Re:

DjStyle kirjutas:ei no 13... ise ka sama aga no v6ttes neid 13 aastasi tydrukuid, nad ise ei ole vast huvitatudki sellest sellises vanuses, neile meeldib k2si hoida ja musitatda nii palju kui ise tean ^^ ja ei ole m6tet nii vara veel... leian et vast 14-15 k6ige varasemalt
no kuidas võtta olen 13 ja tüdruk ja mina olen ka valmis ei näe selles mingit probleemi ega ebamugavust ja nii palju kui ma tean on ka mu parimadsõbrad selleks valmis nii et see on natuke vale arusaam minu arust:)

Re: 13 kas seksiks valmis

Sain juuli lõpus 13 ja augusti lõpus kaotasin ma oma süütuse . Ei saa öelda et see vale on. Kuid eks see loeb ikka sellest ka kui vana on teine isik. Minu teine isik oli 15, peagi oli saamas 16. Meie vahekord tekkis muidugi täiesti juhuslikult ja ma tundsin et ma olen valmis. Poisil pold ka selle vastu mitte midagi. Õnneks ta polnud selline,et aa kohe voodisse jne. Me teadsime juba pool aastat ennem kui üldse midagi toimuma hakkas. Minu arvates on see täiesti loomulik ja kui tunned, et oled valmis miks mitte? 13 on normaalne iga võrreldes näiteks 11-ga. Aga kasutage ikka kaitsevahendeid sest soovimata rasedust te ju ei sooviks.

ma olin 13,kui seksin esimest korda.Ma kardsin sest minu poiss oli minus vanem ja kogenum.Ma lausa värisesin,ja siis ta võttis minult ümbert kinni ja ütles ära karda kallis.Esimene kord ikka närvitsed ja ei
oska midagi teha.Kõik alustavad nullist ja jõuavad tippu.Kuigi 13 et süütust kaotada on küll pisut noor.
Kuid igaüks teab millal on õigeaeg !

olin ise 12 kui esimest korda vahekorras olin...
tydruk oli 2 aastat vanem kui mina ja kui aus olla siis ma ei kahetse midagi.
praegult vöin möelda et olin noor aga ma ei kahetse midagi :)
seega kui te olete omavahel rääkinud sellest ja nöus mölemad siis see juba teie teha.
igas saab oma otsuseid ise teha
ja koolistusel olen ka käinud, mul oli selline tund koolis nagu seksiöpetus
väga hariv tund oli :)

HellNoMore kirjutas:Seksiks ollakse valmis siis, kui päevad hakkavad.

et siis 11-aastane laps on seksiks valmis jah? ja mõnel hakkavad isegi 9-, 10-aastaselt. geez...
see on nagu loogiline, et enne päevi ei tasu mingeid seksiplaane üldse pidadagi, aga päevad ja seksiks valmis olemine on ikka nii lahus asjad, et nende vahel seost leida on ülimalt rumal.

Olin 14 kui süütuse kaotasin, poiss oli minust nii 3 aastat vanem vist, ma ei oska öelda kas ma just valmis olin, aga igastahes kartsin ma seda kindlasti vähem kui poiss, tean et ta oli küll rohkem kogenum kui mina, kuid kui vahekorda astusime siis ta lihtsalt värises, ja seda piisavalt et ma tundsin seda üpriski hästi :D

Maire Mihkelson. kirjutas:Vabandust aga ma arvan ka et saage vähemalt 18, kui hakkate selliste asjadega tegelema eks. :? Minu 20 aastane tüdruk seksis ka 13 aastaselt aga näed, kondoom vedas alt. :oops: Ja ongi su plaanid tuksis. :oops:

Niiet, kasvage piisavalt vanaks .
Või lugege läbi üks raamat seksiõpetuse kohta/käige põhikooli seksiinfo tunnis.
Siis võibolla teate midagi morning after pillidest.
Lisaks on tarvis kolmekohalist IQ numbrit, aga seda vist juba liiga palju tänapäeva noortelt paluda.

Muidugi, seks on üsna mõnus asi. Kahjuks koolis räägitaqkse sellest meile ühekülgselt - rasestumis- ja nakatumisoht. Tegelikult on seks rohkem psüühiline akt. Füüsiliselt on poiss võimeline väga noorelt seksima ja sellest ka mõnu tundma. Kuid psüühilisest rahuldusest jääb ta enamasti ilma, eriti veel kui,algatajaks on naispool. Ajaloost on teada juhtumeid, kus lapsehoidja võttis oma hoolealuselt 3-aastaselt poisilt süütuse. Meheks sirgunud posist sai hiljem seksirekordite püstitaja, kuid armastust ei suutnud ta kunagi kogeda. Need, kes 12-13-14-15-16-17-aastaselt süütuse kaotasid ja praegu leiavad, et kõik oli okey, saavad veel palju piinu tunda. Enamus poisse jätab selle tüdrruku, kelle ta veristas, varsti maha. Leiab uue ja huvitavama, sest ta ei osanud õigel ajal vahet teha kiimal ja armastusel. Ega see pole lihtne. Kui siis viimaks abiellub mõne "pruugitud" tüdrukuga, siis.... Kes teab, mis tema on teinud? Teen ise ka kõik tagant järele...

Külaline kirjutas:Muidugi, seks on üsna mõnus asi. Kahjuks koolis räägitaqkse sellest meile ühekülgselt - rasestumis- ja nakatumisoht. Tegelikult on seks rohkem psüühiline akt. Füüsiliselt on poiss võimeline väga noorelt seksima ja sellest ka mõnu tundma. Kuid psüühilisest rahuldusest jääb ta enamasti ilma, eriti veel kui,algatajaks on naispool. Ajaloost on teada juhtumeid, kus lapsehoidja võttis oma hoolealuselt 3-aastaselt poisilt süütuse. Meheks sirgunud posist sai hiljem seksirekordite püstitaja, kuid armastust ei suutnud ta kunagi kogeda. Need, kes 12-13-14-15-16-17-aastaselt süütuse kaotasid ja praegu leiavad, et kõik oli okey, saavad veel palju piinu tunda. Enamus poisse jätab selle tüdrruku, kelle ta veristas, varsti maha. Leiab uue ja huvitavama, sest ta ei osanud õigel ajal vahet teha kiimal ja armastusel. Ega see pole lihtne. Kui siis viimaks abiellub mõne "pruugitud" tüdrukuga, siis.... Kes teab, mis tema on teinud? Teen ise ka kõik tagant järele...
kle enamus inimesi on süütuse kaotanud alaealiselt. kas me oleme nüüd kõik piinades või? maga kaineks :D

Noh, igaks juhuks mainin, et kui 13aastane või noorem seksib vanema või vähemalt 18 aastasega, võidaks viimane trellide taha saata, kuna see on tõepoolest meie karistusseadustikus selliselt kirjas keelatud käitumine. Kui 14aastane magab endavanuse partneriga, siis karistust ei järgne, lihtsalt sellistel noortel tuleb läbi mõelda mõiste "turvaseks" ning seksi võimalikud tagajärjed. Kui üksteisega nendest teemadest veel rääkida ei julgeta, pole mõtet ka seksida.

ma olen 15 tüdruk ja ise küll veel nii pea ei taha selliste asjadega tegeleda. vb asi selles, et pole "seda õiget" leidnud, ei taha ikka mingile suvakale kätte anda. aga kui sa juba 13 aastaselt oled oma õige leidnud ja olete mõlemad sellega nõus ja täiesti 100% kindlad, et tahate seda teha, siis palun väga, ei keela :D

Re:

Kandja kirjutas:
pusserdis :* kirjutas:Minu arvates, nii, et see on inimese täiesti enda asi , mis vanuselt ta seksib ja mis vanuselt ei seksi.
Minu arvates pole nii noored lapsed veel piisavalt targad selliste asjade otsustamiseks. Isegi Eesti Vabariigi seaduste järgi on nad seetõttu käsitletud piiratud teovõimega isikutena.
pusserdis :* kirjutas:Saaksin aru kui 13 täiskasvanuga, aga kui tegemist on ka 13 aastase partneriga, kelle probleem see on, keda huvitab?
enda mure, enda asi ! :roll:
Ühiskonda ning eelkõige lapsevanemaid tõenäoliselt huvitab, sest laps peab olema kaitstud igasuguse seksuaalse ärakasutamise eest, ka oma eakaaslaste poolt.

Samuti on Eesti Vabariigi Lastekaitse seaduses kirjas järgmine:
§ 19. Lapse kohustused ühiskonna ees
Laps on täisväärtuslik ühiskonnaliige. Tema kohustused ühiskonna ees küpsevad koos eaga. Laps peab:
1) täitma oma põhiseaduslikke kohustusi Eesti Vabariigi ees;
2) lugupidavalt suhtuma riigikorda ja tema seadustesse;
3) hoidma kultuuriväärtusi ja elukeskkonda;
4) kinni pidama väärika käitumise tavadest ja järgima elu-, töö- ja õpikoha reegleid.
Seega peab laps kinni pidima väärika käitumise tavadest. Nii noorena, see tähendab lapsena seksida EI OLE väärikas tava.
Nüüd on juba väärikas tava.
Vasta

Mine “Kuidas "seda" teha?”