Kuidas leida tutvusi?

Kuidas leida tutvusi, kui mul on diagnoositud krooniline depressioon ja olen 24/7 suitsidaalne? Ise ma ka ei jaksa kellegagi suhelda enam, ka siis, kui keegi väga peale käib. Ma lihtsalt ei viitsi. Aga samas ma ei suuda enam üksi ka olla. Ja jah, ma olen käinud psühholoogide juures juba lugematuid kordi, nemad on alla andnud. Ma tunnen, et minu viga on bioloogilisel tasandil - ma pole juba vähemalt üle aasta naernud, viimast naeratust ma samuti ei mäleta. Miks peakski keegi siis minusugusega suhelda soovima, kui ma ise ka ei soovi? Aga inimene on siiski sotsiaalne olend, mul on vaja kellegagi kasvõi paar sõna päeva jooksul vahetada. Ma ei jõua enam nii.

Re: Kuidas leida tutvusi?

Kõik inimesed, kes on arvanud, et on koledad, on minu silmis eksinud.

Nüüd kui see est ära, eks depresiooniga ka see asi, et see on tegelikult nõiaring olematust motivatsioonist ja kuhjunud probleemidest.
Millest tekkib see viitsimine mitte suhelda? Selline tunne nagu keegi ei mõistaks, või miskit muud?
Eks diagnoos iseenesest ole ka nõme. Samas suitsiidseid inimesi siin maailmas leidub, mina kuulun nende hulka. Korra juba tulnud ka skypes teemaks....iroonilisel kombel on üksikud inimesed need, kes pole kunagi tõeliselt üksi, sest maailmas leidub väga palju inimesi, kes end mingil hetkel üksikuna tunnevad,
1 sõna võib muuta kogu teksti tähenduse.

Muutus algab iseendast. Mulle tundub, et sa oled selle peal väljas, et keegi tuleks ja teeks su elu paremaks. Suur tõenäosus on, et seda ei juhtu ja kui juhtubki, siis kui kindel sa ikka teise inimese peale olla saad. Pead oma mõtlemist ja suhtumist muutma hakkama - ma tean, nüüd ma kõlan nagu ma ei saaks aru ja et su olukord on tegelikult raskem jne jne, aga seda räägivad nad kõik, kaasaarvatud mina ise. Inimesed lihtsalt alatihti ei saa aru, kui lihtne elu tegelikult on ja kui mõttetu üksik liivatera ta tegelikult maailmas on (jah, see pidi motiveerivalt kõlama) ning kui palju eluga teha annab. Ei saa lasta emotsioonidel enda üle võimust võtta alati liiga palju. Peab õppima end kontrollima.

Muudad ennast, leiad ka tutvusi. Tutvus võib alata tühisest tänava peal tehtud komplimendist teisele inimesele. Peab olema kõigeks meeldivaks valmis.
http://bloodymaddy.blogspot.com.ee/

Külaline kirjutas:
Apocrypha kirjutas:Kõik inimesed, kes on arvanud, et on koledad, on minu silmis eksinud.

Nüüd kui see est ära, eks depresiooniga ka see asi, et see on tegelikult nõiaring olematust motivatsioonist ja kuhjunud probleemidest.
Millest tekkib see viitsimine mitte suhelda? Selline tunne nagu keegi ei mõistaks, või miskit muud?
Eks diagnoos iseenesest ole ka nõme. Samas suitsiidseid inimesi siin maailmas leidub, mina kuulun nende hulka. Korra juba tulnud ka skypes teemaks....iroonilisel kombel on üksikud inimesed need, kes pole kunagi tõeliselt üksi, sest maailmas leidub väga palju inimesi, kes end mingil hetkel üksikuna tunnevad,
Vaimuhaige tagasi :D
Oli vaja seda öelda?

Külaline kirjutas:Sa ei tea, milline ma välja näen. Suhtlemise kohta nii palju, et lihtsalt ei viitsi. Polegi mingit põhjust. Mina olen küll üksi, peale ema-isa pole mul kedagi. Nendega ma aga kohe üldse rääkida ei viitsi.
Ometi on inimesel õigus.
Mis suhtluse mitte viitsimisse puutub, siis see tuleneb siiski millegist. Paraku sellest lahti saamiseks ehk ongi end suhtlema sundida. Tee kasvõi kasutaja siia ja näed, et mõni inimene ikka kirjutab Sulle

Külaline kirjutas: millegist.
M i l l e s t k i

Vabandust, kuid pidin paranduse tegema. Ma olen selle sõna valestiütlemist märganud isegi õppejõududel. Midagi on paigast ära, see ei saa olla reaaalne... isegi lugedes kriibib kõrvu

Muudatus: Olin sellest sõnast pimestatud, aga kogu juttu uuesti üle lugedes selgus, et kogu viimane postitus kriibib nii kõrvu kui silmamune. Pidin ikka juurde lisama, kui kommenteerimist juba alustasin.

Vabandan:D
muru

Have you ever walked into what seemed
to be somebody else's dream?

http://reaalnehipiman.blogspot.com

Teemaalgatajale ka midagi.
Välimus mängib ühest küljest suurt rolli, teisest jällegi mitte nii väga. Kui sa oled huvitav inimene, siis ei vali sõpru välimuse järgi ükski heatahtlik ja siiras inimene (ja selliseid on, usu). Ma soovitan sul enda häid omadusi arendama hakata. Sa võid selleks kasutada isegi psühholoogi abi alguses, kindlasti oskab ta sind sellega seoses suunata. Ära häbene oma huvisid, ära häbene ennast, lase vabaks, lase ligi ka kerge pohhuism. Ära karda inimestega rääkida, üldjuhul on nad sõbralikud. Oman mitmeid kogemusi sellega, kuigi olen ka ennast vihanud hingepõhjani. Sa ei peagi olema üdini positiivne, maailmas on hulgaliselt ka sinusuguseid inimesi, kes jagavad sinu mõtteid. Neid võib olla raske leida, aga see ei ole võimatu. Võid kasvõi lapsemurest alustada, või siis ka huviringidest kui midagi väga huvi pakub, kindlasti on ka muid võimalusi. Kui oled depressiivne siis ma ei väsi soovitamast psühhiaatriakliinikut, kust olen isegi mitmeid suurepäraseid tutvusi saanud. Seal tuleb kindlasti end kätte võtta ja kõigiga suhelda, see on ka parim ravi.
muru

Have you ever walked into what seemed
to be somebody else's dream?

http://reaalnehipiman.blogspot.com

Jänes kirjutas:
Külaline kirjutas: millegist.
M i l l e s t k i

Vabandust, kuid pidin paranduse tegema. Ma olen selle sõna valestiütlemist märganud isegi õppejõududel. Midagi on paigast ära, see ei saa olla reaaalne... isegi lugedes kriibib kõrvu

Muudatus: Olin sellest sõnast pimestatud, aga kogu juttu uuesti üle lugedes selgus, et kogu viimane postitus kriibib nii kõrvu kui silmamune. Pidin ikka juurde lisama, kui kommenteerimist juba alustasin.

Vabandan:D
Haahaa, ei pane pahaks. Mul on see kuskilt külge jäänud.
Vasta

Mine “Üksildus”