Kardan :'(

Hei olen 16a poiss ja ma kardan enda elu pärast.Mul pole kunagi olnud ei sõpru ega tüdruksõpra.Nüüd tutvusin aga ühe tüdrukuga netiteel ja saime üleeile ka kokku.Kõik tundus hästiminevat kui tüdruku eks oma poistekambaga kohale tuli.Õiendas algul tüdrukuga nii,et vähe polnud ja siis kui mina ütlesin,et nad lõpetaks,siis tulid nad 4 kesi mulle kallale.Viies hoidis tüdrukut kinni et too mind aidata ei saaks vms.See oli lihtsalt niii ...valus,mind klobiti 10 minutit järjest ja siis see nende nn "liider" ehk siis tydruku eks,väänas mu käe ka välja.Nad ei lubanud tüdrukul minuga enam edasi suhelda.Nüüd blokeeris tûdruk mu ära,ütles et: "mul on väga kahju,kuid meie sõprus on läbi :("

Kardan et tüdrukule tehakse liiga või siis kui mina asja uurima hakkan,siis pekstakse mind uuesti.Üleeile hoidis üks neist nuga ka kõril.Ma tõesti kardan :'(

Tüdruk tõesti meeldis mulle.Olen harjunud et mind pekstakse,sest koolis olen vaikne ja kannatan ka kiusamise all juba 2a.Kuid nuga pole mulle kunagi varem kõrile pandud kui nüüd see kord. :(

Re: Kardan :'(

Räägi vanematele ning soovitaks politseisse avalduse teha. Sellessuhtes, peksmine peksmiseks, aga noaga kõri kallal... No see pole enam normaalne. Mitte, et vägivald üleüldiselt normaalne oleks... Need kutid peavad oma karistuse saama, sest nad võivad teha midaiganes kelleleiganes... :) Stay strong!
I had a dream... but I'm still sleeping.

Re: Kardan :'(

Võta politseiga ühendust. Kindlasti. Keegi peab selle asja lõpetama.
Mina Sinu asemel kirjutaksin maarja.punak@politsei.ee
Ta tundub väga tore :) Küll siis temaga suheldes juba jõuate selleni, et kuidas seda asja edasi lahendada.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder
Vasta

Mine “Üksildus”