Mis minust saab?

mis minust saab, kui ma kasutan praegu mokatubakat nii 4 korda päevas? suren mingi 40 aastat varem? keegi kes rohkem teab võiks tuua välja mingeid plusse kui neid on ja miinused..praegu olen 17. rääkige milline ma siis 30selt olen

Re: Mis minust saab?

Mokatubakas ei mõju nii pea sulle niimoodi. Meil koolis alles täna näidati mokatubaka kohta slaidi. Ja siis klassis poisid, kes samuti seda kasutavad, ütlesid, et mokatubakas võib alles siis midagi su tervisega teha, kui sa teed seda 5 aastat mitu korda päevas. 40-aastat kohe kindlasti see su elu lühemaks ei tee.

Loe siit lähemalt: http://www.tubakas.ee/reading/snus.htm
Jah, avataril olen mina, et keegi enam seda ei küsiks. :D
Enam väga siin ei käi, aga vahest eksin ära.
Uued tutvused oodatud, võid julgelt kirjutada.

punx kirjutas:
Chico kirjutas:Varsti kukuvad hambad välja. good luck with that
:lol: :lol: :lol:
See on tegelikkus, snus "söövitab" igemeid ning varsti kukuvad hambad lihtsalt välja.
Kohene reaktsioon - Pärast kahetsust ei tule,
Hiline reaktsioon - Nutad ärkvel ja unes...

Z0ne kirjutas:
punx kirjutas:
Chico kirjutas:Varsti kukuvad hambad välja. good luck with that
:lol: :lol: :lol:
See on tegelikkus, snus "söövitab" igemeid ning varsti kukuvad hambad lihtsalt välja.
Jap, aga selline asi võib juhtuda alles mitmete aastate pärast, kui oled seda regulaarselt iga päev tarvitanud. Sellegipoolest, mina eelistan suitsu. Sellist jama ma ei kasutaks eales, mis siis et see on veidi tervislikum, kui suits, sest see ei kahjusta sinu kopse, aga see-eest võib see tekitada teisi haiguseid (hammaste väljalangemine, suuvähk jne).
Jah, avataril olen mina, et keegi enam seda ei küsiks. :D
Enam väga siin ei käi, aga vahest eksin ära.
Uued tutvused oodatud, võid julgelt kirjutada.

mokatubakas on mõttetuse tipp ju! Mingi esimesel korral saad midagi ehk, ja siis teised korrad on mõttetu, ja mingi neli korda päevas alla ka panna?! maitea, kui sa siin muretsed oma tervise pärast, et mis Sinust tulevikus saab, siis peaksid mokatubakat mitte kasutama? (:
Suletud

Mine “Kas see on tõesti kahjulik? Ja miks?”