Sõltuvus rebastest

Mul on selline probleem, et ma ise oma sõltuvust ei tunnista, aga sõbrad väidavad, et mul on tugev sõltuvus rebastest.Nad toovad kõiksugu näiteid asjade kohta nagu telefoni ümbris, hiirematt, taustapilt, voodipesu jms. Aga mulle lihtsalt meeldivad rebased VÄGA. Ma tahaks teada kas peaksin muutuma, et mitte olla erinev. See teema võib küll imelik tunduda, aga palun austage mind mul on sellega enda jaoks tõest suur probleem. Häid vastuseid oodates marten :)

Re: Sõltuvus rebastest

Aitäh kõigilie vastajatele. Sooviks veel nõu selle kohta mida neile vastu õelda ja mida teha kui nad mingi asja ära võtavad. Nt nad ükskord võtsid mult ära rebase peavõru(see oli poiste oma) ja siis viskasid seda omavahel ja seejärel ei andnud keegi seda tagasi, ma oli hiljem terve päeva kurb ja mõtlesin kooli vahetamisele.

Ma ei ole gei. Ma tean, et mulle meeldivad hetkel poisid rohkem kui tüdrukud, aga see tuleb ainult sellest, et mul hormoonid mõllavad vähemalt nimadi ma lugesin internetist. Ja täna tõi õnneks keegi selle peavõru tagasi, aga nad ikka kiusavad. Täna nad tegid mu rebaae kotti seest poriga kokku, ma tunnen end väga halvasti. :(

Teeme kõigepealt esimese asja selgeks - tegu ei ole sõltuvusega. Ma olen täheldanud, et siin foorumis ei saada aru mida sõltuvus tähendab. Sulle lihtsalt meeldivad rebased, kogu lugu, mulle ka meeldivad ilusad loomad. Vahet ju pole mida teised ütlevad? Veidi kasvate ja siis lõpetavad teised ka oma nina sinu asjadesse toppimise. Saan aru, et vanusekaaslaste surve ja teiste tegemised on põnevamad kui omaenda, aga püüa oma isikupärasusi nende pärast liigselt mitte alla suruda. Sinul probleemi ei ole, probleem on nendel kes panid sind uskuma, et sul on "sõltuvus".

Ma suudan küll olla ilma, aga see lihtsalt väga raske. Mul peab olema kaasas vähemalt 1 rebasega asi(enamasti on see võtmehoidja) siis see ju ei ole palju, aga kui mul seda pole siis ma olen väga kurb( viiest korrast kahel tõusis palavik). Ja ma
lõin ühel kiusajal nina veriseks nagu soovitasite(tuli kõvasti lüüa ja nõudis palju julgust),aga see jäi ikka minu süüks ja sellele järgnes pikk vestlus kooli personaliga. Sooviks veel abi.

rebasemartin kirjutas:Proovisin, psühholoogile tegi see nalja ja ta saatis mind ära.
Miks psühholoog ära saatis on see, et tal on vist suuremaid ja olulisemaid probleeme, kui oleksid kiusamisest juttu teinud oleks asi teisiti läinud ja oleksite saanud sellest vestelda, ta annab lisaks ilmselt kasulike nippe ka.
Või mõistsin ikka õigesti, et kiusamine tundus ka temale hetkel tähtsusetu teema?

See "sõltuvus" pole probleem, mulle meeldivad ka loomad.

Tegelikult on alaväärsuskompleks neil teistel ja neil oleks abi vaja, nende kiusamise aines on sinule meeldiv teema, neil läks põhjust vaja, mille alusel kiusata ja naudivad kiusamist. Ole tugev ja kannata ära!
"See on minu elu" on minule kahetähenduslik, üks seisneb nuhkimises, teine minu püsivas probleemis. Aastad lähevad ja väärtuslik aeg tiksub, ei saa elu nautida... Gang stalking.
Vasta

Mine “Kas see on tõesti kahjulik? Ja miks?”