vabast ajast

Heips,
Mitu aastat tagasi tegin sõpsuga esimest korda gaasi. Peale seda hakkas see mulle isegi meeldima ning tegin seda kohe päris tihti ja vahel juhtus, et kohe 2 suurt ballooni järjest (need, mis putkades müüakse). Kuid nüüd ma mõtlesin, et miks mitte panna leek otsa? Lugesin siitsamast, et keegi olla hinganud, et leeki puhuda ja tahaksin ka proovida. Kuid loll küsimus... kas see tuli mulle suuni ei või jõuda? Suuni ja sealt edasi hingamisteedeni jne, et ära suren? Kui gaasiga ei saa seda, siis kuidas? Sest ma väga-väga tahaks leeki. :D

Ja siis veel üks küsimus... üks ütles mulle, et eeter ja ka gaas võivad pimedaks jätta, on see tõsi? Kuigi mul on see hirm juba peaaegu kadunud, tahaksin ikkagi teada, kui suur võimalus on et pimedaks jään või midagi juhtub. Ja mulle meeldib gaasi hingata kuni minestan, ärkan ja siis kohe uuesti otsa kuni minestan jne... kas see on ka väga kahjulik?

Re: vabast ajast

termomeeter kirjutas:eeter on tõesti ÄÄRMISELT ohtlik. võib isegi kui pudel sul aasta otsa kodus seisnud suvalt plahvatada kui korgi avad. jne.
Ega ma seda ei hoiagi nii kaua... aga leeki proovin teha, ma mujalt ka eriti infot ei leidnud. =P
Vasta

Mine “Kas see on tõesti kahjulik? Ja miks?”