seda ei sa nii kahjulik olla kui suits kuna se tekitab ainuld sõltuvust kuna seal pole tõrva mis ongi se saast palju lehed räägivad ka bluffi. kui siis keegi on laborist siis parem tehke test ära ja vaadake mis sial on nii närvi ajab kui ei teata mitte midagi ja siis andke teade lehte on se kahjulik või ei ole

nagu mina olen kuulnud et saab erinevaid tubakaid osta...mõnes on tõrva ja mõnes ei ole....
mina tõmban pidevalt vesipiipu ja selles tubakas mis mul on, on tõrva 0 ja nikotiini 0,5, aga suitsus on nikotiini 1

Yep... Vesipiip on suhteliselt kahjutu kui v6rrelda teistega(suits jne) + sellega saab hea laxu alla kui ikka 10+ korda yxi j2rjest kopsud t2is t6mbad :twisted: :lol: :wink: , mai tea no mina igastahes soovitax seda varjnti kui sa yltse midagi kimuma pead...

V6id otsida ka netist paremat infi..!
Yxk6ik mis ei juhtux... J22 rahulikux...

Re: vesipiip

Külaline kirjutas:Mida sa laksuks nimetad? Üldiselt kui sa peale tubaka sinna peale midagi muud ei pane, siis laksu alla sa küll end ei tõmba. Või vähemalt minul pole see õnnestunud. Pigem lihtsalt südame pahaks tõmmanud.
tubakaga võimalik küll nn. " laxu alla " tõmmata. kasuta kangemat tubakat ja suuremas koguses. nt: Leningradi. pea akkab ringi käima pilt läheb taskusse, tasakaaluhäired. aga samas on mõnus enal olla . :lol:

samamoodi kui kõik teised tubakatooted, on ka vesipiip tervisele kahjulik. mõju tervisele on suures osas sarnane nagu tavaliste sigarettide sutisetamisel
OHTLIKUS: vesipiibus kasutatakse tubakat, milles sisalduv nikotiin tekitab kergesti sõltuvust
vesipiibus olev vesi ei püüa paljusid kahjulikke aineid kinni!
Vesipiibu suits, isegi pärast veefiltri läbimist, sisaldab suurel hulgal toksilisis aineosakesi.
vesipiibu suitsetamine tõstab riski haigestuda rasketesse haigustesse.
vesipiibu suitsetamine suurendab igemehaiguste ja hammaste lagunemise riski.
vesipiibu jagamine mitme suitsetaja vahel sisaldab riski haigestuda mõnda raskesse nakkushaigusesse nt: c-hepatiit
suurendab riski hakata sigarettide suitsetajaks.
tavaline vesipiibu suitsetamine kestab üldjuhul 20-80 minutit, et rahuldada organsmi nikotiininälg. sigaretisuitsetajad tõmbavad tavaliselt 5-7 minuti jooksul 8-12 mahvi ja hingavad iga mahviga sisse 0,5-0,6 liitrit suitsu. Piibu suitsetamise tavaseansil tehakse 50-200 mahvi, millest igaüks sisaldab 0,15-1,0 liitrit suitsu

düüd, sa ise ka tead mis jama sa suust välja ajad? Ühikas tõmbame mingi 5 korda päevas piipu ja kui ma ei taha seda siis ei tõmba ka. Mingit sõltuvust küll nüüd olemas pole, täiesti väljamõeldud jama. neljapäevast pühapäevani ei tõmba ma üldse piipu. Suitsu ka ei tee ja sina räägid siin sellist bs´i avalikult?
Ja sinu 200 mahvi = ületõmbamine juba

whatever nagu

see "laksu all" olemine tähendab lihtsalt seda, et tõmbad endal aju umbe.
mingist vesipiibusõltuvusest ka ei tea midagi, olen tõmmanud väga paljude erinevate inimestega päris pikka aega juba ja ei tea kedagi, kes sellest sõltuvuses oleks (olnud). ise olen päris palju erinevaid sõltuvust tekitavaid aineid teinud ja proovinud ning vesipiip seda kindlasti pole, minu näite põhjal. aga ennast pole selle juures mõtet näiteks tuua, sest tegin pool aastat suitsu enne, kui sõltuvusse jäin.

piis kirjutas:düüd, sa ise ka tead mis jama sa suust välja ajad? Ühikas tõmbame mingi 5 korda päevas piipu ja kui ma ei taha seda siis ei tõmba ka. Mingit sõltuvust küll nüüd olemas pole, täiesti väljamõeldud jama. neljapäevast pühapäevani ei tõmba ma üldse piipu. Suitsu ka ei tee ja sina räägid siin sellist bs´i avalikult?
Ja sinu 200 mahvi = ületõmbamine juba

whatever nagu

Sõltuvus on vesipiibu puhul see, kui mingi nädal aega ilma olles ei suuda enam muust mõelda kui sellest, kus kiiremas korras uus vesikatuur teha . et on olemas sõltuvus :D
200 on umbes kokku , kui vesikat tehakse 2-4-kesi , et mitu korda umbes tõmbad, sest ega te ainult ühte ringi ei tee.

see oli minuarust palju kasulikum ja targem jutt , mida sina üldse ajasid.

ja ära hakka vinguma, et mul pole vesikast aimugi.
NÄITA, ET HOOLID, KASUTA KONDOOMI!

MAKE LOVE, NOT WAR!

celinea kirjutas:samamoodi kui kõik teised tubakatooted, on ka vesipiip tervisele kahjulik. mõju tervisele on suures osas sarnane nagu tavaliste sigarettide sutisetamisel
OHTLIKUS: vesipiibus kasutatakse tubakat, milles sisalduv nikotiin tekitab kergesti sõltuvust
vesipiibus olev vesi ei püüa paljusid kahjulikke aineid kinni!
Vesipiibu suits, isegi pärast veefiltri läbimist, sisaldab suurel hulgal toksilisis aineosakesi.
vesipiibu suitsetamine tõstab riski haigestuda rasketesse haigustesse.
vesipiibu suitsetamine suurendab igemehaiguste ja hammaste lagunemise riski.
vesipiibu jagamine mitme suitsetaja vahel sisaldab riski haigestuda mõnda raskesse nakkushaigusesse nt: c-hepatiit
suurendab riski hakata sigarettide suitsetajaks.
tavaline vesipiibu suitsetamine kestab üldjuhul 20-80 minutit, et rahuldada organsmi nikotiininälg. sigaretisuitsetajad tõmbavad tavaliselt 5-7 minuti jooksul 8-12 mahvi ja hingavad iga mahviga sisse 0,5-0,6 liitrit suitsu. Piibu suitsetamise tavaseansil tehakse 50-200 mahvi, millest igaüks sisaldab 0,15-1,0 liitrit suitsu
võtsid päevikust selle?
muidu tõsijutt!
vesika kahjulikkus oleneb mahvide arvust!

Külaline kirjutas:kas on kahjulik?
ja kui on siis kui vaga?
ja kas alaealine voib rahulikult tommata?
piima ja vee seguga on parem, ja õigel tubakal pole nikotiini, see pole kahjulikum kui tavaline suits kuna sa ei hinga sisse tõrva ja muid kahjulikke aineid, küll aga on suits kahjulik, ma ise teen umbes üks kord nädalas mingi 2 tundi, ega rohkem ei jaksagi, peab tuju olema
Vasta

Mine “Kas see on tõesti kahjulik? Ja miks?”