ei lõpetanud kaklemist. Siis võttis Pirdik taskust basuuka ja lasi nad maha. Pirdik seisis neile liiga lähedal ja lendas ka õhku.

4: leegi

Leegi on maailma kaunim tüdruk. Ta on Pirdiku kaksik, ainult blond.
Tal on poiss nimega lehola. Ükspäev läksid nad ujuma, aga haikala sõi Lehola ära. Leegi hakkas kurbusest laulma, aga haid oksendasid ennast täis. Leegil kulus nädalaid et endalt oksehaisu maha saada. Ta läks kogematta reostunud soosse ennast pesema, ning talle kasvas teine nina. Siis sebis Kalle ta ära. Kalle ja Leegi olid väga õnnelikud. Aga ükspäev hakkas Kallel paha. Ta kallistas Leegit, aga ropsis talle kogematta kraevahele. Nüüd Leegile aitas. Ta lasi oma maja õhku, niiet ta 5 õde ja venda: Liivak, Rapuntsel, Jossif, Gailey ja mardik said surma.

5: Saia
Saia kohta eitea keegi, kas ta on poiss või tüdruk. Tal on ainult pea. Saia on natuke imelik, sest ta pea peab olema äädikaga täidetud akvaariumis, mida tuleb puhastada 3 korda päevas. Tal on poiss nimega Muhamed. Muhamedil on karvased jalad. Muhamed unustas ükspäev Saia akvaariumit puhastada, niiet Saia hüppas talle vihast näkku. Muhamedi nägu põles ära ja Saia lämbus ära. Muhamed oli depressioonis ja hakkas palju sööma. Ta sõi kogematta ära juuksekasvu soodustava geeli, ning ta magu läks karvaseks. Ta köhis 30 aastat järjest ühte suurt karvapalli välja. Aga see ikka ei õnnestunud. Siis ta lihtsalt lõikas mao välja, raseeris ära selle ja tahtis selle tagasi panna, aga haav kasvas ennem kinni. Muhamed oli nii vihane, et viskas oma mao koerale. koer sõi selle ära ja okendas nii palju, et muhamed ära uppus. Siis koer kuses Muhamedile opeale ja läks õue edasi ropsima. nii tuli suur ülemaailmne üleujutus, ning kõüik surid ära. Ainult üks friik jäi alles. Temast arenesime meie.

THE END
Vasta

Mine “Minu looming”