Suits

Tere olen 13 tüdruk ning jah ma ei tea aga mul on viimasel ajal olnud suur tahtmine proovida suitsu aga ma kardan et jään äkki sõltuvusse sellest kuna nhh jah.Tahaks proovida aga ei julge kuna kardan sõltuvust,mida teha ?

Re: Suits

Ei ma ei taha äge olla ega mul pole sõpru ka ega midagi kelle ees teie arvates peaksin ägedat mängima!ja ma ei tee ka seda selle pärast et sõpru saada lihtsalt on tulnud pähe mõtte et milline on suits mis tunde ta tekitab ega ma prooviks 1he korra aga kardan sõltuvusse jääda ja kui ma prooviksin kas 1hest korrast jääb hais külge ka või?

Ikka jääb hais külge.
Nomaeitea.. Kuskil keegi suitsetab, siis nuusuta seda tossu... Tahad tõesti sellist asja endale sisse tõmmata? ...
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Mina igastahes ootaks mõned aastad sinu puhul veel. Mul on tunne vahepeal, et peaks enesetapu tegema. Või suitsetama hakkama, et enda muredele lahendus leida. Aga mitte kunagi poleks see piisav lahendus. Oma probleem tuleb jaotada osadeks ja nendega üks haaval tegeleda. Kuna tubakatooted ja alkohol on Eesti Vabariigis seadusega keelatud alla 18-aastastele, siis pole mõtet proovimise pärast seadust rikkuda. Suitsust võib kergelt sõltuvusse jääda ja tervist kahjustab see kindlasti. Pigem on mõtekas neid tooteid üldse mitte tarvitada. Rõõmupalle :)
Vasta

Mine “Kas see on tõesti kahjulik? Ja miks?”