Re: Batuut - kalorite kulutamine

Ma käisin trampoliini trennis kunagi kah, võttis küll päris hästi läbi. Võid mingeid lihtsamaid harjutusi proovida ka batuudil teha. Nt. kasvõi see, et hüppad ja siis põlvede liigutamisega saad trampoliini seisma.
Ning hüpates kui ise lähed üles, lähevad ka käed üles. Ehk siis hüpates teed kätega ringe. Käed laialt, siis üles, ja keskelt alla.
Samamoodi proovi täpselt samas kohas maanduda.

Ning kindlasti võid vaadata ka trampoliini trenni, kui su lähedal juhtub olema.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Trenni saab teha ka erinevalt. Ning oleneb ka, mida muud sa teed ja kuidas toitud. See, kas kaalus ka kaotad, sõltub ka mitmest muust tegurist, mitte ainult trennist.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

trennonparim kirjutas:psshh, batuudil hüppamine pole mingi trenn vaid ajaraiskamine. ma tean enda kogemusest kuna olen hüpanud mitu päeva järjest kõik 24h batuudil ja ei ole kaotanud mitte midagi! ja ma tegin ka vahepeal igatepidi saltosi nii et ma tean millest ma räägin!
Sõid juurde siis liiga palju. Üks korralik võileib võib 1-2-tunnise trenni ka väga vabalt ära nullida. Ei ole võimalik, et kui inimene liigutab, siis ta kaloreid ei kuluta. Kui mitu päeva hüppasid, võis olla lihtsalt mingi periood, nt enne päevi, kus keha kogub kaalu, siis võidki kaloreid põletada, aga kaal ikkagi sel hetkel maha ei lähe. Pealegi ei lähe nagunii paari päevaga otseselt kilosid - üks trenn, vastavalt intensiivsusele, kulutab ju nii umbes 500-700 kcal. Ühe kilo rasva kaotamiseks on vaja miski 7000-8000 kcal põletada. Ehk siis - vaja on teha 10 intensiivset trenni, et ühte kg keharasva põletada. Selles mõttes kahepäevase hüppamisega ei peagi olema mitu kilo kergem.

palun vabandust aga ma tean kuidas õieti toituda enne trenni, peale trenni ja millaliganes eksju...
ma olen raw vegan.. ma tegin katse kus ma hüppasin 2 päeva=48 TUNDI batuudipeal, segades hüppeid saltode jmstega eks..ja toitusin õieti määratud hetkedel ning ei näinud eg tundnud mitte mingeid muutusi kui ainult unisus.
Peale seda puhkasin päeva ja tegin uue katse, kus ma mängisin 2 päeva megazones ja nägin juba teise päeva lõpuks imelisi muutusi. kuigi see koht oli avatud ainult kella kuueni päeval. oli see palju tõhusam trenn kui mingi batuudi lörts, ärge raisake aega,
Vasta

Mine “Varia”