Ma küll pole naine aga seda teemat ma tunnen :D

Õrn silitamine bikiini piirkonnas, sealt lähedalt kuskil.
Ntx liigud jalga mööda käega järjest ülespoole...muidugi õrnalt :P
Aga vagiinat ära päris puuduta. Siis keelega lase justnimelt sealt ümbert, aga ära jumala eest vagiinat puuduta, see kütab nad niiiii üles et jube. Naistel nagu tekib hull kihk peale, et sa justnimelt seda puudutaks, see on nagu valu või miskit :D

Rindade imemine, täpsemalt nibude imemine kütab ka neid suht üles(see kehtib ainult suuremat sorti rindade puhul, pesulaua peal pole erilist efekti. no on küll aga mitte nii suur efekt. mai tia miks see nii on aga on :D

Eelmängus kindlasti ära keskendu ainult tema rindadele ja vagiinale, vaid kogu kehale. Lase mõnuga oma suuga üle kõhu, rindade, kaela, kõrvad, , ...kasuta oma fantaasiat.

Kui naine on piiiiisavalt üles köetud (tegelt pole seda kunagi piisavalt)
Hakka ennast lahti riietama (jah, kogu see aeg olid sa riides, vähemalt alakeha...)

LAs ta teeb sulle suuseksi, st võtab su "eluka" (juhul kui see ikka olemas on
:lol: ) ja imeb seda. See ka lisab rohkem tahtmist peale neile, sest kui eelmänguga oled naise nii üles kütnud siis tekib oraalseksi ajal juba selline häälitsemine , see muidugi peaks sulle ka mõjuma :D

Peale suuseksi küta teda veel, aga seekord keskendu suudlemisele , rindade imemisele ja oma jäigastunud elukaga vagiina ümbert stimuleerisele. Aanuse ja vagiina vahel on üks selline eriti tundlik punkt , keelega või oma "elukaga" puuduta seda..ÕRNALT:....See mõjub rohkem kui sa oskaks arvata :D Nii, seejärel Lükka NATUKE sisse, st et otsa lihtsalt lükkad sisse ja tõmbad välja tagasi, ja natuke niimoodi õrritad (mitte väga kaua, paar korda ainult ), ja siis lõpuks lükkad sisse ära.

Ok mai tia kuidas sa edasi teed ja mai hakka kirjutama asja nii ka kuidas mina asja korraldan, muidu see läheks liiiiiiga pikaks :roll:

Aga jah, Kivi kotti ja Edu Rautamisel 8) 8)
Proosit.

Üks asi, mida ma s0uli kirjast eiraks, oleks suuseks, nu mitte otseselt eiraks, aga osad naised ei kannata seda ja see ajab oksele. Kui on eelnevalt räägitud ja naisel selle vastu midagi pole siis küll, aga kui naine väga ei taha siis ära peale ka käi.
Mul on õigus oma arvamusele isegi siis, kui see on vale!

jaaa, eriti hull on see kui mees õrritab, niimoodi hakkab põlvest silitama ja lähemale, lähemale lähemale, siis käsi käib korra üle bikiiinipiirkonna ja nagu ongi kõik, siis on täpselt siuke hea tunne, et no kohekohe, kohe ta peab keele või käega kallale minema, selline ootusmoment, see kütab tõsiselt üles ;)
loodan et minust on abi ja kui mul abi on vaja siis aidatakse :P

Re: Naised Mis Ajab Teid Kõige Enam Pöördesse?

No vastaks siis, et mulle isiklikult meeldib meest üles kütta :P
ma erutun juba selle peale, et mu mehel hea on :wink:
aga eks ka mu mees oskab mind, kui naist erutada. Siin ei peagi midagi erilist tegema : peab õrnalt katsuma, kaisus hoidma, hellitama keha , suudlema ja muud sellist 8)
Suuseksi teen ma oma mehele küll ja vastupidi :)
No kui sa tunned inimest piisavalt ( tema meeliskohti kehal ) siis ei tohiks see raske olla :wink:
Good luck finding best boyfriend , cus the best one, is already mine! :)

Re:

s0ul kirjutas:Ma küll pole naine aga seda teemat ma tunnen :D

Õrn silitamine bikiini piirkonnas, sealt lähedalt kuskil.
Ntx liigud jalga mööda käega järjest ülespoole...muidugi õrnalt :P
Aga vagiinat ära päris puuduta. Siis keelega lase justnimelt sealt ümbert, aga ära jumala eest vagiinat puuduta, see kütab nad niiiii üles et jube. Naistel nagu tekib hull kihk peale, et sa justnimelt seda puudutaks, see on nagu valu või miskit :D

Rindade imemine, täpsemalt nibude imemine kütab ka neid suht üles(see kehtib ainult suuremat sorti rindade puhul, pesulaua peal pole erilist efekti. no on küll aga mitte nii suur efekt. mai tia miks see nii on aga on :D

Eelmängus kindlasti ära keskendu ainult tema rindadele ja vagiinale, vaid kogu kehale. Lase mõnuga oma suuga üle kõhu, rindade, kaela, kõrvad, , ...kasuta oma fantaasiat.

Kui naine on piiiiisavalt üles köetud (tegelt pole seda kunagi piisavalt)
Hakka ennast lahti riietama (jah, kogu see aeg olid sa riides, vähemalt alakeha...)

LAs ta teeb sulle suuseksi, st võtab su "eluka" (juhul kui see ikka olemas on
:lol: ) ja imeb seda. See ka lisab rohkem tahtmist peale neile, sest kui eelmänguga oled naise nii üles kütnud siis tekib oraalseksi ajal juba selline häälitsemine , see muidugi peaks sulle ka mõjuma :D

Peale suuseksi küta teda veel, aga seekord keskendu suudlemisele , rindade imemisele ja oma jäigastunud elukaga vagiina ümbert stimuleerisele. Aanuse ja vagiina vahel on üks selline eriti tundlik punkt , keelega või oma "elukaga" puuduta seda..ÕRNALT:....See mõjub rohkem kui sa oskaks arvata :D Nii, seejärel Lükka NATUKE sisse, st et otsa lihtsalt lükkad sisse ja tõmbad välja tagasi, ja natuke niimoodi õrritad (mitte väga kaua, paar korda ainult ), ja siis lõpuks lükkad sisse ära.

Ok mai tia kuidas sa edasi teed ja mai hakka kirjutama asja nii ka kuidas mina asja korraldan, muidu see läheks liiiiiiga pikaks :roll:

Aga jah, Kivi kotti ja Edu Rautamisel 8) 8)
Proosit.
Kurat, sa liiga osav ju!
Aga parandus:see silitamine aitab ka väikeste rindade puhul :wink:

Ma olen poiss. Aga tydrukutele meeldib kui õrnalt n2puotsaga reie siseküljelt liigud tupe poole ja silitamistele ning puudutustele lisab efekti ka kui ntx aken on lahti ja tydrukul on ylikergelt kylm, siis muutub nende keha puudutustele palju tundlikumaks. Aga muidu m2ngi tydruku keha peal, mängi s6rmeotsaga naise keha peal ning neid erutab ka kui silitada nibusi ja puhuda kylma 6hku kaela v6i keha peale vaikselt 1 kohta. Minu tydrukule meeldib see täiega ntx. :wink:

mina isiklikult naudin kui kutt suudleb mind, liigub kaela juurde, rindadele ja kõhule ja ka reitele ei pea just erutmiseks ka tingimatta nibusid imema või kliitorit lakkuma...aga kui meeldib siis miks ka mitte
samas erutb ka see kui kutt on su peal aga veel ei ole vahekorras(nagu pokserid jalas)ja lihtsalt liigutab ennast minu peal.õrnalt ja pehmelt muidugi :P

Minule meeldib kui mul on veel rinnahoidja seljas ja alukad jalas,siis mees võtab rinnahoidja ära ja lakub mu rindasid ja hakkab vaikselt allapoole minema,kuni jõuab "selle" juurde. Siis ta v6tab alukad mul ära ja siseneb keelega häbememokkade vahele ja lakub kliitorit. Siis keelega masseerib tupe pealt.siis paneme aluspesu selga ja Siis mina lähen vanni Ja rahuldan end veega, panen sooja vee kraanist jooksma, sel ajal kui vesi jookseb, võtan mina ja mu mees riided seljast. Esimesena lähen mina vanni ja panen tugeva surve duššist jooksma ja asetan kliitorile. Siis oigan ja vaatan mehe nägu ja panen vee kinni ja võtan mehe vanni. Siis tema rahuldab ennast ja pärast paneme vee kinni ja lähme voodisse. Siis seksime.

No jah, universaalset tehnikat pole olemas. See on lihtsalt kogemuse asi. Kepppige , kepppige ja veel kord kepppige, üle interneti mingit mula ajada, kuidas naist voodis töödelda, on mõttetu. See ei ole mingi ajalootund, kus sa paned kõik konspekti kirja ja pärast loed maha sealt, lihtsalt peab tegelema sellega, siis tuleb kogemus.

See on iseenesest teada, et voodis peab julge olema. Ok, naised ei pruugi alati olla, aga mees peab kindlalt olema. See on üks edu võti - naise psüholoogiline mõjutamine. ma ei oska seletada.
Kui mees eelmängu teeb, siis ma kordan veel üle, mees peab vaatlema. Kogu keha tuleb ette võtta ja vaadata naise reaktsiooni erinevates kohtades liikudes. Kõige lollim viga, mis eelmängudes tehakse: kohe tahetakse konkreetseks muutuda - see pole nauding, vaid lollus. Ok saadakse orgasm kätte, kuid sellel pole suurt effekti. Seda nimetaks ma kähkukaks, kus lihtsalt paned kohe konkreetselt ära, et mingi tund või 2 hingeldamata normaalses asendis kõndida saaks.

Ok poiskad, see on ainult osa. Lihtsalt jälgige neid asju, ma ei oska kirjutada täpselt KUIDAS seda teha tuleb, ise nuputate välja. Kui juba mõnda aega tegeldud on, siis hakkab iseenesest tulema.

mix ma ei näe et keegi olex tagumikku maininud D:<

see on eluhea kui kutt silitab reisi ja siis tagumikku ning õrnalt pigistab seda. ning see kui mõlemal on veel aluspesu seljas ja kutil on juba boner ning ta hõõrub läbi pesu seda vastu kliitorit...dryhumping ftw.
lihtsalt katsuge ja uurige igat kehaosa. kõige pisemad liigutused võivad naise pöördesse viia. kui armastate siis armastage kõike mitte ainult mõnda üxikut piirkonda <_<

Nõustun selle kaelavariandiga.
Tõesti on mõnus, kui poiss sind kaelale suudleb ja siis õrnalt kõrva suunas edasi liigub. Keelt tohib ka kasutada, aga natuke :D

Ja ma tooks esile ka tagumiku katsumise. Eriti mõnus on, kui suudlemise ajal poiss oma käed/käe tagumikule paneb ja seda õrnalt pigistab.
Why you left me and broke my heart? Why?! Well, thank you. Because my heart is completely broken!

Meeldib see kui poiss suudlemise ajal hoiab oma kätt alaselja peal, mitte päris p*rse peal vaid nagu veits enne seda
ja kaela peale musi tegemine (Y) :wink: ja see on lihtsalt üliarmas kui poiss sind koguaeg endale sülle kakub või üldse hoida tahab, aga siiski mitte väga pealetükkivalt. poiss peab olema siiski see kes tüdrukul järgi jookseb mitte vastupidi. ;)

Külaline kirjutas:Meeldib see kui poiss suudlemise ajal hoiab oma kätt alaselja peal, mitte päris p*rse peal vaid nagu veits enne seda
ja kaela peale musi tegemine (Y) :wink: ja see on lihtsalt üliarmas kui poiss sind koguaeg endale sülle kakub või üldse hoida tahab, aga siiski mitte väga pealetükkivalt. poiss peab olema siiski see kes tüdrukul järgi jookseb mitte vastupidi. ;)
tuhvli alune ka nats imelik olla ju.

[quote="Külaline"]mulle meeldib kui inimene on hästi julge muidu , aga sinuga on hästi arg . ja siis mulle meeldivad 6 packid . ja hoolivus .[/quote]
http://images.google.ee/imgres?imgurl=http://img3.imageshack.us/img3/369/sixpack7fg.jpg&imgrefurl=http://arbroath.blogspot.com/2005/10/six-pack.html&usg=__VqRxv-hph1nSA4lI0au4fE3k6i0=&h=358&w=400&sz=44&hl=et&start=2&tbnid=ntkwCm0NSIyKUM:&tbnh=111&tbnw=124&prev=/images%3Fq%3Dsixpack%26gbv%3D2%26hl%3Det
Siukene sixpack on ok w? :D

Nagu juba kordi eelpool mainitud mõjuvad kõik tehnikad väga individuaalselt :)
Järgnevalt toon ära mõnen "nipid", mis mulle meeldivad ja mille mõju kohta olen positiivseid järelkajasid kuulnud ;)

1) nö. "kuiv seks" ehk teineteise keha tunnetamine seksiasendites läbi riiete- see on erutav ja narritav korraga
2) vaevu kaaslase huulte tunnetamine... kerge huultele hingamine, õhkõrnad puudutused... näksimine
3) hästi hellad suudlused kaelal, kõrvadesse hingamine, kõrvade näksimine ja lakkumine
4) rinnanibude suudlemine- mõjuv on keelega keskele vajutamine (aga mitte ülemäära tugevalt)
5) keha külgede suudlemine- see on mõnusalt kõdi
6) käed libisegu alati mööda keha, mida iganes teete!
7) kõikvõimalikk narrimine stiilis "lähen lähedale aga ei anna"... reite siseküljed, rinnad, huuled...
8) erootiline seljamassaaz- keeleotsaga seljale ja külgedele joonte vedamine (peale mida võib ka jahedat õhku peale puhuda), küüned, pehmed sõrmeotsad... kõditused juustega (kui neid mehel on) või muude kehakarvadega... kirglikud ja märjad suudlused... veel lase oma peenisel massaazi ajal rippudes naise keha puudutada-mängi sellega
9) kui asi on juba vahekorrale lähedal ja riided seljast heidetud, lase oma erekteerunud peenisel mööda naise tupepiirkonda liikuda... naine ihkab ja ootab iga sekund, et peenis temasse siseneks... aga mängi ja ära anna talle kohe seda, mida ta tahab
10) kui õige aeg võid hetkeks peenisepea tuppe viia ja siis taas ära võtta... suudelda rindu... ja siis ootamatult uuesti siseneda- see narrimine ajab naised hulluks
11) ära kunagi unusta hellusi ka vahekorra ajal... loomulikult tulevad siinkohal mängu uued nüansid nagu jõulisus, hingamisrütm, kirg ja suur erutus

*on ka naisi (kuulun nende hulka) kes erutuvad "karmide meetmete" peale... nt küünistamine, hammustamine, keha lakkumine, väga kirglikud suudlused, mehelikult meskuliinsed liigutused, hingeldamine ja oigamine, seksuaalse erutuse sõnaline väljendamine, jõuline ja karm seks :twisted:

Kindlasti jäid mõned asjad välja, aga ehk on veidi abi :roll:

Külaline kirjutas:kaelale suudlemine,eriti kõrvades veidi alla poole ja kõrvade taha ja kuklale...õrnalt ja aeglaselt,hinga ta nahale...see tunne paneb ihukarvad üles tõusma ja ei lase isegi millestki muust mõelda kui sellest,mida mees parasjagu teeb...

keegi rääkis, et just rindade vahele puhumine erutab liigagi!
ise niii ei ütleks, oleneb naisest.

Külaline kirjutas:
Külaline kirjutas:kaelale suudlemine,eriti kõrvades veidi alla poole ja kõrvade taha ja kuklale...õrnalt ja aeglaselt,hinga ta nahale...see tunne paneb ihukarvad üles tõusma ja ei lase isegi millestki muust mõelda kui sellest,mida mees parasjagu teeb...

keegi rääkis, et just rindade vahele puhumine erutab liigagi!
ise niii ei ütleks, oleneb naisest.
Mind erutab see kui mees pane käe mu rinnale mudib seda ja siis surub munnimusisse

Kaela pealt õrnalt näksimine on kohe kindlasti minu lemmik . Muidugi õrritamine ja ka läbi riiete suguelundite katsumine , põhimõtteliselt ongi see õrritamine . Muidugi kui mees paneb käe püksi või seeliku , kleidi alt katub kannikaid või silitab .
Mõne jaoks tähtis, mõnele tähtsusetu. Mõne jaoks tore, mõnele talumatu. Mõne jaoks ülbe, mõne jaoks sõbralik. Mõne jaoks ilus, mõne jaoks kole. Kõigile erinev.

Mulle väga meeldib selline romantika ja õrnus.Nii mõnus on kui poiss aeglaselt suudleb sind kaelalt ja kohtleb sind nagu lille.:D
Väga vastik on kui poiss tuleb võtab tagumikust kinni või rindadest , mulle absull ei meeldi selline värk.
Tüdruk siin pool.
See on minu arvamus!
Teeks äki täna natukene matat?Liidaks sind ja mind, lahutaks riided ja korrutaks sind terve öö.
Suletud

Mine “Kuidas "seda" teha?”