Kanepit teist korda

Tere,

Olen 16 aastane noormees ning mul on küsimus kanepi kohta.
Olen seda korra teinud ning ei tundnud siis nii väga midagi.
Nüüd millalgi proovin uuesti.
Tahaksin teada, kas nii noorelt võib savu mu reflekse pikaajaliselt mõjutada, kui teen alles teist korda?
Tegelen spordiga, kus reflekse on vaja ning, ei tahaks ennast tuksi keerata.

Paluks vastuseid ainult kogemustega inimestelt, kes oleks 16+.

Tänan.

Re: Kanepit teist korda

Külaline, ma annan sulle sooja soovituse. Ära arva pas.ka inimeste kohta. Ma olen teinud kanepit ja käinud samal päeval vibus ja kergejõustikus, kummaski ei juhtunud midagi.

Muidu ma lihtsalt ei soovitaks sul kanepit teha R-J, kui pole vajadust siis pole ka mõttet.
Aga mis siis, kui sa ühel heal päeval ärkad üles ning avastad, et terve viimane aasta on olnud uni?

Bermot7 kirjutas:Külaline, ma annan sulle sooja soovituse. Ära arva pas.ka inimeste kohta. Ma olen teinud kanepit ja käinud samal päeval vibus ja kergejõustikus, kummaski ei juhtunud midagi.

Muidu ma lihtsalt ei soovitaks sul kanepit teha R-J, kui pole vajadust siis pole ka mõttet.
sa mingi wanabee smoker ka,esiteks sa ei mõista teha ja see mida sa teed on pask.Kõigepeal õpi alla tõmbama ja siis tule seletama.See on fakt,et enamik tatikaid,ei saagi mingit laksu,vaid on oma pettekujutlemas.ooo,me nii pilves , ise suitsetasid just mingit maltsa.

termomeeter kirjutas:No kui tahad kindel olla, et närve tuksi ei keera, siis ära alustagi üldse mingisuguste narkootikumide tarbimisega.
Ma tegin 6 aastat tagasi 12 aastat järjest, iga päev iga tund, ma sõin lund, ning ei tulnud und. enne kui just? ei näidata ust.
mendiraksakas stalgib mind preagu et jah peab peitu minema kännu alla.
Ainuke kes minust tõeliselt hoolib, on surm ja kui me kord kokku saame siis me kaisutame igavesti...A ja ma pole suitsiidne seega jätke mind rahule! :D

Kanep tundub üsnagi ohutu asjana, vahest isegi krõpsudest, suhkrust ja kohvist ohutumana. :D Tõsi, et sellel on teiste uimastitega võrreldes tohutult plusse ja see üldse suhteliselt positiivne asi, mida eluohtlike lõõgastumisvahendite asemel teha. Aga tõde on see, et see mindfuck jätab jälje igaveseks (olenevalt, kuidas mõjus ja kui puhast asja tehtud on jne). Jäljed võivad olla reaalsustaju kadumine, kehv enesetunne j a reageerimisvõime tugev halvenemine jpt. Kui teed kord paari kuu jooksul ja mitte palju korraga, siis ei tohiks olla nii suur mõju tulevikus, aga olen suhelnud stoneritega, kes periooditi tõmbavad mitu korda nädalas või isegi päevas - üks tunnistas, et ta ei suuda enam juttu normaalselt töödelda ja ka keskendumisvõime on kannatanud, samuti uni. Teistega on jutu järgi aru saada, et täitsa raisus hinged. :D Nagu keegi juba ütles ka, siis kõik on norm nii kaua, kuni üle ei pinguta. Aga ikkagi kui mingisugune elu mõte on olemas, siis pigem tuleb reaalsetest asjadest rõõmu tunda, muidu avastad, et ei suudagi ilma uimastiteta lõõgastuda/lõbutseda. See mitme otsaga asi ja riske tglt palju. On ka olnud surmajuhtumeid, kui on tehtud mittepuhast kraami v võetud millegagi koos jne, hirmutamiseks tuleb hoiatada :)
Olgu, teema vana, see jutt pigem niisama siin teemas uutele ringivaatajatele. Edu ja julget järgiproovimist!

Vulkaanipurse kirjutas:
29 Juun 2018, 11:22
Kui oled alakas,ära parem tee, kuna su aju areneb ja võib tulla kiikse, kui soovid kimuda alusta 21+ kui su aju on formeerunud ning tugev.
Ajunon arengu lõpu faasis enamasti alles 25 aastasena aga mōte on õige. Pole mõtet noore lolli ajuga endale sõltuvust tekitada ning lisaks oma aju täiesti ära rikkuda poole arengu peolt ja olla elu lõpuni puberteetiku ajuga.
Vasta

Mine “Kas see on tõesti kahjulik? Ja miks?”