Inspiratsioon&motivatsioon.

Hey inimesed!Ma soovin rääkida inspiratsioonist&motivatsioonist ning paljust muust.Vaadake,iga kord kui ma midagi kirjutan/joonistan,satun ma vaimustusse ja ideed tulevad mulle iseenesest pähe.Ma hakkan hästi kiiresti kirjutama/joonistama,mõtted peas ja naeratus näol.Mõnikord joonistan/kirjutan mitu tundi.Õpetajad on minu peale vihased.Me kirjutasime inglise keele töövihikus ühte harjutust,kus me pidime omadussõnad lünkadesse panema.Loomulikult olid seal sõnad nagu worse,worst,bad&nii edasi.Ma kirjutasin piltide alla hoopis sõnad nagu beautiful,green,sunny.Mul on kõikides ainetes tavaliselt viied,kuid sealt sain X-i+humilited in front of my classmates.Kui ma matem. või inimese.Õp.tunnis olen,joonistan ma selle aine vihikusse ning saan õiendada.Eesti keeles pidime me kirjutama 300 sõnalise jutu,kuid mina kirjutasin 1000-se.Muusikas tegime rütmi kiirendust ning mina tegin õpetajaga ainukesena kõige kiiremini.
Teised aga ei sobi minuga.Iga kord kui mu klassikaaslased kedagi norivad/löövad,tunnen ma midagi.Kui inimesed mind solvavad,tunnen ma valu ja andestan.Osade inimeste energia on sama halb kui Joffrey oma.Neid ei huvita emotsioonid ja tunded-ma näen pidevalt mahajäetud inimesi.Mõnikord olen ma depressioonis kuid siis ma mõtlen kui lühike elu siin maal on ning üritan püsida tugevana.Ma tahan kõigest väest inimesi kaitsta.Kui üks inimene oleks äärepealt palliga pihta saanud,püütsin ma selle enne pihta minemist kinni.
NÜÜD AGA ASUME ASJA JUURDE!
1)Inimesed,ma soovin teada kuidas olla tugev&mitte häbeneda.Rääkige kuidas teie sellest üle saite.
2)Kuidas inimesi kurbusprobleemidega aidata.Mina pean naeratama,et nutmisest üle saada.Mida teie teete?
3)Võitlema õppimine.Ma tean,et ma olen alles 12 ja blablabla,kuid ma sooviksin õppida mõõgavõitlust&martial artse.Ilma et keegi teada saaks.Ning palun ärge öelge,et ma olen rumal,sest ma tean,et ma ei ole.Niiet-kust kohast online-i kursuseid saada?
4)Emotsioonid,motivatsioon.Palun seletage mulle,kuidas teie emotsioone väljendate ning mis teid motiveerib.
5)Võimed.Ma sooviksin teada,kas mul on mingi võime.Ma pakun,et mu üheks võimeks on aurade nägemine&empaatia.Samuti ma suudan väga palju asju ühekorraga teha/õppida.Ning kas teil on mingi võime?
6)Hirmud.Ma soovin inimesi kaitstes olla oma hirmudest üle.Kõige rohkem kardan ma pimedust,üksinda olemist &magama jäämist.See võib kõlada rumalana,kuid nii see on.Niiet kuidas neist lahti saada?
7)Kuidas mitte erineda(publikus)?

Asjad,mida ma kirjutasin on vaid 1/100 minu teadmishimust.Kuid palun üritage vastata.
Kui te mind solvate,kannab Josh mu emotsioonide eest hoolt niiet laimamine ei aita.
Love,
Illarium.

Re: Inspiratsioon&motivatsioon.

Räägin siis oma kogemusest.

1)Inimesed,ma soovin teada kuidas olla tugev&mitte häbeneda.Rääkige kuidas teie sellest üle saite.
Harjutamine ja proovimine. Järjepidevalt oma mugavustsoonist välja astumine. Nt kui ei julge võõraste inimestega suhelda, siis alustada kasvõi sellest, et iga kord poes käies ütled tere, aitäh, nägemist ning vaatad silma. Uute inimestega suheldes küsid alati vähemalt ühe küsimuse.
2)Kuidas inimesi kurbusprobleemidega aidata.Mina pean naeratama,et nutmisest üle saada.Mida teie teete?
Kui ma tahan nutta, siis ma nutan. Mõnikord panen veel kurva loo mängima, et see nutt kiiremini nutetud saaks. Ja kui ma olen end tühjaks nutnud, siis on parem olla.
3)Võitlema õppimine.Ma tean,et ma olen alles 12 ja blablabla,kuid ma sooviksin õppida mõõgavõitlust&martial artse.Ilma et keegi teada saaks.Ning palun ärge öelge,et ma olen rumal,sest ma tean,et ma ei ole.Niiet-kust kohast online-i kursuseid saada?
Online kursus ei pruugi hea mõte olla ja ma ei saa ka aru, miks sa varjata tahad? Hakka nt kendos käima (http://www.kendo.ee) kui on sul piirkonnas. Kui ei ole, siis võid online vaadata, aga sealt on keeruline saada kõige paremaks.
4)Emotsioonid,motivatsioon.Palun seletage mulle,kuidas teie emotsioone väljendate ning mis teid motiveerib.
Mind motiveerib enda seatud eesmärk ja mõtlemine, et kui ma aasta aja pärast mõtlen, kas ma tahan et ma oleksin siis kohe alustanud või mitte.
5)Võimed.Ma sooviksin teada,kas mul on mingi võime.Ma pakun,et mu üheks võimeks on aurade nägemine&empaatia.Samuti ma suudan väga palju asju ühekorraga teha/õppida.Ning kas teil on mingi võime?
Paranormaalseid võimeid pole endal täheldanud.
6)Hirmud.Ma soovin inimesi kaitstes olla oma hirmudest üle.Kõige rohkem kardan ma pimedust,üksinda olemist &magama jäämist.See võib kõlada rumalana,kuid nii see on.Niiet kuidas neist lahti saada?
Mõtle hirmud läbi ja mida sa kardad ja siis lükka need hirmud ümber iseenda jaoks. Nt miks inimesed kardavad pimedust? Sest nägemismeelele ei saa toetuda ja muud meeled üritavad ülereageerimisega seda kompenseerida.
7)Kuidas mitte erineda(publikus)?

Ole tasa ja istu kuskil keskel/taga.
Vasta

Mine “Varia”