Re: graffiti

tee kuskile, mis on sinu oma, mitte kellegi teise
tee oma tuppa, oma seinale, oma kappidele, mida iganes
kui elad vanematega koos, siis tee oma ema/isa näost pilti ka, kui nad su graffitiga täis soditud tuba näevad
aga ma ei tea mis õigustaks seda, et sa lähed ja sodid lampi võõra vara täis, sellised "kunstnikud" ajavad väga närvi
kõik on sodi

Nõustun Vulkaanipurskega. Ikka mahajäetud majja. Mis mõttega oma tuppa teha lmao? Mahajäetud majad küll samuti kuuluvad kellelegi aga kui sellel inimesel on ehitis juba sellises seisus nagu üks mahajäetud maja ikka siis ilmselgelt ei tunne ta selle vastu huvi ja lõpuks lammutatakse see nii kui nii maha. Teoreetiliselt on see küll illegaalne aga praktika on see, et kõigil pohhui nendest mahajäetud majadest nii et põdeda pole vaja. Isegi kui kedagi huvitaks siis nii kui nii on need juba täis tehtud.

villanesokk kirjutas:
02 Veebr 2019, 23:41
Mina oleks küll õnnelik, kui keegi teeks paneelmajade seintel asetsevad noksid üle millegi ägedaga :~)
kust tead, et tema polegi see, kes selliseid nokse tahab joonistada? :D
või ala mingi soditakse (isegi uute) maja seintele enda "gängi" nime vms, eriti lame
sellepärast ütlesingi, et tehku oma tuppa xd
kõik on sodi

Seleen kirjutas:
03 Veebr 2019, 11:19
villanesokk kirjutas:
02 Veebr 2019, 23:41
Mina oleks küll õnnelik, kui keegi teeks paneelmajade seintel asetsevad noksid üle millegi ägedaga :~)
kust tead, et tema polegi see, kes selliseid nokse tahab joonistada? :D
või ala mingi soditakse (isegi uute) maja seintele enda "gängi" nime vms, eriti lame
sellepärast ütlesingi, et tehku oma tuppa xd
Ei teagi. Ma ka gängivärki toredaks ei pea, pigem ootaksingi artsy lähenemist. Lootust võib ju olla
Vasta

Mine “Minu looming”