Pole sõpru

Tere mul on selline probleem et mul pole palju sõpru. Mul on üks sõber ja me räägime palju aga mõnikord ei räägi ültse. Siis ma tunnen end väga kurvana ja mõtlen et mu elul pole mõttet. Mul pole lihtne sõpru leida.
12 poiss
Vabantust mu eesti keele pärast ma pole just väga hea eesti keeles

Re: Pole sõpru

Tere!

On väga hea, et sul on üks sõber. Kas te ka päriselus kohtute, koos aega veedate? Kui jah, siis pole kõik veel päris halvasti. Kas sul klassis pole kedagi, keda nt millalgi välja või filmi vaatama vms kutsuda?

Tahan kiita ka seda, et märkad ise, et pole just väga hea eesti keeles. Kui juba märkad, siis kindlasti oskad end ka selles osas tasapisi parandada ;). Näiteks saad eesti keele tunnis korralikult tähele panna, kontrolltööks korralikult õppida jne. See on tõsi, et korralik keelekasutus jätab inimesest PALJU parema ja usaldusväärsema mulje.

Edu!

Re: Pole sõpru

Sama siin, klassis mingi mõned sõbrad on, väljaspool kooli puudub, olen harjunud, üldse ei sega. Peaasi, et mõnigi on. Mina õpin tihti oma enda vigadest, kui jään piinlikku olukorda näiteks mõnda kirjaviga tehes ning keegi toob selle välja, siis jääb see mulle meelde. 15 poiss.
Vasta

Mine “Üksildus”