rahustid

Olen viimane aeg mõelnud et ei rikuks ennast narkoga ja ei tekitaks üldse omale sõlduvust mõnuainetest, KUID olen mõelnud mis tunne on võtta kanget rahustit, unerohtu.....tahaks tunda kuidas veri mu soontes aeglustub ja rahu südamele vajub. Ei ütleks et mul on deprekas/masendus aga elu on raske mul küll. ma ei tea ise selle postituse mõtet kah, kuid sooviks mõnega rääkida kes tarvitanud on. tahan proovida ainult korra, ÜHE korra, kuid apteegist ju ei saa niisama, ja kallid on need kah.....alkoholist on juba siiber saamas, mitte et ma palju jooks, aga tihti võtan seda ja teist. Suitsetamise jätsin maha. Sõbertarvitab aga asja eest, lubas pool anda aga eip andnud ikka.... :( TAHAN PROOVIDA. :cry:
Ole omaenda peremees...ära ole teistest sõltuv....see on paha!!!!

Mis tulemusi sa täpselt saada tahad? Siin foorumis eriti loota ei tasuks, et me hakkame õpetama ja juhendama, sest keegi ei soovi sulle halba.
Üks tuttav sai näiteks rahustitest krambid, pole just kõige parem lahendus.
Ühest korrast võib saada kergesti mitu korda. Enamus praegustest narkomaanidest mõtlesid korra proovida. Aga mis edasi sai?

Ma olen sellist asju kuulnud, et hingamisarstid on võimelised patsientide hingamist niivõrd aeglustama, et nood saavad võimaluse sügavaimateks traumaatilisteks elamusteks ja suudavad kaotada kinnikasvamata emotsionaalseid haavu. See oleks näiteks palju toredam ja ohutum. Asjaga kahjuks rohkem kursis ei ole...kui sellist teraapia vormi üldse Eestis kasutatakse :roll: Aga täitsa huvitav tundub.
Elu on ILUS!

Arvatavasti Sa proovid niikuinii, nii et keelamisel pole erilist mõtet. Lihtsalt, uuri palju ja e r i n e v a t e s t allikatest selle aine kohta mida sa plaanid proovida - selle mõjust, protsendi suurusest sõltuvusse jäämise kohta, tüsistustest ja tagajärgedest. Ja kindalsti, proovi enamvähem turvalistes tingimustes, kui sa saad aru mis ma öelda tahan.
No ,we are above God.

She can obviously defend herself. It's not like n00b is an insult. I mean, she IS a new person.

no unerohtu v6ttes tuleb siuke uni peale et umbes poole tunni p2rast on selline tunne et roniks pehmesse voodisse sooja teki alla ja magaks magaks ja magaks, aga p6him6tteliselt niisama 2ra v6ta sest hommikul v6i bsiis suht pask olemine olla, s6bral oli nii, ise olen v6tnud sets arst lubas, olin haige ja valu oli ja magada ei suutnud ja siis v6tsin veits

Tere!

Rahustid-sellest niipalju,et tekib kiire sõltuvus,millest ei pruugi ise lahti saada,isegi arstid ei soovita võtta rahusteid üle kuu aja järjest,see rikub tervise ära.Ja kui sõltuvus on tekkinud,siis on väike tõenäosus et sellest üksinda lahti saad.
Aitan,kui suudan:)

Re: rahustid

Rahustid teevad rahulikumaks vaid ajutiselt, see pole nagu narkootikum (ma arvan, ise pole tegelikult viimast proovinud, ega taha ka). Kui sa seda nii väga tahad teha, siis võid ju proovida, aga arvesta sellega, et igasuguste rahustitega kaasnevad erinevad kõrvalnähud, sest inimesed on erinevad ning mis ühele sobib, see teisele jälle mitte. Minul tekitas antidepressant sellise kõrvalmõju, mille võimalus on 1/1000000. Noortele xanaxit ei soovitata, sest lõpuks ilma selleta enam hakkama ei saagi - see pole ju ka normaalne elu :?

Esiteks on sul vaja suuremas koguses rahusteid, et mingit kaifi saada (mitte umbes pool tabletti). Teiseks pole rahustitest saadav efekt midagi erilist (mulle on neid välja kirjutatud ja siis olen ka korra proovinud). Ja kolmandaks on rahustitest tekkiv sõltuvus kõige jubedam üldse, mõningatel andmetel hullem kui heroiinisõltuvus ja kui õigel hetkel vajalikku ravimit ei saa, siis võib tekkida surmaga lõppev krambihoog. Pealegi ei taha arstid alaealistele eriti rahusteid ja unerohtusid välja kirjutada. Nii et mata see mõte parem maha.

Ise oskan vaid niipalju öelda,et kuna mu ema on arst ja tema ka keeldub kangemaid rahusteid välja kirjutama,siis on ta mulle vahest looduslikke rahusteid v6i no antidepressante andnud ja nüüd v6tan ka neid.aga esimene kord oli t6esti mul v6imas laks.koolis muutus ajataju täielikult,kuulasin mp3-e ja sekundid läksid VÄGA ruttu edasi,mul oli ülihea tuju,mul oli kooli 6nnelikuma inimese tunne,koguaeg naeratasin.
minujaoks väga hea kogemus :lol: kangemate kohta ei oska öelda,kuid arvan,et kangemad v6ivad su elu ikka väga pe.se keerata:

sa ei saa öösiti korralikult magama jääda,tahad enne magamaminekut seda v6tta,muutud vägivaldseks,eluisu kaob ära jne jne..
(oma klassi6ega on kogemused,ta v6tab VÄGA kanget rahustit ja ta on alles 14!ja ma näen,milliseks ta muutunud:
uimaseks ja loiuks,kergesti ärrituvaks,täpselt nagu narko.ee-s kirjas,eluisu on tal kadunud jne.. :(

EI OSKA ÖELDA ja ei oska öelda,kust minu ema seda head asja saab,niiet ma ei oska vastata sellele,kui keegi tuleks uurima :roll: :twisted:

Ise proovisin eile Xanaxit [ Või miskit siukest ] . Esimest korda üldse mingitest rahustitest või nii .
Võiks mainida , et esimese korra kohta oli päris hea . Mõnus olla , muresid polnud , olin neutraalne . Kuid üks puudus oli . Kui keegi/miski närvi ajas , siis olin võimeline kellelegi peksagi andma . Jumal tänatud , et seal seltskonnas oli ka normaalseid veel . :oops:
Võiks mainida kaa , et rahustid ja alkohol ei lähe kokku eriti [vähemalt minu peal mitte, arvan ,et ka teistel ] Ära keerasin . Katus sõitis . Põhjamaale :D
Aga kui täitsa aus olla , siis tahaks veel kohe :? Ei teagi , mida teha . Sest samas esimesest korrast ei saa ju sõltuvusse jääda ometigi . Võimatu :) .
[ Või siiski on :O ? :S ]
Shut up & sleep with me ! :)

Jah, mina ka Xanaxit võtnud. Doosist oleneb, mis enesetunne tekib. Mõni ei saagi "kaifi" vaid jääb lihtsalt magama. Aga kohe kindlasti EI TOHI RAHUSTEID KOOS ALKOHOLIGA TARVITADA!!! Mingi 1mg Xanaxi juures ei pruugi see veel nii hull olla, aga kui võtta sisse suurem kogus ja tarvitada alkoholi, siis võib tagajärjeks olla kirstus lamamine. Nii alkohol kui rahustid on kesknärvisüsteemi depressandid, mis koostoimes suurendavad üksteise mõju ajule ja võivad hingamiskeskuse tegevust pärssida nii, et aju ei ütle enam kehale, et hingata on vaja ja kui hingamine lakkab, siis... :!:
Esimesest korrast tõesti sõltuvusse ei jää, vähemalt mitte füüsilises mõttes. Kuid kui ole meeldiv kogemus ja tahad veel ja veel, siis psühholoogiline sõltuvus on väga kiire tekkima ja koos sellega ka füüsiline. Ning rahustitest võõrutamine on kõige hullem narkovõõrutuse protsess, mis võib lisaks potensiaalselt surmaga lõppeda.

Noh, ma nüüd tagasi :lol: Igatahes võtsin sõbra käest keskpärast rahustit. Võtsin ühe sisse mingi 10 paiku õhtal. Ise magama lähen tavaliselt 1-2 paiku öösel. 10.30 oli sihukene uni ja keerasin magama :D Siis hommikul 9 paiku ärkasin (muidu 12 paiku) ja mul oli selline tunne, nagu oleksin uuesti sündinud, kerge, muretu ja mis kõige tähtsam - välja puhanud. tahaks veel.... :roll:
Ole omaenda peremees...ära ole teistest sõltuv....see on paha!!!!

Noniii .
Esimesest korrast on nüüüd tükk aega möödas .
nüüd võin öelda ,et on kergemat kanti sõltuvus .
Arst kirjutas mulle Xanaxi + antidepressandid . ( ! 16 olen . ALLES ! ) , ema pidi kreepsud saama . Samuti kasuema ning sõbra isa .
Nüüd olen sõltuvuses Xanaxist . Võtan alati rohkem kui vaja :| , Kuna kui õiget annust ei saa , lähen lihtsalt arust ära .
Suht raske on elada nii .
Aga . Aga . parimad nipid kuidas sellest lahti saada oleksid . . . ?
Ehk tuleks leida asendusaine millegi muu näol , Näiteks alkohol ( tegelt suht halb variant, kuna käin koolis & no kurat , täis peaga kooli eriti minna ei taha & pudelit kaa kaasa ei tihka võtta :D )
Või kurat , maitea :S , Persse, suht omadega sees juba :cry: :oops:
Shut up & sleep with me ! :)

Eiss kirjutas:Noniii .
Esimesest korrast on nüüüd tükk aega möödas .
nüüd võin öelda ,et on kergemat kanti sõltuvus .
Arst kirjutas mulle Xanaxi + antidepressandid . ( ! 16 olen . ALLES ! ) , ema pidi kreepsud saama . Samuti kasuema ning sõbra isa .
Nüüd olen sõltuvuses Xanaxist . Võtan alati rohkem kui vaja :| , Kuna kui õiget annust ei saa , lähen lihtsalt arust ära .
Suht raske on elada nii .
Aga . Aga . parimad nipid kuidas sellest lahti saada oleksid . . . ?
Ehk tuleks leida asendusaine millegi muu näol , Näiteks alkohol ( tegelt suht halb variant, kuna käin koolis & no kurat , täis peaga kooli eriti minna ei taha & pudelit kaa kaasa ei tihka võtta :D )
Või kurat , maitea :S , Persse, suht omadega sees juba :cry: :oops:
KOHE KINDLASTI ÄRA ASENDA RAHUSTIT ALKOHOLI VÕI MUU NARKOOTILISE AINEGA!!! See oleks ju täielik idiootsus. Kõige mõttekam oleks arstile oma probleemist teada anda. Nagu eelnevalt öeldud - rahustite sõltuvus on see kõige jubedam narkosõltuvus üldse. Maha jäta aegamööda. Nn külma kalkunit ära nende ravimitega ürita - see võib väga halvasti lõppeda. Vähenda nädalast doosi näiteks poole milligrammi võrra. Järgmine nädal veel poole võrra ja nii edasi kuni üldse enam ei võta. Päris viimastel või esimestel päevadel võid ka 0.25mg haaval vähendada. Ära jätta tuleb annust stabiilselt vähendades pikema aja (st rohkem kui paar päeva) jooksul. Ja kui lõpp käes, siis viska ülejäänud ravimid minema.

Nojhaa .
Eks ma üritan . Aga jah . Ema hakkab kaa vist juba aru saama, et miskit on viltu , kuna mu rahustid vähenevad helikiirusel :D
Aga samas . Kui üritada naq päevapealt maha jätta . Naq suitsetamisegagi . Et lihtsalt enam ei võta & kõik ! .
Mõjub see kuidagi ka tervisele halvasti ? .
[Sest tegelikult jah . Kardan , et kui lihtsalt annust vähendada nädalate jooksul, siis ma lihtsalt ei saagi sellest lahti :| ] .

Päevapealt mahajätmisega tekivad hullud võõrutusnähud. Tõepoolest HULLUD, rahustitest võõrutamine on kõige hullem. Oleneb muidugi sellest, kui kaua sa neid võtnud oled, mis doosis ja mitu korda päevas. Päevapealt mahajätmine võib ka eluohtlik olla - võib tekkida surmaga lõppev krambihoog. Nii et parem ikka järk-järguliselt doosi vähendades. Tee endale kasvõi arvutisse kindel graafik või midagi. Järk-järgult loobudes taastub su keha paremini ja kiiremini ning ei teki ohtlikke ja ebameeldivaid võõrutusnähte.

Cadence kirjutas:Mõni sureb juba ühest doosist .

Võtsin 20 imovane 7.5 sisse viinaga.Elan.Aga sattusin haiglasse,olin nii ebastabiilne,olin mingit valgust näinud,süda oli nõrk.Ja väga vägivaldseks muutusin,selge peaga mõtlema hakates mis mulle räägiti,on ikka väga häbi küll.
Aitan,kui suudan:)

mul oli üks operatsioon, ja siis mulle enne seda anti rahustit.. noo ja siis ma hakkasin kõikuma, ei seisnud enam püsti, koguaeg itsitasin, pilt oli udune, lugeda ei suutnud, sest et ma ei näinud kirja, udune oli, ja ajasin mingit soga suust välja, sõnu ei hääldanud ka välja korralikult, pudistasin niimodi..
mu ema käitub samamoodi , kui ta purjus on. kas ma siis sain mingi laksu sellest vä? ma nagu ei tea, sest minuarust see ei olnud üldse mõnus (ega halb ka ei hakanud vms.), aga lihtsalt ma ei "kaifinud" seda.
Ja siis ei tea, mis rahusteid antakse lastehaiglas 13 aastasele, et ma niimodi käituma hakkasin.. suht haige..

Kui on mõni suurem üleelamine, siis võib ennast lihtsalt piisavalt täis juua, kuna kui ei õnnestu liialt suurt pinget piisavalt kiiresti maandada, võib see mõjuda organismile päris karmilt (kesknärvisüsteemi kahjustused, muutused psüühikas jne.).
Äkki aitab vahel ka mõni lahjem variant, aga narkootikumid teevad inimesega suhteliselt kiiresti üks null.

ILovePeppermint kirjutas:.. noo ja siis ma hakkasin kõikuma, ei seisnud enam püsti, koguaeg itsitasin, pilt oli udune, lugeda ei suutnud, sest et ma ei näinud kirja, udune oli, ja ajasin mingit soga suust välja, sõnu ei hääldanud ka välja korralikult, pudistasin niimodi..
..
Mul on päris tihti niimoodi, aga mina mingeid rahusteid ei tarbi.? Ei saa aru, mõnikord ehmatan ise ka ära, mis minuga toimub.?

Päevapealt mahajätmine pole jah tark tegu. See vist nagu suitsuga.
Olin teinud kaua ja jätsin päevapealt maha. Nädala pärast nägin elevante, kalekirjakuid ja jäneseid teepeal. Arvata võite iegi, et neid seal ei olnud. Õnneks olin sõbrannaga koos. Peale neid nägemusi ei julgenud üksi tuppa minna, sõbranna saatis.
Arvan, et see ükspuha millise aine mahajätmisega päevapealt. Ei ole hea.

Külaline kirjutas:Aga see xanax ju retseptiravim.
Külaline kirjutas:Päevapealt mahajätmine pole jah tark tegu. See vist nagu suitsuga.
Olin teinud kaua ja jätsin päevapealt maha. Nädala pärast nägin elevante, kalekirjakuid ja jäneseid teepeal. Arvata võite iegi, et neid seal ei olnud. Õnneks olin sõbrannaga koos. Peale neid nägemusi ei julgenud üksi tuppa minna, sõbranna saatis.
Arvan, et see ükspuha millise aine mahajätmisega päevapealt. Ei ole hea.
Täeiasti oleneb . Mina panin 3 kuud j2rjet n2dalas 3-6 purki 2mg Rivotrille (clonazepam) sest 1 mg xanaxid tundusid liiga lahjad ja m6ttetu joobega . siis olin l6puks poistega sellises hoos et kirjutasime retsepte ja v6tsime hullari apteegist otse v2lja . Sel ajal olid meil k6igil juba omad purgid . ja igal yhel meist kuluski umbes 30 tabletti p2evas . kuid kui taipasin et 30 korraga annab sama effekti mis 2 korraga siis tekkis tunne et need loomad ei tööta lihtsalt enam mingul ja samas kogus oli ikkaki yli suur veel k2es . siis m6tlesingi et ei j6ua mina neid enam kr6bistada ja nyyd on nad senini kapinurgas ootamas p2eva mil mulle nad uuesti meeldima mingi imel2bi hakkavad . Olin umbes poolteist aastat asjast t2ielikult k6rval . ja siis hakkasid xanaxid maitsema , panin neidki tablette alguse 2 n2dalaT 10 ja vahel rohkemate milligrammide kaupa . kui peatselt avastasin et pool on hoopis p2ris hea . ja paningi poole mg kaupa mingi 4 kuud . m6nel p2eval 1-2 mg kaa . Nendega tuju oli l6pini hea aga laisaks teeb noh . ja siis m6tlesin et 20 oli juba vanus kaa . ja k6ikide ravimi laksude all oli v2ljam6eldud geniaalseid äriideid virtuaalmaailmas . seej2rel m6tlesin , et mis mul j22b puutu 1. tungivast tahtest teha palju tööt ja õppida . kanepi ja rahustite ja k6ige muu p6randaaluse keemia kammimisega oli dopamiini ehk ( doniseeria ) tase ajus minu plaanideks liiga v2ike . seega hakkasin v6tma Elontrili antidepressante et dopamiini taset t6sta . ma v6tsin kohe sissejuhatavalt 2 x 150 mg ja nii j2rgnevad 6 kuud . samas tarbisin selle aja jooksul neurozani aju vitamiine , et toita oma aju k6iki piirkondi . soja letsitiini , et mul oleks parim v6imalik mälu . ajasin juba oma businessit kuid tundis et oleks tore kui minu õppimine ja ärialane tegevus meeldiks mulle umbes 100 x rohkem veel . Siis m6tlesin et olen ikka teinekord amfetamiini trehvand teha . See tunne tunne tundus olevat see 6ige tunne . see kui ma saan syveneda absoluutset k6igesse millesse iganes vajalikuks pean . samas ei tahtnud ma p6randaalus roppus j2rjepidevalt tarbida . Seega otsisin netis surfates amfetamiini ja tema paasil synteesitut psyhotroopsed ravimid . minnes tas psyhhiatrile kuulsin et stimulante saavad v2lja kirjutada vaid laste psyhhiaatrid . kuulsin et eestis on aju ja keskn2rvisysteemi stimulante v2he . kuid sellegipoolest ooli siin olemas ravim nimega ritalin . selle v2ljaajamiseks kuulus terve igavik .siis umbes pool aastat . tegu on punase retsepti ravimiga mida tuleb taodelda ravimiametist . v2lja saadetakse kindel koguses tablette peale igat taotlust . see ravim oli kirjeldamatu . effekt sarnanes tugevalt kokaiinile , kuid samuti ka amfetamiinile . tekkis tohutu enesekindlus ja ego , mis ei tulnd v2lja seda oleksin v6inud sellises oleksu korrata umbes million korda . 6nneks polnud selleks vajadust:P . lihtsalt k6ik mida ma tegin tuli v2lja lissalt suurep2raselt . ma lugesin ja m6istsin k6iki tarkusi mis targad ja majanduslikult yliedukad inimesed olid e-bookidesse j22dvustanud . praktiseerisin k6iki ideid oma enda businessis . t2na olen 21 aastane noormees ja kes elab Californias LAis juba 3 kuud . p6hjus miks eeskett siia j6udsin oli see et minu elu kirg ja suurim motivaator on kanepi suitsetamine . Siin on see lihtsasti k2ttesaadav , apteegid v2ljastavad ja sorte on samuti mustmillion meditsiinilist . Kui see polnud ainus motivaator miks siia tulin . Uurides aju ja keskn2rvisusteemi stimulante kunagi ylesuitsetanult vanemate juures kodus avastasin sellise tegelase nagu Adderall 30 mis sisaldab aineid nagu (amfetamine + dextroamfetamine ), see oli samuti k2ttesaadava Californias . Kuid kui kohale j6udsin siis tekkis põhjuseid veel million tykki juurde: nagu tavaliselt , sõbrad = toss ja chill , sõbrannad =sex ja armastus . siis m6istsingi et eestis ei ole enam midagi mis mind sinna t6mbaks . Olles 21. eluaastaks majanduslikult kordades tugevam kui kodulinna nn. k6ike k6vem kinnisvara ja muu 2rimees , leian et pole seiklusterohkemat ja l6busamat linna kui Los Angeles minusugusele noorele . see oli minu lugu . aga soovitan omaltpoolt . 2rge m6elge neid s6ltuvusi nii hirmsasti omas peas yle kui te olete tarvitand xanaxeid v6i midagi muud . tegelikult on see v2ga kerge s6ltuvus . kui tunnete end vaimselt halvasti , siis teatke et see on vaid hetke emotsioon mis on kergesti parandatav . .... ja kustutage endast negatiivsus , kustutage m6tted nagu ( ei saa , saatus , tahtej6ud , enesetapp) . K6ik me oleme oma saatuse sepad . samuti r66mustage sest tegelikult pakub 21. sajand v6imalust igast lollist tekitada geenius . tuleb veidi ainult uurida . Nt: Mind on visatud v2lja 3 eri koolist p6hikooli ajal kuna ei k2ind kohal ja gymnaasiu oleks samuti peaaegu l6petamata j22nd .
ma juba t2nase p2eva jooksul v2hemalt 10 x peale suitsetand ja nyyd siis tekkiski soov v2he muljetada :P:)

Ma hiljuti võtsin vanema unerohtu, päris kange kraam, ilmselt nime siin ei ole lubatud nimetada.
Mul ei olnud und ja võtsin tableti alla. Ravimi infolehel oli kirjas, max 7 minuti pärast oled audis.
Ühesõnaga võttis tuimaks, see tunde järgi ahendas veresooni, kui ma üritasin vetsu minna oleks peaaegu pikali kukkunud, see oli midagi enamat kui purjus, pea oli täiesti selge aga noh, oleks nagu udus olnud.
Käisin vetsus ära, olin pikali juba ja seinad vajusid toal laiali, ma siis proovisin käega seina katsuda, kuid kippusid eest ära jooksma. Lagi hakkas mõranema ja pragunema ja kivimit lendas mulle peale ja siis ma vajusin sügavasse unne.

Niisiis, sain hea laksu teada, hommikul oli väga halb olla, ilmselt ravimi pohm:D

Peppermint kirjutas:Esiteks on sul vaja suuremas koguses rahusteid, et mingit kaifi saada (mitte umbes pool tabletti). Teiseks pole rahustitest saadav efekt midagi erilist (mulle on neid välja kirjutatud ja siis olen ka korra proovinud). Ja kolmandaks on rahustitest tekkiv sõltuvus kõige jubedam üldse, mõningatel andmetel hullem kui heroiinisõltuvus ja kui õigel hetkel vajalikku ravimit ei saa, siis võib tekkida surmaga lõppev krambihoog. Pealegi ei taha arstid alaealistele eriti rahusteid ja unerohtusid välja kirjutada. Nii et mata see mõte parem maha.
minu tütar võttis 1 0,5 xanaxi ja temal oli igal juhul juba sellest kogusest peal ja õlgadel kerge olla ja nagu lennata oleks tahtnud.....

ise sõin ükskord 10 imovanet (unerohi) 300 gr viinaga.....magasin väga sügavalt, öösel korra oksendasin väheke ja hommikul läksin tööle nagu midagi poleks juhtunud

Enne kurgumandli operatsiooni anti mulle rahustit. Enne operatsiooni nii ~5min. Ning see ajas mind värisema, rohkem ja rohkem hakkasin värisema. Hakkasin naerma, kõik läks hääästi eredaks mu silme ees. Ning lõpuks, kui opi saalis olin ja mu jalad pandi mingite asjadega kinni, siis mul jalad hakkasid tohutult tõmblema ja hakkasin värisema ja külma värinad tulid. Kui tõusin ülesse peale oppi, siis hakkasin naerma ja nägin kõike hästi eredalt ja selgelt. Kui aus olla, siis tahaks seda isegi veel proovida, kuid noh. Mul pole seda vaja (: - Muidugi see tunne oli väga hea ja esmakordne, mida polnud iial varem tudnud, kuid õhtul, kui tahtsin voodist tõusta, siis tuigerdasin ja oli üleüldse selline erakordne tunne olla.

Mingit aeglustust ja rahu sa küll ei tunne. Rahustid teeva pigem lihtsalt väga uimaseks ja unerohud tekitavad segadust ja närvihoogu, sest sa ei saa millestki aru, kuna aju on unestaadiumis. Mõlemad ajavad une peale. Paar päeva võib trippida küll, pika peale viskab üle. Ja mõlemad tekitavad sõltuvust ja võlts rahu- või õnnetunnet. Samas kui ma magada ei saa, eelistan pigem unerohu all tunnikese ringi trippida ja siia magama minna
i have no family
i ate them
Vasta

Mine “Kas see on tõesti kahjulik? Ja miks?”