Re: Kas ma kasvan veel

Kasvuruumi sul on, aga ei tea kui palju veel kasvad, kõik oleneb geenidest+keskkonnast, need meelemürgid võivad küll mingil määral pidurdada kasvu, aga nt mu tuttav alustas 13aastaselt suitsu tegemist, (aga kahetseb, sest raske maha jätta) ta praegu 190 cm pikk (24a vana).
Toitu piisavalt, muuda oma elustiili tervislikumaks (loobu meelemürkidest).
💚💜💚💜

Viimane aeg sellele mõtlema hakata tõesti. Tean ka poisse, kes selles vanuses juba suitsetasid ja alkot tarvitasid, ning ega nad väga palju tänaseks täiskasvanueaks pikemad ei ole. Üks klassivend oli ca 150cm ja suitsetas nagu korsten, siiani suitsetab. Ja on sama pikk kui siis.

Nii et ei tasu lolli mängida, 2-3 pakki on alles väga vähe, nii et paras aeg ära lõpetada, kui käbiks jääda ei taha.

Haha kui sa vaid teaksid kui lollilt see küsimus kõlab. Hiljem saad aru. Muidugi sa kasvad veel. Mehed kasvavad kuni 21 eluaastani... See, et jood ja suitsetad ei tähenda, et kasv kinni jääb... Võid küll veidi lühemaks kasvada kui samamoodi jätkad aga see vahe on väike. Soovitan küll praegust elustiili muuta. Lühikeseks sa ei jää (kui just pereliikmed ka lühikesed ei ole) aga tervise keerab küll p*rse.

Selles vanuses on hea öelda, et "appi kui loll küsimus" ja "mõni on lolliks sündinud", sest ei taha uskuda, et sellised asjad reaalsed v6ivad olla, sest siis on julgem samu elukombeid jätkata. Mina samas vanuses ilma(!) nende harjumusteta mõtlesin, et huvitav, kas need klassivennad, kes suitsetavad nagu korstnad, on täiskasvanuna lühemad ka kui keskmised eesti mehed. Ja elu näitas, et jah on küll. Tänaseks kõik nad kasvu täis kasvanud ja on suht sama lühikesed kui 13-aastaselt.

Vivienne kirjutas:
29 Jaan 2019, 19:48
kas need klassivennad, kes suitsetavad nagu korstnad, on täiskasvanuna lühemad ka kui keskmised eesti mehed. Ja elu näitas, et jah on küll. Tänaseks kõik nad kasvu täis kasvanud ja on suht sama lühikesed kui 13-aastaselt.
võin ka enda poolt öelda, mul oli mõne klassivennaga samamoodi, poiss on täna 19 aastasena pmst sama pikk, kui oli kuuendas klassis. tõmbas samuti kogu hingega.
sad, lonely and bad at math
Vasta

Mine “Kas see on tõesti kahjulik? Ja miks?”