yolo

Point selles ,et ma olen juba sitaks vana,aga ma ei salli mitte kegagi ,välja arvatud mõningaid sõbra.Kellegiga väljas käia on jube,sest ma ei salli mitte kedagi peale nende.Ainuke lahendus ,et ma üldsegi midagi tolereeriks on,kas end pilve tõmmata või umbjoobe juua,aga siis ka kurat ma ei salli kedagi.See oleneb suht tujust,mis hetkel on.Ei tea,kas mina oled juba end ära joonud,või asi lihtsalt mind ümdritsevas keskkonnad,

Re: yolo

termomeeter kirjutas:ise pole endaga rahul ega õnnelik, siis ajavadki kõik närvi, kel tegelt paremini läheb, aga enda enesehinnangu tõstmiseks püüad neis vaid halba leida, mida mitte sallida.

Siiski asi pole selles,mu ego on nii laes,kui olla saab,lihtsalt ma leian,nad häirivad mind oma eksistentsi ja imala jutuga.Ja endaga ei saagi kunagi rahul olla,sest alati on võimalik rohkemat,kui sa preagu oled

Külaline kirjutas:
termomeeter kirjutas:ise pole endaga rahul ega õnnelik, siis ajavadki kõik närvi, kel tegelt paremini läheb, aga enda enesehinnangu tõstmiseks püüad neis vaid halba leida, mida mitte sallida.

Siiski asi pole selles,mu ego on nii laes,kui olla saab,lihtsalt ma leian,nad häirivad mind oma eksistentsi ja imala jutuga.Ja endaga ei saagi kunagi rahul olla,sest alati on võimalik rohkemat,kui sa preagu oled

Aga asi ongi selles siis ju, mida termomeeter ütles. Ego on üks väga halb asi.. võta end kätte ja hakka paremuse poole liikuma ja leia elust ning teistest positiivsust, kuigi ego töötab vastu ja ei taha teiste nn. "lolli" juttu kuulata.

shoxie kirjutas:Aga asi ongi selles siis ju, mida termomeeter ütles. Ego on üks väga halb asi.. võta end kätte ja hakka paremuse poole liikuma ja leia elust ning teistest positiivsust, kuigi ego töötab vastu ja ei taha teiste nn. "lolli" juttu kuulata.
Ego pole üks väga halb asi, see on üks väga vajalik asi, aga nagu kõiges muus on mõõdukus võtmesõnaks. Liiga vähe või liiga palju ego, siis kisub juba halvemapoolseks.

MentalWhore kirjutas:Mis kuradi anti sotsiaalne käitumine, poiss on ülbe lihtsalt. Kui mõnda aega veel sitemate inimeste juures veedab või mitmeks päevaks metsa eksib, eks siis enam ei ole

Kes mind ikka metsa tahab viia,selleks peab ikka kõva vend olema :D

ooooo kirjutas:Point selles ,et ma olen juba sitaks vana,aga ma ei salli mitte kegagi ,välja arvatud mõningaid sõbra.Kellegiga väljas käia on jube,sest ma ei salli mitte kedagi peale nende.Ainuke lahendus ,et ma üldsegi midagi tolereeriks on,kas end pilve tõmmata või umbjoobe juua,aga siis ka kurat ma ei salli kedagi.See oleneb suht tujust,mis hetkel on.Ei tea,kas mina oled juba end ära joonud,või asi lihtsalt mind ümdritsevas keskkonnad,
Sitaks vana, kirjutamisstiil ja käitumine pole vist su sitaks vana käitumisega kaasa tulnud, või võin ma eksida? Ma arvan et sinu juhtumi puhul oled sa jah ennast lihtsalt liiga ära joonud, väike ülbik.
"My heart is just too dark to care,
I Can't destroy what isn't there"

iamanxiety kirjutas:
ooooo kirjutas:Point selles ,et ma olen juba sitaks vana,aga ma ei salli mitte kegagi ,välja arvatud mõningaid sõbra.Kellegiga väljas käia on jube,sest ma ei salli mitte kedagi peale nende.Ainuke lahendus ,et ma üldsegi midagi tolereeriks on,kas end pilve tõmmata või umbjoobe juua,aga siis ka kurat ma ei salli kedagi.See oleneb suht tujust,mis hetkel on.Ei tea,kas mina oled juba end ära joonud,või asi lihtsalt mind ümdritsevas keskkonnad,
Sitaks vana, kirjutamisstiil ja käitumine pole vist su sitaks vana käitumisega kaasa tulnud, või võin ma eksida? Ma arvan et sinu juhtumi puhul oled sa jah ennast lihtsalt liiga ära joonud, väike ülbik.

Ma olen juba 16 ja MMA-s käinud.Aga,sinu juhtumi puhul,väike võib olla miskit muud,välja arvatud su kaal.Suht karm kasutananimi ka sul.Ja üldiselt,meeldiv on vaadata,et ise te niiiiii korrektselt kirjutate.

Külaline kirjutas:
iamanxiety kirjutas:

Ma olen juba 16 ja MMA-s käinud.Aga,sinu juhtumi puhul,väike võib olla miskit muud,välja arvatud su kaal.Suht karm kasutananimi ka sul.Ja üldiselt,meeldiv on vaadata,et ise te niiiiii korrektselt kirjutate.
Mis tulidki hooplema ja solvana siia või oli midagi muud ka? I mean.. Sa isegi ei tea meist midagi ja tuled mu kaalu kohta midagi ütlema... Mõistan täiesti, sinu käitumisega ei tahagi keegi sinuga suhelda.
"My heart is just too dark to care,
I Can't destroy what isn't there"

16aastasele MMA fännile: kas su agressiivsus kõige ja kõigi suhtes ei pruugi tuleneda harrastusest? Seal ei ole ju mingit filosoofiat taga (võrreldes teiste võitluskunstidega). Äkki lihtsalt ei suuda sa trennist ja vanusest (loe: hormoonid) tulenevat agressiivsust kontrollida?

Reedetu kirjutas:16aastasele MMA fännile: kas su agressiivsus kõige ja kõigi suhtes ei pruugi tuleneda harrastusest? Seal ei ole ju mingit filosoofiat taga (võrreldes teiste võitluskunstidega). Äkki lihtsalt ei suuda sa trennist ja vanusest (loe: hormoonid) tulenevat agressiivsust kontrollida?

Tegelt,jutu jätkuke hea mainida küll,aga siiski peab tõdema,et pole mma-s kunagi käind.Pole ka 16 ja palju muud.Lihtsalt mulle meeldib mingeid mõttetuid lontrusi mõnitada ja nende reaktsiooni vaadata.

Külaline kirjutas:
POKERJACK kirjutas:mõnita mõnita lõpuks saad kümpi ka kui valele inimesele otsa satud

Ega,ei mäletagi kuna viimati sain,ehk tuleks mälu värskedada veits.
Ilmselt tulekski. Sa ei ole siia oodatud.

MentalWhore kirjutas:
Külaline kirjutas:
POKERJACK kirjutas:mõnita mõnita lõpuks saad kümpi ka kui valele inimesele otsa satud

Ega,ei mäletagi kuna viimati sain,ehk tuleks mälu värskedada veits.
Ilmselt tulekski. Sa ei ole siia oodatud.

Õu nõu,pisarad voolavad kurvastuses,aga no pole hullu,ega delfi foorum on veel lõbusam.Ma ei hakka emo hakatistele valusaid sõnu lausuma,kuna see võib viia tagajärgedeni ja mulle ei meeldi oma tegude eest vastutada .
Vasta

Mine “Kas see on tõesti kahjulik? Ja miks?”