Re: Synnipäeva kink

Ma soovin tavaliselt asju mida fännan või niisama midagi praktilist. Sõbranna kinkis kunagi armsad kassi käpikud, siia maani kannan neid. Sõber kinkis Hello kitty tassi kunagi, siiamaani kasutan.
Mida tahta, mida tahta. Ütle, et tahad midagi mis sulle meeldib, mille vastu huvi tunned. Nagu mingi teatud teema mis meeldib, sellega on raske mööda panna üldiselt.

Aga selliselt tulevadki kõige paremad kingid.

Ega kink ei pea üldse asi olema. Mingi muhe üllatus on igatahes kümme korda lahedam.

Samuti veidi loovust ja juba on kõige parem kink üldse.

Ükskord üks sõber, kellega tutvusin netikeskkonnas, kaevas välja ühe minu vana postituse siitsamast, kus ütlen, et netitutvustega peab ettevaatlik olema :) Printis selle välja, raamis ära. Siiamaani mul kummuti peal see postitus :)

Kui keegi küsib, et mida kinkida ja ise ei tule mõtetele, ütle, et kingiks elamusi. Kutsugu Sind endaga koos kuskile midagi tegema. Põgenemistuppa, pildistama, muuseumisse, mingi lahe seiklus kuskil, massööri juurde, ...
kingitus.ee ka täis igasugu ideid.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Bucerus kirjutas:
09 Juun 2019, 02:22
Aga selliselt tulevadki kõige paremad kingid.

Ega kink ei pea üldse asi olema. Mingi muhe üllatus on igatahes kümme korda lahedam.

Samuti veidi loovust ja juba on kõige parem kink üldse.

Ükskord üks sõber, kellega tutvusin netikeskkonnas, kaevas välja ühe minu vana postituse siitsamast, kus ütlen, et netitutvustega peab ettevaatlik olema :) Printis selle välja, raamis ära. Siiamaani mul kummuti peal see postitus :)

Kui keegi küsib, et mida kinkida ja ise ei tule mõtetele, ütle, et kingiks elamusi. Kutsugu Sind endaga koos kuskile midagi tegema. Põgenemistuppa, pildistama, muuseumisse, mingi lahe seiklus kuskil, massööri juurde, ...
kingitus.ee ka täis igasugu ideid.
Bucerus, tule, ma masseerin Sind. :)
Where have all the flowers gone, long time passing?
/.../
Oh, when will they ever learn?

Mina ei taha ka mõnikord mitte midagi. Siis ma ütlengi, et kõik on olemas ja nii ongi. Et nad on mulle kõike juba võimaldanud ja seega pole mul enam mitte midagi tarvis. Aga nüüd sain võimaluse - ma kogun ilusaid märkmikke, sest kirjutan väga palju ja märkmikku on tore kirjutada.
Vasta

Mine “Varia”