kuidas saada tutvusi?

ei taha eriti siiin foorumis otsida või siis facebooki pilti üles panna ja küsida, paari sõpra tunnen nemad saavad koguaeg tutvusi käivad kusagil pindadeel joomas, kanepit tupsi ja mida veel teevad ning nendel nagu naistega kogemused olemas. ise mulle üldse nagu joomine või suitsetamine peale ei lähe, halvad kogemused lihtsalt nendega ja leian et mitte ükski muud moodi ei saa endalegi sõpru kui pindadel käimisega ? 16 aastane muideks. olen nõutu

Re: kuidas saada tutvusi?

Kõige parem saada tutvuseid sõprade kaudu, vead oma kadakas* koos nendega üritusele ja oled normaalne klemm, küll need naised ka sülle istuvad. Peab olema kindlasti ühiseid tegevusi. Alkohol liidab inimesi (tõestatud). Suitsetamine on pointless shit.
Trennis jah, ühine kokkupuute asjaga ja võid leids. Ülejäänud tegevused mis boy pakkus pigem ehmataks ära tundmatud inimest. Aka mingi kutt tuleb üritusel ja "tere tutvume"

Sometimes it just takes a moment to forget a life, but sometimes life is not enough to forget for a moment.

P.S Vastan privas.

aafrika500 kirjutas:
31 Mai 2018, 20:28
ei taha eriti siiin foorumis otsida või siis facebooki pilti üles panna ja küsida, paari sõpra tunnen nemad saavad koguaeg tutvusi käivad kusagil pindadeel joomas, kanepit tupsi ja mida veel teevad ning nendel nagu naistega kogemused olemas. ise mulle üldse nagu joomine või suitsetamine peale ei lähe, halvad kogemused lihtsalt nendega ja leian et mitte ükski muud moodi ei saa endalegi sõpru kui pindadel käimisega ? 16 aastane muideks. olen nõutu
Võin öelda et peod on ühed parimad kohad kust leida tutvusi, sa ei pea minema sinna jooma ega suitsetama. Vähemalt peod kus ma käin mõned tüdrukud ka ei joo neil lihtsalt lähevad et panna pidu ilma joogita. Koolist leiab ka inimesi, kui mitte esimese päeva ega kahega siis kohe kui kellegi uuega hakkad mingit juttu ajama siis proovi leida uued huvid jne.

Ma ise 18 ja joon.

curryboi kirjutas:
16 Nov 2018, 20:39
aafrika500 kirjutas:
31 Mai 2018, 20:28
Võin öelda et peod on ühed parimad kohad kust leida tutvusi, sa ei pea minema sinna jooma ega suitsetama. Vähemalt peod kus ma käin mõned tüdrukud ka ei joo neil lihtsalt lähevad et panna pidu ilma joogita. Koolist leiab ka inimesi, kui mitte esimese päeva ega kahega siis kohe kui kellegi uuega hakkad mingit juttu ajama siis proovi leida uued huvid jne.

Ma ise 18 ja joon.
Olen nõus - igasugused peod, koosviibimised on kõige paremad kohad uute tutvuste saamiseks. Eriti, kui oled selline inimene (nagu mina), kellel huvitavaid hobisid ka ei ole :D Alkoholiga pidudel on muidugi ka see eelis, et inimesed on napsusena vabamad ja avameelsemad ja on kergem suhelda. Muidugi ei propageeri alaealisena joomist. See osa läks rohkem 18+.

Peod... Jaa aga pidudel ei pruugi inimesed olla need, kes nad tegelt on. Seega mulle see variant ei istu niiväga.
Aga hobid... Leia omale mingi huvitav hobi millega tegeleda, ja tutvu "hobi korras" inimestega.
see oleks hea algus. või nt noortekeskused kus saad niisama chillida, lõpuks keegi ikka tuleb juurde ja tunneb huvi, et kes sina selline oled :D
Ole muidu ka aktiivne. Ma kasvõi tänaval/poes jne inimestele näiteks öelnud et nad näevad head välja etc ja nt jutu peale saanud nendega. Oleneb muidugi kas saab jutule jne. Siis ka kontakt ja kohvi ja jumal teab mis veel.

Kui lihtsalt otsale tahad saada siis tinder? Kuigi see vist pigem 18+
EXJU - Ex-Jutuka Mode
Diskussioon - parim vahend probleemide lahendamiseks, seetõttu ongi enamik minu postitusi diskuteerivad.
Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

boyjoy kirjutas:
19 Nov 2018, 00:57
lapsemurest tulevad parimad tutvused, EXJU on lapsemure jurist nt, Bucerus on peeniseekspert, termomeeter on antisotsio-vegan (minu uus termin), Sudu on veits lilla itimees, jne

pmst leiab siit keda iganes :D
Aga ta just ütles ju, et ta ei taha lihtsalt fesarisse pilti toppida või siin otsida :D
Ja mis jutt see on, et ma jurist olema? :D Should i be offended? :D
EXJU - Ex-Jutuka Mode
Diskussioon - parim vahend probleemide lahendamiseks, seetõttu ongi enamik minu postitusi diskuteerivad.
Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.
Vasta

Mine “Üksildus”