HÕÕRDUMINE;)

Küsimus just meessugulastele.....
Kas teile meeldib või kas te üödse tunnete kui kallistades või suudeldes(muidugi siis kui teil riided veel/alles seljas on) naissugulased teie suguelundite vastu hõõrduvad...nagu "kogemata"....kas teile meeldib see? :lol:
armastan, armastan, armastan!!!!!

nu ma usun et midagi just vastu ka ei ole kui asi õieti teha aga kui nagu tõmblema seal kätevahel hakkab nu siis küll nagu ei meeldiks
kaitsen sõpru kudas saan kuid et sõbraks saada läääb aega ja usaldust

No kui sugulane on, siis ma arvan et kui see juhtus nö "kogematta" siis on midagi veidrat :shock:
aga üldiselt...
...ega ju väike flirt paha tee vm :wink:
Aeg on kui jõgi millel sa parvetad. See rebib sind kaasa, jättes maha nii mured kui ka rõõmud. Lõpuks polegi asi selles, kuhu sa jõudsid vaid kuidas sa sinna jõudsid.

Mina kui poiss ütlen seda et see on väga hea ;)
see põlvega "kogemata" hõõrdumine vastu suguelundit on väga hea
et tüdrukud proovige ja vaadake mida poisid teevad

Re: HÕÕRDUMINE;)

palju sul neid poisse on sis? :D eitegelt, su oma asi kuidas sulle mingi hõõrumine meeldib vm :D ses suhtes et, ega sellist asja nagu hõõrumiskoolitus ei ole, ükski tüdruk ei saa ennast su peenise vastu hõõruma õppida :lol:

Re: HÕÕRDUMINE;)

Jaa,mulle ka nii meeldib kui poisil suudlemise ajal kõvaks läheb. Mind valdab nagu selline rahulik tunne või et uhke vms:D ei oska päris täpselt kirjeldada. Aga vanal poisil suutsin kõvaks ajada,aga praegusel poisil suudluse ajal kõvaks ei lähe.
Suletud

Mine “Kuidas "seda" teha?”