Keeruline värk

Ma ei tea, kas lugu tuli õige teema alla aga peaasi et saab küsitud. Lugu siis selline et olen 14 poiss ja vahel käin väljas ühe endast 3 aastat noorema tüdrukuga. Ükskord nägin ta telefonis enda facebooki profiilikale juurde kirjutatud punaselt "i love you" aga noh ta on ikkagi noorem ja vist ei mõista armastust nii hästi. Muidu on asjad korras aga probleem on minu ja tema klassikaaslastes. Enda klassis on mul 4 sõpra(mida on vähe)ja meie vastu on umb 10 poissi. Sõbrad mul enamasti teavad tüdrukust aga kui mõni teine klassist teada saaks siis oleks täitsa *****s,ausalt. Tüdrukul endal teab meie "suhtest" terve klass aga tal endal on neist suva :D. Niiet jõuangi lõpuks küsimuseni: Mida ma peaks tegema? Ma tean et raske küsimus aga mul endal ka juhe koos. Tahaks vastust ruttu kuna kool on algamas ja põrgu läheb lahti :D

Re: Keeruline värk

Külaline kirjutas:Mitte et kardan arvamust vaid nad hakkaks räigelt mõnitama ja kõike muud mida nad muidu teevad.
Mõnitajate vastu aitab hea suuvärk. Õpi igale mõnitajale vastama selliste
sõnadega, et tal suu lopsti kinni jääb!
Suuvärki saab samuti treenida nagu paljusid teisi oskusi. Tuleb ainult kätte võtta.

Antsole vastuseks et ma juba käin sellepärast psühholoogi juures ja see isegi natuke aitab. kotovle vastaks et selline vanusevahe on väikseim asi mille pärast muretseda ja üldse, kui ma terves paraleelis üsna heidik mdea miks siis nagu raske uut tüdrukut leida...

antso kirjutas:
Külaline kirjutas:Mitte et kardan arvamust vaid nad hakkaks räigelt mõnitama ja kõike muud mida nad muidu teevad.
Mõnitajate vastu aitab hea suuvärk. Õpi igale mõnitajale vastama selliste
sõnadega, et tal suu lopsti kinni jääb!
Suuvärki saab samuti treenida nagu paljusid teisi oskusi. Tuleb ainult kätte võtta.
Seda nimetatakse sarkasmiks
Vasta

Mine “Kuidas "seda" teha?”