Imelik? O_o

Tere, olen 12 ja ma tunnen ennast väga üksikuna. Mitte et mul sõpru poleks. Vastupidi, mul on kaks imetoredat sõpra, oleme kolmekesti juba 5 aastat sõbrad olnud. Kuid viimasel ajal on nad hakkanud minust eemalduma(vähemalt üks neist). Ma saan aru et inimesed on erinevad. inimesed muutuvad.
Ilmselt päris mitmed meie klassist arvavad et ma olen imelik . Ilmselt sellepärast et ma oskan vist hästi joonistada ja ma kannan tihti jalkasärki(see on roheline) mis on mulle vähemalt 5 numbrit suur, ning mu koolikott on natuke graffitiga koos ja ma käin kunstikoolis. Mul on lühikesed juuksed ja kui ma sinna klassi esimest korda läksin siis oli mul üldse poisipea. Samas ma olen suurema osa oma ajast üksi, niiet sellega mul probleeme ei ole, aga mis teile tundub, kas ma olen teie arvates imelik?

~Üks rohelise särgiga tüdruk

Re: Imelik? O_o

Inimesed muutuvad jah, see kahjuks paratamatu. Aga võib ka olla nii, et mingil ajal tundub, et olete liiga erinevad, hiljem jälle leiate sarnasused ja sobite jälle hästi. Kui neist sõpradest üks eemalduda soovib, ehk saaksite nii aega veeta, et oled vaid selle teise sõbraga koos, kes sinuga koos olla tahab? Ja omavahel saavad nad siis eraldi aega veeta. Siis pole see kellelegi ebamugav.

Ei ole sa midagi imelik, päris lahe tundud. Küll aga on see tõesti nii, et liiga erilisi võidakse hakata tõrjuma või lihtsalt kujundatakse mingite stereotüüpide järgi sinust arvamus. Kui sind ennast ei häiri, et üksi oled jne, siis tegelikult ju probleemi pole - las nad siis arvavad, et imelik oled, ise ju tead, kes oled ja ega teiste pärast end muutma küll ei maksa hakata. Ära muretse, tee seda, mis sind õnnelikuks teeb. Edu!

Buck, ma ei sodi suvalisi seinu. Ma rääkisin oma emaga ja ta lubas juba vähemalt aasta tagasi et ma võin meie kuuri seina sodida. Vandaalitsema ma ei hakka, küll on aga huvitav vaadata mis teised seinadele joonistavad. Näiteks MinaJaLy on üks väga kift kunstnik

Minu arust ei ole sa üldse imelik. Olen küll 11aastat vana. Aga veidi pisemana olin ikka selline teistsugune, mitte päris printsess nagu teised. Minul ka vähe sõpru kellega vabal ajal kokku saada. Iga inimese oma asi mida kannab või mida mitte.

SA EI OLE IMELIK! :) :) :)
Oled kindlasti super tore armas ja andekas neiu. See, kui Sulle meeldib jalkasärki kanda - mis siis on?! Kanna seda rõõmuga.
Üksildustunded on puberteedipuhul tavalised. Tuleb ikka ette. Mis sest, liigud edasi. :) Kuid kui väga kurvaks läheb, otsi mõni sõber omale kõrvale...Või - veel parem, perekonnaliige, sugulane, vanaema - kes iganes. Mina olen 16-aastane. Ma olen õppinud, et kõige paremad sõbrad on pere ja sugulased, nad ei keera iialgi selga. :) Loodan vähemalt, et Sul on kedagi sellist.

Kui vaja, võid ka koolipsühholoogile minna. Mul on enda koolis supertore psühholoog, ma käin ta juures ja lihtsalt räägin. LIHTSALT. See ei pea isegi mure olema. Vahel on ka mingisugused mured. Kui leiad, et Sinu koolis on ka tore psühholoog, võid ju vahel oma tunnetest ja muredest talle rääkida. Minu meelest hiiglama lahe - mul on keegi, kelle töö on mind kuulata ja mulle toeks olla. Mida veel tahta? :)

Õnne ja rõõmu Sulle!! :) :)
Loodan, et leiad elus palju tõelisi sõpru! ;)
Vasta

Mine “Üksildus”