Narkootikumidest ja sõltuvusest.

Probleemiks on pigem see, et narkootikumide tarvitamisel võivad tekkida vägagi tõsised tervisekahjustused, millest taastumine võib võtta väga kaua aega või mis jäävad üldse terveks eluks (see sama võimalus kehtib ka just nimelt kanepi puhul).
Ehk tihtilugu võib sõltuvusest küllaltki lühikese ajaga võitu saada, aga keha kallal on lammutustöö tehtud ja tervis pole kohe kindlasti endine.

Re: Narkootikumidest ja sõltuvusest.

Oleneb väga palju inimesest. Ma ise olen suitsetanud väga palju kanepit, tarbinud tihedalt, nii 4-5 korda nädalas ghbd poole aasta jooksul, vast nii 50-100 korda ecstasyt, hallutsinogeene, amfetamiini ja ilmselt veel midagi ja ausal öeldes terviseprobleeme ei esine. Masendust ei ole, elu on korras.

Mõnele aga piisab paarist korrast, ning ongi psüühikal või mõnel organil viga küljes.
Ei soovita kellelgi riski võtta, sest kunagi ei või teada, mis just sinuga juhtuda võib.

Re: Narkootikumidest ja sõltuvusest.

Sõidabära kirjutas:Oleneb väga palju inimesest. Ma ise olen suitsetanud väga palju kanepit, tarbinud tihedalt, nii 4-5 korda nädalas ghbd poole aasta jooksul, vast nii 50-100 korda ecstasyt, hallutsinogeene, amfetamiini ja ilmselt veel midagi ja ausal öeldes terviseprobleeme ei esine. Masendust ei ole, elu on korras.

Mõnele aga piisab paarist korrast, ning ongi psüühikal või mõnel organil viga küljes.
Ei soovita kellelgi riski võtta, sest kunagi ei või teada, mis just sinuga juhtuda võib.
Sul ei pruugi tekkida praegu mingeid kahjustusi kuid need võivad esineda sul kunagi tulevikus ning palju rängemalt kui arvata oskad :/
Suletud

Mine “Kas see on tõesti kahjulik? Ja miks?”