jään või lähen

ma ei tea kas öelda oma tüdrukule seda et mulle meeldib üks teine tüdruk kellega me head sõbrad,samas miski minus ei lase teda maha jätta kna ma võtsin talt süütuse ja ma meeldin ta vanematele ning tema sugulased teavad ka mind aga ma ei taha olla koos inimesega kelle vastu mul ei ole samad tunded mis alguses, ma ei tea mida teha äkki keegi oskab aidata.

Re: jään või lähen

tunnete muutumine (mitte äärmuslikult muidugi) on iga suhte osa, selle üle elamiseks on vaja rääkida ja proovida suhet parandada, peale seda toimub teineteise mõistmine ja vajaduste/soovidega arvestamine

samas noh, kui teise plika peal silmad juba, siis miks üldse praegusega koos aega venitada? ilmselgelt ei tundu sul olevat tahet selle tüdrukuga enam midagi teha, miks raisata teie mõlema aega?
everyone's gonna die and no one's gonna remember you

Te teene sellele tüdrukule ja ära temaga enam koos ole. See on vale ja sa ise ka tunned seda. Kui sa talle ei ütle siis teed talle pigem rohkem haiget.
Ära saada talle haiget sõnumit vaid leia aeg ja ütle, et sa tahad temaga tõsiselt rääkida ja see pole hea. Ühesõnaga oleks hea kui saaksite rääkida, küsida, vastata kõik mida tada soovib ja sa öelda soovid.
Jah soovitused head. Su mõted võivad isegi head olla aga see ei eelda et hästi läheb.
Ta hakkab nutma mis sa siis teed? Ta ei saa sinust nii kergelt üle, pommitab sind viha/kurbade/süüdistavate sõnamitega, mis sa siis teed?
Ma soovitan kõik asjad vähemalt mingis senaariumis läbi mõelda ja siis võtta vastutus oma tegude eest.

Kui võimalik siis jää talle sõbraks või toeks edasi kuni ta ise edasi liigub.
Üksindus

Olen nõus kahe eeltoodud asjaga: tunded ei jää suhtes kunagi samaks, mis nad olid suhte alguses. Natuke ikka jahtuvad maha. Ma ka esimese tõsise suhte algusaegadel mõtlesin, et kas see on ikka õige, et tunded jahenenud on.. aga see on jh paratamatus.

Teiseks samas, minu kogemus ütleb ka seda, et kui juba teised vastassooesindajad silma jäävad kui potentsiaalsed kaaslased või üheöökaaslased, siis see on üsna selge märks sellest, et suhe hakkab otsa lõppema.

Nii noorelt ei ole mõtet teineteise aega raisata. Kui vindute edasi suhtes, millega rahul pole, võtate teineteiselt võimaluse elada noore inimese seiklusrikast elu.
Vasta

Mine “Kas see on tõesti kahjulik? Ja miks?”