Chrystal's Story of Love

Otsustasin,et kirjutan ka lõpuks ühe loo.Kuna Ma kirjutan esmakordselt järjekat,ootan palju kriitikat Ja kommentaare. Kirjavead pole minu vastutusel. Algus ei tundu eriti Laavstoori moodi aga eks näib edasi,mis juhtub. Head lugemist ! (:

Lamasin voodis,kuulasin läpakast Katy Perry lugu "I kissed a girl" ning mõtlesin kogu loo üle,mis meil Silveriga viimasel ajal toimunud oli. Mu peas mõlkusid hetkel nii paljud erinevad küsimused.Kas Silver üldse armastab mind? Või kasutab ta mind ainult ära,nagu Andreas ütles..
Kas meie suhtest tuleb üldse midagi rohkemat välja? Loodan,ma ju armastan teda.Kas see ongi üldse armastus,mida ma ta vastu tunnen? Ma olin täiesti meeltesegaduses. Läpakast hakkas mängima Justin Timberlake-i Lugu "What goes around,comes around". Seejärel kuulsin alumiselt korruselt uksepauku.Läksin alla ja nägin trepi pealt oma vanemat venda Chrisi.

(Chris on Christaly ainuke vanem 19-aastane vend. Pruunide silmade,pleekind blond ning kergelt lokkis juustega päevitunud jumega kutt)

"Hey sister" Lausus ta kavalalt."On ema ka kodus?"."Ei,"Sõnasin tüdinult.Samal jõudsin trepist alla,temast möödudes suundusin kööki."Miks nii kurb?" Jäi ta mulle koridori järgi vaatama.
"Mitte midagi erilist,don't worry," vastasin,ning saatsin talle võltsi naeratuse,kui ta oli kööki jõudnud.
"Ise tead," vastas ta seepeale. Muigasin ainult vastuseks. Peale väikest vaikusepausi küsis ta lõpuks:"Äkki sööks? Ma olen nälga suremas." "Mina samuti,"ning naersin selle peale. Chris läks külmkapi juurde,avas selle ukse,vaatas sinna mõtlikult,ning jäi mulle kurbade kassisilmadega otsa vaatama."Mis on?"Küsisin ma selle peale."Kas mu väike sister oleks nõus meile süüa tegema?Midagi normaalselt pole hetkel kapis," naeratas ta armsalt mulle otsa vaadates."Ega mul muud valikut pole"laususin ohates."Davai,keeda midagi head kokku,ma lähen selleks ajaks oma tuppa arvutisse." "Ikka," ning jäin talle laua nurgale toetudes järgi vaatama.
Lühikese aja möödudes oli juba köögis ning mujal majas tunda koogi lõhna. olin tegemas viimaseid pannkooke.Chris tuli hiilides alla,lootes et ma teda ei näe. "Mm,mis head lõhnad meil siin on" vaadates mulle otsa ja nuusutades õhku."Tore siis,äkki tooksid sahvrist moosi sel ajal,kui ma need koogid ära lõpetan?"küsisin nõudlikult talle otsa vaadates "Mis seal ikka" kehitas ta õlgu.
Pärast söömist läks Chris kiiresti oma tuppa,jättes Chrystali kööki koristama. "Hea mees ikka.." mõtles too endamisi. Pärast koristamist läks ta oma tuppa. Tüdruk oli vaevu ruumi jõudnud,kui talle tuli mobiilile sõnum.Rutates seda vaatama,imestas ta, kellelt see tuli.See oli tulnud...
Armastus sünnib pilgus,kasvab suudluses,ja sureb pisarais.
uusi tutvusi? :) saatke postksti :)

Re: Chrystal's Story of Love

vanaoli--(KL)-- kirjutas:algul lugema hakkates mõtlesin et see pole koht selliste asjaga jäoks...aga lõppu jõudes mõtlesin juba et millal järgmine tuleb!!!*

hästi tubli ja jääme põnevusega järgmist juttu ootama...aga yks osa võik pikem olla..!!!*(Y);)*EDU
Alguse asi, pärast võiks kõik ühe jutuna kokku panna;););)

Re: Chrystal's Story of Love

See oli tulnud... Hanneselt. Lugesin sõnumi läbi. Seal oli kirjas:Tule kell 21.00 vana sõjaväebaasi juurde,nõukaste maja ette. Ootan sind seal. Mul on sulle üks tähtis jutt. Hannes.

(Hannes on üks "lärmakamaid" tüüpe Silveri kambast. Ta on pikk,sirgete ja suht pikkade tumepruunide juustega. Tal on tumerohelised silmad.Peale selle on tal huulel,ninal ja kulmul neet ning ta kannab ainult musta. Lisaks talle meeldib väga ka Chrystal.)

Mõtlesin,mida teha. Ma ei teadnud,mida ette võtta,kuid siiski ma otsustasin sinna minna. Kell oli alles pool seitse,seega mul oli aega küllaga.Panin läpakast muusika kinni ja läksin vaatama,mida Chris teeb. Koputasin uksele. " Sisse" Karjus ta. Avasin tasakesi ukse. "Mis teed?" Ja astusin tuppa. "Lähen varsti välja."vastas ta mulle targa näoga otsa vaadates. "Kuhu?" ning istusin ta voodile."Hei tips,sa pärid liiga palju."Ning ta vaatas mule lolli näoga otsa."No okey siis" ning läksin ta toast välja."Bye,Bye" jäi ta mulle järgi irvitama.
Suundusin allakorrusele,elutuppa seebikaid vaatama.Sättisin end diivanil mugavasse asendisse ja panin teleka tööle.Ainult jama,mõtlesin ning vajutasin selle kinni.Jäin Diivanile pikutama ning varsti ka uinusin.

*Leidsin end voodis,olin ruumis,kus kõik oli valge.Seinad olid klaasist.Kõndisin ukse juurde,avasin selle ja vaatasin välja. Päike paistis ja oli vaid nõrk mahe tuul. Vaade oli vapustav,merele. inimesed jalutasid mööda randa või päevitasid, Kõik tundus ideaalne. Seejärel nägin,kuidas üks väike tüdruk läheb vette,tal oli valge kleit seljas. Jooksin nii kuis suutsin mere äärde,ta läks aina sügevamale. "Sa ei tohi minna,tule tagasi" karjusin. Kuid ta ei kuulnud mind.*

"Chrystal,ärka ülesse!" kuulsin enda kõrvalt. Avasin silmad,seal oli ema."Mis juhtus?"pärisin uniselt." Sa karjusid läbi une."Vastas ta murelikult."Mhm,okey"tõusin diivanilt ja läksin oma tuppa.Vaatasin mobla pealt kella. "Oh Shit" Kell oli juba 20.26. Läksin kiiresti kapi juurde. Valisin seal välja tumeda teksaseeliku ning musta Gwen Stefani pluusi. Peale panin valge pusa.Kaasa võtsin veel mobla ning seejärel jooksin ruttu alla.Jalanõusid jalga pannes küsis ema"Kuhu sa lähed?" "Välja,tulen varsti tagasi,Tsjau!" ning läksin välja.

Jooksin nii kiiresti kui sain. Sinna jõudes ootas ta mind juba seal."Tsjau" ütles ta mulle ning vaatas kuidagi imelikult otsa."Tsjau jah. Millest sa rääkida tahtsid?"ning vaatasin kella. " Tule,lähme nõukaste majja,seal räägin edasi." "Okey." ning me suundusime vana mahajäetud hotellipoole.
Maja oli 4-5 korruseline ja suht ohtlikus seisus. Kuid siiski,me läksime sinna. Viimaks jõudsime viimasele korrusele. Ta jäi katkilöödud akna juures seisma,seljaga minu poole."Chrystal,ma pean sulle midagi rääkima.."

Aajamh,räägin nüüd ka Chrystalist. Ta on 15-aastane,ta lõpetas äsja põhikooli ning ta elab oma ema ja vennaga 2-korruselises majas. Tüdrukul on pikad,natuke lokkis tumepruunid(mustad) juuksed. Tal on sinakas-rohelised silmad.Ta on 168 cm pikk ning talle meeldib muusika. Ta oskab suurepäraslelt laulda. Talle meeldib tohutult inimesetega suhelda ning neid aidata,eriti ta armastab lapsi. Tal on n.ö boyfriend Silver. Silver on ühes kambas boss. Ta vägagi populaarne. Chrystal on temaga koos,kuigi talle räägitakse,et Silver petab teda. Muud infot saate teada järgmistes osades. (:
Armastus sünnib pilgus,kasvab suudluses,ja sureb pisarais.
uusi tutvusi? :) saatke postksti :)
Vasta

Mine “Minu looming”