Muusika on kah kuntst issand jumal!

Hommikust teile kõigile.

Promoksin siis muusikat mis mul hetkel kõrvadel heliseb.

"Dead Can Dance" on bändi nimi...duo tegelikult.
Enam nad kahjuks ei tegutse..
Kuid albumeid on kuulamise jaoks piisavalt poes olemas.
Žanri alla on neid raske paigutada. Nad teevad aga sellist magamajäämise-muusikat. (Vähemalt paljude jaoks) Ning selle kuulamine on tõesti nauding.
Nemad tõestavad et muusika käib kuntsti alla.

Bändi nimi "Dead Can Dance" Tuleneb sellest, et enamasti kasutasid nad pille mis olid juba ammu unustatud, või lihtsalt mittekasutatud tolleaja ning tänapäeva muusikute poolt.

Palju teevad muusikat, mis pole enam populaarne tänapäeva muusikažanrite hulgas. Ehk onm minul näiteks olemas lugusid, mis näiteks imiteerivad vanade indiaanlaste muusikat. Samuti teiste vanade rahvaste iidseid muusikapalasid.
Isiklikult arvan ma, et duo meespoole hääl on üks võimsamaid ning paremaid hääli, mida ma eales kuulnud olen. See on alati tehtud kajavaks ning sõnad mida ta suust välja ajab on suurepärased.
(Kuigi sageli ei saa neist aru, sest need on mõnes eksootilises keeles)

Soovitan teile kõigile põhiliselt seda bändi.

Siis aga minu teisi muusikalisi eelistusi esindavad bändid:

U2, Coldplay, R.E.M, Dire Straits ning soololauliad: Mark Knopfler ning Leonard Cohen.

Soovitan ka neid kõiki. Neist nii pikalt ei hakka kirjutama, kuna ma olen kindel, et neid on rohkem tuntud.

Päikest!...oh..vabandust..see on ju meie metsadele needus hetkel (Not to mention the grass)

Vihma!

Jaaa. Täitsa hea :)

Selliseid häid ja tundmatuid/unustatud bände ja tegelasi on tegelikult suht palju!
Ükskõik, mis teil ka südamel ei oleks.
Ärge pidage seda liiga tähtsaks.
Vähe on asju, mis kauaks tähtsaks jäävad.
Kõik möödub.
Kõik asendub millegi uuega!

Re: Muusika on kah kuntst issand jumal!

Muusika on tõesti kunst, nõustun :D ma vist ilma muusikata ei saakski, inimestele käib juba vist närvidele et ma pidevalt omas maailmas, klapid peas istun haha :D
Minule isiklikult on kõige rohkem silma jäänud bänd Twenty One Pilots, millest on kujunenud mu lemmikbänd. Nende muusika sõnad on väga luulelised ja metafoorilised, mistõttu ei saa paljud inimesed nende sõnade mõttest aru. Neid ei saa väga kuskile žanri alla paigutada, killuke kõike :D Nende lauludest ma arvan leiab igaüks endale vähemalt ühe meeldiva. Niiet tõesti-tõesti soovitan ;) (on ka teisi häid bände nagu Panic! At The Disco, Fall Out Boy, Bring Me The Horizon, Muse, All Time Low... see võiks igavesti kesta, aga jh, need kes on vähegi rock'ist huvitatud, soovitan neid ka ;))
Vasta

Mine “Varia”