Re: 13 kas seksiks valmis

maksud kirjutas:selline küsimus et 13 olen omal tüdruk olemas armasteme väga üksteist et kas juba kadakas* võiks

Mina arvan, et 13 on veel veidikene noor, sest et siis Sa ei oska seda niimoodi võtta nagu võtavad juba vanemad. :)
Aga samas inimesed on erinevad ning jõuavad valmisea ikka juba varem! :)

Seega, mina arvan, et Sa tunnetad selle kohe ise ära, kui Sa valmis oled! :)
Oleme õnnelikud selle üle mis meil on , mitte selle üle mida meil pole! :)

Ise 13 aastane poiss , teiste endaealistega rääkides tundub küll nii , et poisid tahavad sellises eas juba " seda " teha , tüdrukud aga unistavad aramstusest jms . Aganoh , mitte kellegil , peale su oma vanemate ( kui oled alaealine ) pole midagi sinu seksuaalelu kohta öelda , seega , ärge võtke neid jutte südamesse , ainult saage õppust nendest :)

kle 13 liiga vara mina sulle soovitan igastahes sulle et ära riku oma elu nii varakult ära sest see võib olla sul ainult praegu nii et mõtled et armastate yksteist ja et läheks juba täiskasvanute maailma aga kunagi sa võid seda kahetseda ja siis on see juba tehtud ja tagasiteed ple ausalt usu mind :wink:

Re:

beautygirl kirjutas:
Kandja kirjutas:
beautygirl kirjutas:käisin koolitusel kus räägiti seksist...
ise neliteist ja seal räägiti et neljateistkymne aastaselt on täitsa norm alustada sugulise vahekorraga..aga meil seal koolitusel jäi kõigil suu lahti..et nii vara ju...mina igatahes ootan sellega veel...ja see asi on individuaalne oleneb ka kuidas kellegil keha areneb
Mis üritus see oli ja kes või mis organisatsioon selle korraldas?

täpselt ma ei mäleta enam, aga tean et need olid mingid sellised, kes teevad klassidele neid koolitusi
Arvatavasti , siis see noortekabinet , olen ka käint seal :DDD . Ma midagi uut sealt küll teada ei saant :DDD

cbble kirjutas:13 on suht noor, aga kui ise tunnete, et olete valmis, siis võite proovida =)
hallogeen kirjutas:Kuule, kasvata enne päris hambad suhu, kui seksima hakkad!
Hammastega ei seksita ju, kulla laps :)
That made my day. :lol:
Muidu nõustun. Kui mõlemad seda tahavad ja usuvad, et on valmis siis miks ka mitte.

Külaline kirjutas:
maksud kirjutas:selline küsimus et 13 olen omal tüdruk olemas armasteme väga üksteist et kas juba kadakas* võiks
mul on ka mure ma k'in poisiga kes tahab minu seksida aga ma ise ei usu et olen eriti selleks valmis sest et tunnen et mu suguelundid ei ole veel piisavalt arenenud
siis ära seksi ;) eks kõik tuleb omal ajal
Dr cbble: "Oleme need, kes oleme! Laskem ka teistel elada ja abistame üksteist! "

mina:) kirjutas:Ma alustasin 12 aastaselt,ehk umnes 5 kuud tagasi:d
Aga tegelt ilma armastuseta saab ka seksida,nii kui nii pole armastust olemas:D

12 aastaselt ei saa ilmselt tõesti teada mis on tõeline armastus. Ja seks ilma armastuseta ... enese vägistamine. Sinu jutt on kõige parem tõestus sellele et nii vara pole vaja seksida. Kui täiskasvanuks saad oled juba ära trööbatud. Ja sinu õnn kui pole 100 korda suguhaigusi pidanud ravima. Ja kui siis ehk kunagi peaksid leidma oma "eluarmastuse" kes arvab, et su elukombed ei sobi talle... aga sa ei saa enam midagi muuta.

Mina küll soovitaks oodata seksiga. Minu arust pole normaalne, kui inimene kaotab süütuse 11-13 aastaselt. Isegi 14 on liiga noor, sest vastutus on väga suur, nii partneri kui ka tagajärgede ees, sest kõike võib ju juhtuda. Ja pealegi, hiljem võid seda kahetsema hakkata, kui liiga vara alustad ning pealegi pole sul nii palju teadmisi ning oskusi.
Ja kui isu on, siis võite ju niisama ameleda ning ennast rahuldada :D

Re:

Kandja kirjutas:
suicide kirjutas:Aga kui nad ei tee seda siis kuidas nad saavad targemaks mille eest hoiduda?
Selle üle järele mõeldes, arutledes äkki? Kas ma peaks näiteks purjuspea autorooli istuma või midagi, et saada nii targaks, et teaks hoiduda purjuspea sõitmisest? Selle asemel ma parem mõtlen selle üle järele, või annab ehk keegi tarka nõu.

kuule kandja siiamaani sa ei ole midagi õiget veel kirjutand ja räägid ka inimese õpetuse tundidele täiesti vastu ! :evil: :lol:

See "seksiks valmis" - igal inimesel erinevalt. Sa võid küll mõelda, et ahh, armastus on olemas vanus ka.. teeme ära. Kuid, siiski sa pead olema selles kindel.
Ise arvan, et kolmteist on natuke liiga vara, oodake aasta või kaks veel.
Ise olin 14, olin kindel selles... aga kahetsen nüüdseks - mis on väga vastik.
Seega, soovitan VÄGA KORRALIKULT enne mõelda kui seksuaaeluga alustata.
Rakkaus ei vaadi, että siinä pettuda

Re:

Kandja kirjutas:
Samuti on Eesti Vabariigi Lastekaitse seaduses kirjas järgmine:
§ 19. Lapse kohustused ühiskonna ees
Laps on täisväärtuslik ühiskonnaliige. Tema kohustused ühiskonna ees küpsevad koos eaga. Laps peab:
1) täitma oma põhiseaduslikke kohustusi Eesti Vabariigi ees;
2) lugupidavalt suhtuma riigikorda ja tema seadustesse;
3) hoidma kultuuriväärtusi ja elukeskkonda;
4) kinni pidama väärika käitumise tavadest ja järgima elu-, töö- ja õpikoha reegleid.
Seega peab laps kinni pidima väärika käitumise tavadest. Nii noorena, see tähendab lapsena seksida EI OLE väärikas tava.
omg ...pohh pole seadused w:D?ma rikun neid 24/7
http://www.rate.ee/users/MinuReidikontoo <---minu reit!:)

Re: Re:

thetimo kirjutas:
Kandja kirjutas:
Samuti on Eesti Vabariigi Lastekaitse seaduses kirjas järgmine:
§ 19. Lapse kohustused ühiskonna ees
Laps on täisväärtuslik ühiskonnaliige. Tema kohustused ühiskonna ees küpsevad koos eaga. Laps peab:
1) täitma oma põhiseaduslikke kohustusi Eesti Vabariigi ees;
2) lugupidavalt suhtuma riigikorda ja tema seadustesse;
3) hoidma kultuuriväärtusi ja elukeskkonda;
4) kinni pidama väärika käitumise tavadest ja järgima elu-, töö- ja õpikoha reegleid.
Seega peab laps kinni pidima väärika käitumise tavadest. Nii noorena, see tähendab lapsena seksida EI OLE väärikas tava.
omg ...pohh pole seadused w:D?ma rikun neid 24/7
Just! :D
Hy :D

Nagu raamatus Miley Cyrus:Miles To Go miley sayd about Nick Jonas: And just like that, I was smitten. It felt like the whole world stopped. Nothing else mattered. I know it sounds silly, but my family doesn’t set rules around love. My mammie met her husband on a Monday, and they got married on a Friday. They were together for twenty seven years. My mom doesn’t believe there’s such thing as being too young or too naive to be in love. In my family, when you fall in love, that’s it. No one called it puppy love, or made fun of me.He really was my Prince Charming, and I knew it right away.
Ühesõnaga kui sa armastad kedagi siis ei saa keegi sulle öelda et sa oled millekski liiga noor,armastuseks lihtsalt ei olda liiga noor või liiga vana sellel pole vanuselist piirangut.samuti ka seksil kui sa teda tõesti armastad siis lase käia!

NB!Soovitan kõigil seda raamatut lugeda ma nutsin seda lugedes!

ma olen 13:D

Ma olen 20 ja alles nüüd olin esimest korda vahekorras. :) Pole vaja kiirustada, aga kui nii väga tahad ja tunned, et oled valmis, siis go for it. :) Aga arvesta ka tüdrukuga. :) Kas tema tahab jne. Ole avameelne temaga.
Ei ei näe põhjust kuhugi kiirustada, kui Sul on isu, see veel ei tähenda, et Sa oled valmis. Soovitan ikka natukene oodata. :)

Mm kui armastate üksteist väga ja enne peaks sa küsima oma kallimalt kas ta on selleks valmis kui on siis pole midagi teha ja kui sina oled kah siis on se teie valik keegi ei sa oma noorust sundida kasutage oma noorus kui mitte seda kasutama jätta ja kui se on tõeline kallim ja kunagi ei jäta maha siis olete kokku loodud mul teile nõu pole vaja anda ise olen 15aastane jne kui tahate tehke se teie mure kui muidugi mõlemad valmis on selleks muidu tavaliselt ikka 14-jne on valmis aga ei tea midagi kui teie kah siis aga palun minu lubadus teile kallikesed::))
Vasta

Mine “Kuidas "seda" teha?”