Re: 13 kas seksiks valmis

Noh. Teoreetiliselt võib alaealine seksida. Praktiliselt ka, alla 14 aastastel võib politseiga asjaajamist tulla, samas kui mõlemad osapooled on nõus, ja asi välja ei tule, ei tule politsei ka koju teki alla piiluma.
EXJU - Jutuka Mode
Diskussioon - parim vahend probleemide lahendamiseks, seetõttu ongi enamik minu loodud teemasid diskuteerivad.
Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

EXJU kirjutas:Noh. Teoreetiliselt võib alaealine seksida. Praktiliselt ka, alla 14 aastastel võib politseiga asjaajamist tulla, samas kui mõlemad osapooled on nõus, ja asi välja ei tule, ei tule politsei ka koju teki alla piiluma.
ei ole politsei asi, kui kõik alaealised on.
seadusega on reguleeritud täisealise jaoks piir, millest nooremaid ei tohi.
alaealiste kohta see ei kehti.
delfi nõuandla ja veel mõned levitavad teadlikult valeinfot

Re: Re:

tere,jälle mina kirjutas:
siinsealigalpool kirjutas::shock:
Apppii!!!
natuke vanemaks ei taha saada???

Siin teemas ei ole nagu keegi seksinud aga teistes teemades kouk raagivad et juba mingi 12 aastaselt,kumb siis lopuselopuks oige on?
Mõned alustavad seksuaaleluga väga noorelt. Neid on õnneks siiski üsna vähe. Kui keegi 10 või üheteistaastaselt juba selliste asjasega tegeleb, tuleks põhjust otsida kodust, sest ilmselgelt ei ole seal kõik korras, kui nii noorel lapsel juba selliste asjade vastu huvi on.

Tavaliselt kaotatakse süütus umbes 16-18 aastaselt. Siis on inimene ka vaimselt selle jaoks valmis. Nii et tegelikult ka, kuhu teil, inimesed, kiire on? Kõigil on terve elu aega nende asjadega tegelda. Pole vaja otsida mõttetuid riske nagu rasedus ja haigused. Nautige lapsepõlve, see on lühike ja saab ruttu läbi.

Re:

Kandja kirjutas:Seks pole lastele. Muidugi see, et "isu" on, ei tähenda midagi. 13 on ikka liiga noor.
Põhjenda ka oma väidet. Aafrikas lähevad tüdrukud mehel 10 aastaselt ja 13 aastane on juba vanatüdruk kui ei ole mehele saanud. Kas oled kuulnud, et eestlased surevad välja sest liiga vähe sünnib lapsi. Ehk tulekski anda juba 13 aastaste tüdrukutele õigus mehele minna kui on tubli mees ja arnastus?.

antso kirjutas:
Kandja kirjutas:Seks pole lastele. Muidugi see, et "isu" on, ei tähenda midagi. 13 on ikka liiga noor.
Põhjenda ka oma väidet. Aafrikas lähevad tüdrukud mehel 10 aastaselt ja 13 aastane on juba vanatüdruk kui ei ole mehele saanud. Kas oled kuulnud, et eestlased surevad välja sest liiga vähe sünnib lapsi. Ehk tulekski anda juba 13 aastaste tüdrukutele õigus mehele minna kui on tubli mees ja arnastus?.
Nii et Aafrikas lähevad mehele? Aga oskad sa mõnda konkreetset riiki ja statistikat tuua, Aafrika on väga suur manner. Ilmselt peast ei oska, mina ka ei oska, nii et otsime siis välja.
Konkreetselt Aafrikas asuvate riikide kohta: Niger, Chad ja Kesk-Aafrika vabariik on esikolmikus.
Alla viieteistaastaselt pannakse mehele erinevates arenevates maades üks igast üheksast tüdrukust, ja kolmandik tüdrukutest pannakse mehele alla 18-aastaselt.
Mis on laste abielude tulemused: Tüdrukud, kes abielluvad enne 18. eluaastat, satuvad suurema tõenäosusega koduse vägivalla ohvriks. Samuti on neil suurem tõenäosus rasedusega seotud komplikatsioonidesse surra. On ka tõsi, et varateismeline või teismeline pole tavaliselt vaimselt valmis last kasvatama.

Tsitseerin sind: "...kui on tubli mees ja armastus*"
Esiteks - määritle "tubli". Teiseks, seleta, kes teeb selle kindlaks, kuivõrd tubli keegi mees on? Ja miks me räägime üldse mehest, kas see ei lähe juba lapse seksuaalse ärakasutamise alla?

Mental kirjutas: Nii et Aafrikas lähevad mehele? Aga oskad sa mõnda konkreetset riiki ja statistikat tuua, Aafrika on väga suur manner. Ilmselt peast ei oska, mina ka ei oska, nii et otsime siis välja.
Konkreetselt Aafrikas asuvate riikide kohta: Niger, Chad ja Kesk-Aafrika vabariik on esikolmikus.
Alla viieteistaastaselt pannakse mehele erinevates arenevates maades üks igast üheksast tüdrukust, ja kolmandik tüdrukutest pannakse mehele alla 18-aastaselt.
Mis on laste abielude tulemused: Tüdrukud, kes abielluvad enne 18. eluaastat, satuvad suurema tõenäosusega koduse vägivalla ohvriks. Samuti on neil suurem tõenäosus rasedusega seotud komplikatsioonidesse surra. On ka tõsi, et varateismeline või teismeline pole tavaliselt vaimselt valmis last kasvatama.

Tsitseerin sind: "...kui on tubli mees ja armastus*"
Esiteks - määritle "tubli". Teiseks, seleta, kes teeb selle kindlaks, kuivõrd tubli keegi mees on? Ja miks me räägime üldse mehest, kas see ei lähe juba lapse seksuaalse ärakasutamise alla?
Tuli mees on see kes teadlikult ei kavatse pärast seksimist ja tüdruku rasedaks jäämist
ära aurata vaid on lapsele hea isa ja tahab lapse emaga kauem koos elada.
Mõned vanaemad on hea meelega nõus kasvatama oma lapselast kui lapse ema
alles ise noor ja kogemusteta on ja ka oma lapsi ülal pidama.
Samuti on tubli mees piisavalt asjalik majanduslikus mõttes, rahaliselt kindustatud.
Vägivalla ohvriks võivad sattuda ka need neiud-naised kes abielluvadalles
pärast 30 eluaastat ja isegi mehed. Vanusest see ei sõltu.
Kas oled kindel, et hoopis "laps" ei kasuta kunagi ära vanemat meeest?
Seadused on siin väga vildakad ja ei arvesta tegelikku elu.
Keegi tõi näite, et kui 13 aastane tüdruk elab kokku 16 aastase poisiga siis 2 aasta pärast
peavad lahku minema kui ei taha seadust rikkuda!
Selle maja hoovis, kus mina elan, käis alles hijuti ringi 6 aastane poiss kes jutustas
kui kange mees ta on. Ta olevat seksinud 3 aastase naabri tüdrukuga.
Nii ta rääkis, mina ise seksimist pealt ei näinud.

antso kirjutas:Tuli mees on see kes teadlikult ei kavatse pärast seksimist ja tüdruku rasedaks jäämist
ära aurata vaid on lapsele hea isa ja tahab lapse emaga kauem koos elada.
Mõned vanaemad on hea meelega nõus kasvatama oma lapselast kui lapse ema
alles ise noor ja kogemusteta on ja ka oma lapsi ülal pidama.
Samuti on tubli mees piisavalt asjalik majanduslikus mõttes, rahaliselt kindustatud.
Vägivalla ohvriks võivad sattuda ka need neiud-naised kes abielluvadalles
pärast 30 eluaastat ja isegi mehed. Vanusest see ei sõltu.
Kas oled kindel, et hoopis "laps" ei kasuta kunagi ära vanemat meeest?
Seadused on siin väga vildakad ja ei arvesta tegelikku elu.
Keegi tõi näite, et kui 13 aastane tüdruk elab kokku 16 aastase poisiga siis 2 aasta pärast
peavad lahku minema kui ei taha seadust rikkuda!
Selle maja hoovis, kus mina elan, käis alles hijuti ringi 6 aastane poiss kes jutustas
kui kange mees ta on. Ta olevat seksinud 3 aastase naabri tüdrukuga.
Nii ta rääkis, mina ise seksimist pealt ei näinud.
esiteks, lõpeta see ridade poolitamine poole lause pealt. tõsiselt ebamugav on kohati lugeda.
kui palju neid täisealisi mehi on, kes tahaksid 13aastase lapsega pärast rasedaks jäämist koos olla ja last kasvatada? neid polegi, põhimõtteliselt.
kui palju neid lapsevanemaid on, kes on nõus ja materiaalselt valmis oma alaealise lapse last kasvatama? pigem väga vähe.
kui võrrelda 30-aastast ja 13-aastast naissooesindajat, siis on väga suur tõenäosuste vahe, kas naisterahvas satub kokku vägivaldse mehega v ei. 30aastastel on rohkematel juhtudel piisavalt taipu, et saada aru vägivaldse mehe tunnustest ja põgeneda varakult (oletame praegu, et on arukas naine). 30aastane valib endale mehe ise oma vaistu järgi. 13aastasel pole erilist vaistugi veel. peab võtma selle, kelle vanemad ette söödavad. ja kuna ta enda eest seista veel ei oska ega julge, siis ilmselgelt on 13aastast kergem väärkohelda. kohe surmkindlasti ei peaks iibe tõstmiseks hakkama alaealisi mingitele vanameestele andma vms. iive võib ju tõusta, aga mis sellistest lastest saab, kes on nii noorelt emaks saanud ja mis omakorda nende lastest saaks? mitte midagi. köögikatadeks saavad. hariduseta koduorjad. ja siis hakkab riigi arengutase alla käima, sest kõik on lollid ja midagi teha ei oska, peale nõude pesemise ja mopi lükkamise. seadused ei ole siin midagi vildakad, kõik on vägagi loogiline. sina ei tea lihtsalt tegelikust elust veel eriti midagi.

Re:

jansa2306 kirjutas:eks igal ühel erinev lugu.kes areneb kiiremini, kes aeglasemini..mul mitu tuttavat, kes süütuse 12 aastaselt kaotanud. aga siiski palun oota veel natuke..
mina alustasin sellega juba 18 aastasena

Minni 123 kirjutas:Tervist! Ma ise Olen ka 13 ja tahaks täiega proovida. Mul pole poissi kellega, aga mul ükstapuha kellega lihtsalt tahaks kellegiga :D mdea.. Ma rohkem tahaks isegi täiskasvanu mehega mdea....
Eks uudishimu ja soov on normaalne, aga tuleb ka mõistust kasutada ja järele mõelda, et kas oled ikka valmis selleks, kui peaksid rasedaks jääma, mõne haiguse saama vms. Kui ei ole valmis vastutama, ei tohiks ka veel seksida.
Vasta

Mine “Kuidas "seda" teha?”