Abi, palun!!!

Mul on väga suur mure, ma lihtsalt ei tea mida teha. Mu sõbranna on oma kahe sõbrannaga täesti üle piiri läinud. Sellest eelmisest aastast. Ma lubasin, et ma ei räägi kellelegi, aga ma lihtsalt muretsen tema pärast. Alguses, ei olnud ma väga mures. Ta proovis suitsu ja vist mingi paar korda oli joonud ka. Nüüd on see täitsa hulluks läinud, peaaegu iga nädalavahetus on ta sõbranna juures ja nad teevad vesipiipu vms. Eelmine nädal oli ta vist ainult paar ööd kodus ja sõbrannaga nad jõid ja tegid kes teab mida. Sellega, et ta on püüdnud mõnelt suitsu osta on veel palju probleeme tekkinud. Tal on ka õppimisega probleeme ja laseb tunde üle. Mind ta õnneks ei vea nendesse asjadess, aga mul on tejma tervise ja tema pärast mure. Palun aidake.

Ette tänades.

Re: Abi, palun!!!

Kuidas ta sellesse suhtub, kui sa ise temaga räägid? Avaldad muret selle üle, kuidas ta muutunud on?

Koolist puudumisele võiksid juhtida klassijuhataja tähelepanu. Võimalik, et ta vanemad ei teagi, et ta koolist puudub. Või saada anonüümne kiri kooli sotsiaalpedagoogile/psühholoogile.

Re: Abi, palun!!!

kõige rumalam asi mida sa teha saaksid , on minna ise tema vanematele või klassijuhatajale rääkima. nii sa kaotad tema usalduse. Sa peaksid sellest sõbrannaga veel rääkima, et muretsed tema pärast jne. Kuid eks see kõik ju vanusega tuleb jne , niiet ma usun, et midagi paremaks teha sa ei saa. Võid ju ka ise nendega koos välja minna vms, nii saad vaadata, et sõbranna üle piiri ei läheks
Kui tahta siis suudad ..
Vasta

Mine “Kas see on tõesti kahjulik? Ja miks?”