gaasi tõmbamine :O

Tere selline mure siis ,et mingi 4 nädalat tagasi sai siis gaasi tõmmatud(Tavalist tulemasina täite gaasi).Sellised kõvad värinad värinad lõid sisse.Aga kuna ei meeldinud see asi siis rohkem ei teinud.Probleem on hoopis selles et nyyd on hakkanud need värinad uuesti esile tulema mis on väga rõve.See segab mõtlemist ning eriti hull on kui see koolis juhtub.Arstijuurde pöördusin samuti ning tema ytles ,et tema ei saa midagi teha et kõik myrgidlähevad 1 kord kehast välja jne.Et kui on suur mure et siis mine närvi arsti juurde.Et siis pmst kas kellegil on olnud veel sellist asja et hiljem on hakkanud välja tulema??kas on mõtet siis pöörduda närviarsti poole??

Ette tänades

Re: gaasi tõmbamine :O

Ma arvan et organismid on väga erinevad, kuid ükskord lasin endale päris suure koguse(välgumihkli täitegaasi pudelist), nii palju kui mahtus kopsudesse, pärast natuke pea valutas, muud midagi.

Selle eesmärgiga, et pärast välja puhkudes tuli otsa panna. Vägev leek tuli küll.

:lol:

Tere
ma olen see sama kes selle teema tegi.Need värinad ei tule enam absoluutselt nii tihti.vahepeal unustasin juba ära.Aga kui mul tuleb see meelde ning hakkan motlema kui jube oli siis need tulevad pmst jälle.Kas see voib ka hirmust olla??nagu et siis hakkan seostama sellega vms.Muidu niisama need enam ei tule.

Külaline kirjutas:Tere
ma olen see sama kes selle teema tegi.Need värinad ei tule enam absoluutselt nii tihti.vahepeal unustasin juba ära.Aga kui mul tuleb see meelde ning hakkan motlema kui jube oli siis need tulevad pmst jälle.Kas see voib ka hirmust olla??nagu et siis hakkan seostama sellega vms.Muidu niisama need enam ei tule.
Ning see ka et ma siiski otsustasin et käin ära närviarsti juures aga kas keegi oskab äkki oelda kus selline arst yltse asub :S??ise toesti nagu ei tea

Külaline kirjutas:Mul on veel üks kogemus,
Et olen teinud Neon Gaasi ehk siis see pidi vägagi mürgine olema
Ta tekkitas minus värinaid ja mul oli selline tunne et jääks magama
Sõbrad rääkisid et kui sa jääd gaasi liti all maga võid surra või kooma jääda
on see tõsi?
mis vahet seal on, kas võid või mitte, ära lihtsalt tee seda.
kui mingit kaifi tahad, osta poolik viin vms, palju turvalisem.
ei propageeri, aga pigem otsusta alkoholi, kui mingi gaasi või mille iganes kasuks.
<3

brennan kirjutas:
Külaline kirjutas:Mul on veel üks kogemus,
Et olen teinud Neon Gaasi ehk siis see pidi vägagi mürgine olema
Ta tekkitas minus värinaid ja mul oli selline tunne et jääks magama
Sõbrad rääkisid et kui sa jääd gaasi liti all maga võid surra või kooma jääda
on see tõsi?
mis vahet seal on, kas võid või mitte, ära lihtsalt tee seda.
kui mingit kaifi tahad, osta poolik viin vms, palju turvalisem.
ei propageeri, aga pigem otsusta alkoholi, kui mingi gaasi või mille iganes kasuks.
Ma TEGIN , sellest on juba 9 kuud möödas , ma tahtsin teada kas fakt vastab tõele.

Liiiiina kirjutas:Sellised kõvad värinad värinad lõid sisse.

ma olen ka gaasi tõmmanud, ja värinad on tulnud, aga mul kadusid ära, aga ei usu ,et see on sellest..
.tegelt see gaas ei anna eriti midagi. :)

tegelikult see tekitab hallukaid sellepärast seda tegingi , aga mind hakati mõnitama sellepärast ja MASU enam ei teinud

ma olen ka gaasi tõmmanud, ja värinad on tulnud, aga mul kadusid ära, aga ei usu ,et see on sellest..

Gaas ei tee midagi peale selle et kahjustab tugevalt organismi ja hingamisteid :)
Inimene eksib niikaua,
kuni ta püüab edasi!

Olemas kirjutas:

Gaas ei tee midagi peale selle et kahjustab tugevalt organismi ja hingamisteid :)

Kui ta kahjustab tugevalt organismi ja hingamisteid siis teeb ju midagi ...

Külaline kirjutas:
Olemas kirjutas:

Vabandused selles suhtes on sul õigus- pidasin silmas et erilist kaiffi sellest ei saa. Vabandused.
Inimene eksib niikaua,
kuni ta püüab edasi!

Olemas kirjutas:

gaas tekitab hallukaid ! eriti kui sa oled joonud ja gaasi peale tõmmanud siis on väga hull,
M a r t i n !

martiin kirjutas:
Olemas kirjutas:

gaas tekitab hallukaid ! eriti kui sa oled joonud ja gaasi peale tõmmanud siis on väga hull,
Mõttetu värk , kunagi proovisin aga kopsu ei lasknud .
Tahtsin ka leeki näha aga ei tulnud :P

Külaline kirjutas:
Olemas kirjutas:

hingamisteedest rohkem kahjustab gaas lühimälu ja refleksidega seotud alateadvuse osa.
1 sõna võib muuta kogu teksti tähenduse.
Vasta

Mine “Kas see on tõesti kahjulik? Ja miks?”