narkokoer

Palun vabandust, et vale teema all aga suht kiire, sest jutud käivad et homme tuleb narkokoer kooli.

Kui vana lõhna tunneb koer kotist ära?
Kui kaua püsib hais suus?
Mille järgi saab otsustada kas õpilane ise suitsetab või vanemad kodus teevad?

Rääkige palun veel mulle mille ja kuidas ta ära tunneb ning mille järgi saab süüdistada. Ühesõnaga rääkige palun kõike narkokoerte kohta mida teate.

Re: narkokoer

kinni minek,tegelt lõhnad on mingi nädal,olenevalt kogusest ja otsesest kontaktist.Kui haukuma hakkab,siis vast tehaks mingi kiirnarkotest,see mingi mõttetu jama.Igaltpoolt kokkupuutest võid saada ju positiivse proovi.Rullisin joindi,katsusin linki,siis tulid sina ja su kätel on positiivne proov.See koerte ja muidu aktsioonide värk on suht ehmatamise mõttega,et taltsutada teie pahesid.Kui seletuskiri,siis tuleb kõike eitada.Ja kui su isikklike asjade seast leitakse mingi postiivne proov ,et ala su seljakoti sisetaskust,siis ütled ,et ligipäes mu seljakotile on vägapaljudel isukutel,et pole alust arvamaks,et mina seal midagi keelatut hoidnud.Ja üldiselt,need koerad kõike ka ei tunne,kui just sul mingi võitsev taim püksis pole.

Re: narkokoer

Suitsud ma jatangi koju. Ma kardangi pigem haisu parast veits. Aga kui mul on olnd snus kotis ja kuivatamise ajal on vedelik salvast labi tulnud?

Aa mul see jama ka et ma jain koos sobrannaga noorsoomendile vahele, tai teinud protokolli kohe ja patrulli ka ei kutsunud, ta utles et ta tuleb ngn 1 aprl meie kooli ja ss teeb protokolli sellisel juhul kui midagi avastatakse on suht kindel trahv? Ma pean silmas et koer tunneb haisu.
Vasta

Mine “Kas see on tõesti kahjulik? Ja miks?”