. . .

Kusjuures ei olegi halamise tuju. Juba pikemat aega.
See ei tähenda, et ma ei teadvustaks endale, et ikka kõik päris korras ei ole.

Objektiivseid vastuseid palun.
Kust kurat leida inimesi, kellega võiks lähedus tekkida? Ilma et sa peaks läbi tegema mingit mõttetut traditsioonitsemist ja pikka, pikka, pikka näitlemiskursust. Kuidas sa oma lähikonnast järsku hakkad kellegagi süvenenumalt rääkima, kui keegi ei oska seda sult oodata? Ja seda mitte heas mõttes. Kuidas suuta tungida läbi sellest mis teised sust pealiskaudsusel arvavad ja mis sa nende silmist peegeldumas ise vastu näed?
Minu päev on tõesti kool-kodu ja vsjo. Ma ei suhtle väljaspool seda ja MSNi kellegagi. Väike inimselähedustunne on nagu puudu.

Ma ei usu et ma ka oleksin nii kohutav inimene, et kõik kohe põgeneksid. Vb natuke tüütu... ok mitte natuke. Aga on ka hullemaid nähtud.
Aga kuidas algust teha, kui keegi eriti sinuga algust teha ei taha? Ma tõesti ei kujuta ühtegi olukorda ette, et läheks ja järsku hakkaks kellegagi rääkima. See tundub võlts ja totter. Ei tundu sealt midagi tulevat. See lõputu tseremoniaalsus mis kaasneb kahe inimese lähenemise vahel kuidagi alati lööb mind rööpast välja. Ma ei talu seda ja ma eiran seda ja nõnda jäängi vaid pealiskaudseks tuttavaks kõigile.

Re: . . .

Tollest 'tseremoniaalsusest' ei pääse sa üle ega ümber.
Kui MSNis suheldes ennast kindlamini tunned siis korralda selle kaudu mõne pikemaaegse vestluskaaslasega kohtumine näiteks.
Ma ei tea küll su vanust ja sõna 'laager' võib esimese hooga tunduda täielik lapsikus, kuid on üritusi kuhu ennast kirja panna.
Võiksid seda ju lihtsalt enda jaoks teha ja vaadata kas saab asja.
Igastahes vaatavad sealsed inimesed vähe selgema pilguga teisi ja neile võõraid inimesi ning ma usun, et võid mõttekaaslasi leida kui valid mõne oma huvidele vastava tegevuse.
Ma toon vaid näite ühest laagrist kuhu isegi plaanisin minna.
Tegemist on kunstilaagriga. 'Vanusepiirenguid' pole ja arvan, et sa leiaksid hõlpsasti sarnase koha, kuid teemaks võta miski mis sulle huvi pakub.
I'm
not

"Ei saa üle ega ümber..."

Jajah.

Nojah.
Egas midagi. Pole mõtet halama kah hakata. Samas ei viitsi ka tõesti sellega tegelema hakata. Ehk siis lähen metsa elama ja hakkan erakuks. Või lähen tiibetisse mungaks... need tunduvad väga lahedad alternatiivid olevat.

Aga noh, võib ka MSNis rääkida.

Ega ma olen aasta aega juba kaalunud, kas minna metsa onni ehitama ja sinna elama asuda või mitte O.o
Enamus inimesi tunduvad lihtsalt nii pealiskaudsed, eiravad teemasid, millest mulle meeldiks rääkida ja teesklevad alatasa, et maailm on armas roosa ninnu-nännu. Ei tunne end just sellise inimesena ja seetõttu on ka raske sõpru leida. Püüad küll alguses head nägu teha ja mõtled, et okei, äkki kui tundma õpin, siis on mõnes mõttes nagu minuga sarnane inimene, aga ei. Lihtsalt, ma ei tunne end inimesena, kes igal reedel läheb kuskile klubisse end teatud grupile meessoost isikutele pähe määrima.
Saaks aru kui oleks seltskond, sellised boheemid, teeks koos kuskil suitsu, nalja, jooks, käiks mööda linna ringi või kuskil keldrikohtades istumas, kuulaks huvitavat muusikat, räägiks jne. Kahjuks tunnen ainult ühte sellist inimest. Kahekesi on ka natuke halb kuskil väljas käia. :/

Külaline kirjutas:Ega ma olen aasta aega juba kaalunud, kas minna metsa onni ehitama ja sinna elama asuda või mitte O.o
Enamus inimesi tunduvad lihtsalt nii pealiskaudsed, eiravad teemasid, millest mulle meeldiks rääkida ja teesklevad alatasa, et maailm on armas roosa ninnu-nännu. Ei tunne end just sellise inimesena ja seetõttu on ka raske sõpru leida. Püüad küll alguses head nägu teha ja mõtled, et okei, äkki kui tundma õpin, siis on mõnes mõttes nagu minuga sarnane inimene, aga ei. Lihtsalt, ma ei tunne end inimesena, kes igal reedel läheb kuskile klubisse end teatud grupile meessoost isikutele pähe määrima.
Saaks aru kui oleks seltskond, sellised boheemid, teeks koos kuskil suitsu, nalja, jooks, käiks mööda linna ringi või kuskil keldrikohtades istumas, kuulaks huvitavat muusikat, räägiks jne. Kahjuks tunnen ainult ühte sellist inimest. Kahekesi on ka natuke halb kuskil väljas käia. :/
Kas sellel inimesel pole selliseid tuttavaid ,nagu sina ja see teine inimene? Mulle tundub ,et sa mitte ei taha pääseda tseremonjaalsusest ja ei ole halb suhtleja vaid sa pole lihtsalt leidnud endaga piisavalt sarnaseid inimesi. Sul on ka neid raske leida ,sest võibolla nemad juba ongi metsa elama kolinud ,nagu sina plaanid. Hea pinngutuse korral ehk leiad nad ikka üles.
Need ,kes ütlesid ,et miski ega keegi pole ideaalne ,unustasid minu koera.(L)
Kogu maailm ei saa kokku nii palju raha ,et osta veerand mu koerast.
Vasta

Mine “Üksildus”