Suitsuke

Tervist, kindlasti on siin teemasi selle kohta, kuid ma ei jaga seda otsimis süsteemi. Seega oleks paar küsimust -

Mind ei tõmba suits, kui keegi teine teeb. Võib öelda ka, et vihkan seda. Kuid, kui sõber annab vahel mentooli aka seda, kus pigistad selle kuulikese katki ja sellega järgneb mentooli maitse, siis on probleem, et ei suuda vastu panna ja ikka kraban sealt nii ~3-6 tükki. Ja ausaltöeldes, seda on vahel päris hea popsutada. Tavaliselt, kui on ~6 tükki, siis võib öelda, et saan nendega umbes 1 nädal hakkama.

Kui mul need olemas on, ei tõmba mind miski neid tegema, lihtsalt vahepeal võtan lähen välja ja tõmban ära, rahustab närve ja üldse selline rahulik tunne tuleb kohe peale seda.

Kogu mu jutu küsimuseks on siis, kas sellest on võimalik niimodi sõltuvusse jääda? Võib nii öelda, et 1 aastaga teen healjuhul 1 paki ära.

Siiamaani pole mind miski tõmmanud neid niisama ostma või tegema nii, et mul on suur vajadus nende järel.

Re: Suitsuke

ma arvan, et oleneb inimesest. ma vaheludva eduga tegin kaks aastat, sõbrannade kõrvalt oli vaja ju muidugi teha, aga jama oli selles, et nende suitsud olid liiga kanged ja ma vahetevahel ostsin omale ise slim'e ja sain pakiga läbi ikka nädalaid. vahepeal ei teinud mitmeid kuid lihtsalt sp. et ei olnud isu. pidudel sai ka alati tehtud, aga nyyd juba pikemat aega ei ole yldse teinud ja olen otustanud et jätan selle nalja tegemise yldse järele. teen korralikult või yldse mitte. valik langes viimasele. terve selle kahe aasat jooksul ei tekkinud sellist talumatut tungi, et nyyd kohe pean suitsu saama. minu õnn ilmselt.
sinul ma soovitan lihtsalt enne möelda, kui sõbranna suitsude kallale asud, sa yllatud ise ka, kui saad aru, kui kerge on tegelikult EI öelda.

Miks suitust halb hakkab? Nikotiini üledoos vms? Täna jäeti mulle Blue ice ning tõmbasin selle täiesti lõpuni ja pea hakkas pööritama ning üli halb hakkas olla. Panin 2 korda ketti ning kõhus on selline jube olek ja üldse on väga halb olla. Juba mitmed tunnid ja ei lähe ära :(

termomeeter kirjutas:mina pigem usun, et vaikselt hakkavad need kogused ikkagi tõusma.. kahjuks.
Teema küll lõpetati ära, aga ma vastaks, et need kogused ei pruugi tõusma hakata. Ise olen juba mitu aastat teinud nii nagu teemaalgatajagi ja nüüd lõpetasin üldse ära, arvatavasti igaveseks ka.
Vasta

Mine “Kas see on tõesti kahjulik? Ja miks?”