tahaks teada

ma olen teinud mokatubakat (snusi) nüüd mingi 1 aasta, vahepeal oli 3-4 kuune paus, teen kuskil 4-5 korda päevas, ja lähiajal avastasin et seal pool kus seda teen on mokk valus ja just seal kus seda hoian, kas mul võib olla mingi huule vähk või midagi sellist ?? olen 16

Re: tahaks teada

Sa võid saada vähi, jah. Kas huule, keele või isegi vere vähi. Ma olen näinud pilte inimestest, kellel on mokatubaka pärast vähk tulnud ja see ei olnud just ilus vaatepilt... lõigatakse osa huules ära nt. Niiet, parem lõpeta selle tegemine ära, kui ei soovi endale sellist saatust.
Viimati muutis ükstüdruk, 20 Dets 2011, 23:00, muudetud 1 kord kokku.
Mäleta sõpra, kes alati naeris, kuid harva oli õnnelik.

Sa võid saada vähi, jah. Kas huule, keele või isegi vere vähi. Ma olen näinud pilte inimestest, kellel on mokatubaka pärast vähk tulnud ja see ei olnud just ilus vaatepilt... lõigatakse osa huules ära nt. Niiet, parem lõpeta selle tegemine ära, kui ei soovi endale sellist saatust.
Mäleta sõpra, kes alati naeris, kuid harva oli õnnelik.

kui oleks vähk, siis ei aitaks. või noh parem ikka kui edasitegemine, aga vähist küll nii lahti ei saa. aga vaevalt sul vähk on, see ei ole tõenäoline, aga kui nii pabistad, siis näita arstile, alustuseks sobiks nt perearst. ta ei hakka sulle etteheiteid tegema ega politseisse pöörduma, et mokatubakat kasutad, pigem saad normaalse vastuse, mida teha oma probleemiga ja kuidas üle läheb. kuigi ilmselt läheks ise üle, kui sa enam ei teeks seda tubakat.
Vasta

Mine “Kas see on tõesti kahjulik? Ja miks?”