aidake!mokatubakas

niisiis sai ostetud 1 litter thunderit.Tegin mingi 10 tükki ära ja olin suht sõltuvuses.Nüüd aga kui ma pidin minema vereproovi andma siis ma kuidagi pingutasin ja jätsin maha.Aga nüüüd jäi ju 15 snusi alles.Mida nendega teha??Ära ka ju ei raatsi visata.Uuesti tegema ka ei julge hakata kuna kardan et ei saa sõltuvusest lahti.

Andke nõu pls.
tutvusi??elan kohilas ja 16 vanal.

Re: aidake!mokatubakas

termomeeter kirjutas:tubli, et ikka maha jätsid ja ilmaolekut jätkata soovid. müü mõnele sõbrale maha, kes kasutab vms. või viska lihtsalt tuimalt ahju ja mõtle, et tervise nimel. sealt sa ei saa neid ju tagasi ka võtta nagu nt prügikastist mõnda aega saad.
no aga nad ei taha poolikut osta.Ma ikka arvan et ma teen need ise ära.Nädalas ühe siis ma ei jää sõltuvusse:D:D :lol: :roll: :mrgreen: :roll: :P :evil: :roll: :twisted: :wink: :?: :idea: :?: :!:
tutvusi??elan kohilas ja 16 vanal.

Ma arvan, et kui sa ikka tõepoolest tahad sellest sõltuvusest lahti saada, siis sa hävitaksid need allesjäänud. Hea tuju korral saaksid ka ära anda ju ;D. Ja uuesti alustades võib ju vabalt jällegi sõltuvus hakata, ükskõik kui vähe sa tarbid. Sa ju ei tea ette..
Rather be dead than cool.

ära jah tegema küll hakka, suva see, et sõltuvust ei teki jne. sest kui sul sõltuvust pole, siis on nagunii ju mõttetu teha ka, sest kui tunned süsteemi, kuidas nikotiin mõjub ehk siis selleks peab olema eelnev sõltuvus, et sealt mingi kaifi peale peavalu saaks, siis on see tubaka raiskamine. viska tõesti ahju see jama.

see on üldse mõttetu ajaraisk minumeelest , ise pole proovind , aga jah , olen näinud piltidelt neid haigusi mis kaasneda võivad .
ja kui sul on piisavalt tahtejõudu , et sõltuvusest vabaneda , siis nagu eespool öeldud , sa hävitaksid need ! ;)
Tunne end nagu kodus , korista mu tuba ära ! ; dd
sinuga välja ? ei kunagi . kas ei kunagi sobib ? .

Mina nimelt, jätsin suitsetamise maha, olgugi, et mul oli 14 suitsu veel alles. Ja et ma neid kasutada ei saaks, viskasin need 14 suitsu koos pakiga vette, et ma neid enam tõmmata ei saaks. Õhtul tahtsin küll räigelt ja järgmine päev kirusin ennast. Aga kuu aja pärast olin ma enda üle juba uhke, et niimoodi tegin. Niiet ma soovitaks need ära hävitada. Aitab!
Vasta

Mine “Kas see on tõesti kahjulik? Ja miks?”