Mind peetakse halvaks.

Tere, tahan teile rääkida ühest oma murest. Mõnikord ma mõtlen, et saan sellega hakkama, või olen sellest üle, aga teinekord jälle tahaks kellegi, abi..kellegi julgustavaid nõuandeid jne.

Olen 13 aastane ilus tüdruk. Olen pikk 170cm ja ilus sale 47 kg. Käin väga hästi ja stiilselt riides hoolimatta, et mu pere ei ole superrikas.

Olen südamest hea ja aus inimene, mulle meeldib muidugi kellestki rääkida vms kui keegi oon mulle haiget teinud vms. Ma pole elus kohanud inimest kes ei klatšiks. Mure on, aga selline et keegi eriti meie klassist või nh minu vanadest sõpradest ei taha minuga suhelda,rääkida. Ma ei tea, kas nad on kadedad , et ma modell olen või äkki, et ma hästi riides käin, või nad lihtsalt usuvad, et on minust üle jnee.. Ma ei tea, ma tahan väga teada põhjust.

Hiljuti avastasin, et maailmas on nii vähe inimesi kellega ma tihedalt suhtlen ja hoolin.. mul on 1 sõbranna ja vanemad, muud mitte midagi. Muidugi ka teisest klassidest tüdrukud, kes suhtlevad koguaeg poistega käivad pidudel jne tahavad minuga väga sõbraks saada, aga ma ei ole üldse aldis uutele suhetele. Ma ikka hoian oma vanadest õelatest klassiõdedest kinni kes mind isegi ei taha. Aga ma ei saa sinna midagi parata, ma pean igapäev nendega koolis koos olema, tundides ja vahetunnil jne.. Muidugi poistega saan ma palju paremini läbi, aga meie klassis on lihtsalt väga lapsikud poisid, ainult mõned üksikud kes on enamvähem, aga nad on liiga head ja sõbralikud.

teile võib mu jutt tunduda mõtetuna, aga ma vajan teie nõu..

Nt, mul on üks vana lasteaiakaaslane kellega ma lasteaias ja väikestena olime parimad sõbrannad, aga nüüd ta on selline ülbe vms, müksab mind kui mööda läheb vms, kui ma midagi räägin siis hakkab kellegi teisega poole pealt rääkima NAD ARVAVAD ENDAST NII PALJU, see ei ole ainult tema, paljud mu klassiõed käituvad nii. Ma oskaks neid sõimata küll, aga siis jällegi ei tahaks keegi minuga rääkida..

ja siis veel on meil klassis üks tüdruk, kes ng on päris kole jne, sõimab koguaeg kõiki, aga teised jooksevad talle koguaeg järgi ja on temaga megasõbrad jne.. :( :roll:

Re: Mind peetakse halvaks.

ta nagu ei kiusagi mind vms, mõnikord ma saan temaga hästi läbi, aga siis ta jälle ei pane mind tähele (nad ei pane) . mõnikord tulevad minujuurde räägivad jne, teinekord ei ütle sõnaga. ma ei saa aru mida ma valesti olen teinud? mina pole süüdi, et nad paksud rõveda pubekalehmad on :shock:

TEATE, Saage ükskord aru, kui inimene ütleb enda kohta ilus, siis ta pole mingi ego!! inimene peabki enda jaoks ilus olema, inimene teeb ennast selliseks nagu talle endale meeldib. see on ebanormaalne puberteedu jutt, et ma olen nii kole jne.. ja kui inimene ei tohi enda kohta ilus öelda, siis hakkabki ta arvama, et äkki ta polegi ilus ... palun lõpetage see ego jutt

MINAˇ2 kirjutas:TEATE, Saage ükskord aru, kui inimene ütleb enda kohta ilus, siis ta pole mingi ego!! inimene peabki enda jaoks ilus olema, inimene teeb ennast selliseks nagu talle endale meeldib. see on ebanormaalne puberteedu jutt, et ma olen nii kole jne.. ja kui inimene ei tohi enda kohta ilus öelda, siis hakkabki ta arvama, et äkki ta polegi ilus ... palun lõpetage see ego jutt
Kuid asi polegi ju selles.
Kui ilus siis ilus. Kuid kes on tema et nimetada teisi koledateks?
Pealegi oli teemaalgataja probleemiks see kuidas tema sõbrad temaga ei suhtle.
Kuid mida ta siis ootab? Nimetab oma nö. "sõpru" paksudeks, rõvedateks lehmadeks
ja loodab, et saab mingi erihoolitsuse osaliseks?
Sellise sõbraga nagu teemaalgataja- vot sellisega ei käituks isegi paremini kui hädapärast tarvis, sest see kahepalgelisus on lihtsalt rõve.
Too "südamest hea ja aus" inimene kes siin oma "sõpru" maha teeb võiks vahelduseks otsida vigu iseendast ja sellepärast see kuradima enesekiitus nii silmatorkav ongi.
I'm
not

Piin kirjutas:
MINAˇ2 kirjutas:TEATE, Saage ükskord aru, kui inimene ütleb enda kohta ilus, siis ta pole mingi ego!! inimene peabki enda jaoks ilus olema, inimene teeb ennast selliseks nagu talle endale meeldib. see on ebanormaalne puberteedu jutt, et ma olen nii kole jne.. ja kui inimene ei tohi enda kohta ilus öelda, siis hakkabki ta arvama, et äkki ta polegi ilus ... palun lõpetage see ego jutt
Kuid asi polegi ju selles.
Kui ilus siis ilus. Kuid kes on tema et nimetada teisi koledateks?
Pealegi oli teemaalgataja probleemiks see kuidas tema sõbrad temaga ei suhtle.
Kuid mida ta siis ootab? Nimetab oma nö. "sõpru" paksudeks, rõvedateks lehmadeks
ja loodab, et saab mingi erihoolitsuse osaliseks?
Sellise sõbraga nagu teemaalgataja- vot sellisega ei käituks isegi paremini kui hädapärast tarvis, sest see kahepalgelisus on lihtsalt rõve.
Too "südamest hea ja aus" inimene kes siin oma "sõpru" maha teeb võiks vahelduseks otsida vigu iseendast ja sellepärast see kuradima enesekiitus nii silmatorkav ongi.
Kuule tead ,et kui teda taga räägidakse ja veel halvasti ,siis on ju loomulik ,et ta ka ise neid solvab.Paljud teevad nii! Mitte ,et ma sulle midagi halba ytleksin :D
Aga teemaalgatajale : Äkki proovid otsida uusi sõpru . Minu puhul aitas see kui otsisin uued sõbrad . :D
Vasta

Mine “Üksildus”